5 Kişiye sınırsız ücretsiz hosting!

Bu konuyu okuyanlar

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Öncelikli olarak yeni gelişen, gelişmek isteyen ya da proje geliştirmek isteyen arkadaşlar için sunmak istiyorum. Belki kişi sınırını yükseltebilirim, sunucu durumuna bağlı şu anlık.

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra konuya mail adresinizin ilk 3 hanesini yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında sınırsız hosting için gerekli krediyi hesabınıza aktaracağım, sipariş sonrası gerekli panel bilgileri de otomatik mail hesabınıza 10 dakika içerisinde gelecektir.

Hosting detaylarını belirtmeme gerek yok, tamamen sınırsız.

NatoSoftware

asemih159

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Öncelikli olarak yeni gelişen, gelişmek isteyen ya da proje geliştirmek isteyen arkadaşlar için sunmak istiyorum. Belki kişi sınırını yükseltebilirim, sunucu durumuna bağlı şu anlık.

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra konuya mail adresinizin ilk 3 hanesini yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında sınırsız hosting için gerekli krediyi hesabınıza aktaracağım, sipariş sonrası gerekli panel bilgileri de otomatik mail hesabınıza 10 dakika içerisinde gelecektir.

NatoSoftware
Her şeyi eksiksiz doldurmak zorunda mıyız?

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Merhabalar.
mail adresimin ilk 3 hanesi sam

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Gerekli krediyi 5 dakika içerisinde ekleyeceğim arkadaşlar.

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Hala geçerli mi? Evetse gerçekten çok ihtiyacım olan bir alan.

3 Arkadaş için hosting sağladım fakat 2 kişi ek olarak ekleyebilirim, bir kaç dakika içerisinde haber vermiş olurum mesajı güncelleyerek, takip edin lütfen.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Bu harika oldu :) Sana iletişim adresi bırakmak için kayıt oldum :)
Daha yapımı tamamlanmamış ve yaklaşık 1-2 ay sonra açılacak web sitemde böyle etkinlik hazırladığın için "Beyaz Listeye" alındın bile :)
@outlook.com hizmeti kullanmaktayım.

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Daha yapımı tamamlanmamış ve yaklaşık 1-2 ay sonra açılacak web sitemde böyle etkinlik hazırladığın için "Beyaz Listeye" alındın bile :)
Size bir mail gönderdim, aktif olarak kullanıyorum o mail adresini. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hala geçerli mi? Evetse gerçekten çok ihtiyacım olan bir alan.

2 Kişilik için de hosting açabilirim şu an. Kayıt olun daha sonra e posta adresinizin ilk 3 hanesini paylaşın, kredinizi yükleyeceğim.

asemih159

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
“Beyaz Liste”niz nedir? Ne işe yarar?

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
“Beyaz Liste”niz nedir? Ne işe yarar?
(Yapımı tamamlanmamış) hizmetlerimizde (ve 1-2 ay içerisinde açılacak forum sitemiz buna dahil) paylaşılması hiçbir şekilde yasak olmayan, imzada kullanılabilir ve güvenli olarak işaretlenmiş siteler ve ürünler.
İlgili bağlantı: Beyaz Liste - TeTeOS.Net

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Şu anlık 2 kişi daha ekledim. (2 Hosting yer açık.) Gerçekten ihtiyacı olan, kendisini geliştirmek isteyen arkadaşlar konuda belirtildiği şekilde uygulayarak alabilirler.

Reaksiyon puanı
144

NatoSoftware
Konuyla alakasız fakat paket adlarında hata yapılmış. Düzeltirseniz daha iyi olur.
1589870412145.png

Reaksiyon puanı
5,171
Sınırsız sunucularda en büyük engel, inode(dosya sayısı) kısıtlaması. Ne kadar sınırsız olursa olsun belli bir gb ın üzerine çıkılamıyor. Bu kısıtlama sanırım sizdede var değil mi?

Bu arada kaç aylık sınırsız host sağlıyorsunuz? Birde reseller olarak çalışıyorsunuz sanırım değil mi?

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Sınırsız sunucularda en büyük engel, inode(dosya sayısı) kısıtlaması. Ne kadar sınırsız olursa olsun belli bir gb ın üzerine çıkılamıyor. Bu kısıtlama sanırım sizdede var değil mi?

Bu arada kaç aylık sınırsız host sağlıyorsunuz? Birde reseller olarak çalışıyorsunuz sanırım değil mi?

Sınırsız pakette "Alan adı" dışında sınır bulunmamaktadır.
1 Aylık olarak hizmet sağlayabiliriz, ever reseller çalışıyoruz.

Sınırsız diye bir şey yoktur zaten. Asıl amaç, olabildiğince müşteriye hak tanımaktır.

SelimAkoguz

Asistan
Reaksiyon puanı
267
merhaba daha vericek misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sınırsız diye bir şey yoktur zaten. Asıl amaç, olabildiğince müşteriye hak tanımaktır.
merhaba daha vericek misiniz

Reaksiyon puanı
5,171

Reseller olarak çalışıyorsanız kesinlikle vardır zaten inode sınırı. Teşekkürler bilgilendirme için.

• Beğen
Reactions: _X_

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Bunun reseller ile çalışmanın bir alakası olmadığı gibi, zaten basit bir reseller üyesi de değiliz.
Yakın zamanda sizinle iletişime geçeceğim. Tabiki de tavsiyemi dinlemek zorunda değilsiniz ve bu sizinle ilgili olumlu düşüncülerimi etkileyemez ama sizi Technopat'ı bırakmaya davet edeceğim. Tabi ki zorunda değilsiniz ama olanları bilmeye hakkınız var. Madem benim haklarımı orada ezip üyelere torpil geçiştiriyorlar, bundan sonra tüm Technopat kullanıcılarına yaşadıklarımı ayrıntılı anlatacağım.
Konu dışı yanıtım için özür dilerim.

Reaksiyon puanı
5,171
Bunun reseller ile çalışmanın bir alakası olmadığı gibi, zaten basit bir reseller üyesi de değiliz.
Türkiye'de bildiğim en yüksek inode sınırı 500.000 dosya sınırı ile hostinger şirketinde. Ve yine benim bildiğim Türkiye'de inode sınırı bulunmayan host şirketi yok.

Bu kadar zor olmamalı ayrıntılı bilgi vermek sunucu hangi ülkede, hangi veri merkezinde, sınırsız dan kasıt tam olarak ne gibi...

• Beğen
Reactions: _X_