4000TL Oyun sistemi toplama

Drunken Master

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyuncuysan çok daha iyisi toplanabilir. Sen aylardır sistem toplayamadın zaten dolar 3 TL'ye tırmanacak çok geç kaldın.
evet oyuncuyum aylardır çok kararsızım bir sistem söylüyolar baskasına soruyom şöyle daha iyi böyle daha iyi derken

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
evet oyuncuyum aylardır çok kararsızım bir sistem söylüyolar baskasına soruyom şöyle daha iyi böyle daha iyi derken

tp8qmtA.png

Şuan alabileceğin en iyi fiyat performans sistemi bu. Tavsiyem Ağustosun sonunu beklemen

Drunken Master

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tp8qmtA.png

Şuan alabileceğin en iyi fiyat performans sistemi bu. Tavsiyem Ağustosun sonunu beklemen
zaten hemen almayacağım doların düşmesini bekleyeceğim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

o anakart yerine başka anakart alayım mı?

Drunken Master

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kafam gene karıştı wd kötü diğolar başka formalarda
anakart olarakta bilmiyorum önerirmisin

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
kafam gene karıştı wd kötü diğolar başka formalarda
anakart olarakta bilmiyorum önerirmisin

Performans istiyorsan WD alacaksın sağlamlık istiyorsan Seagate önerimdir. Anakart olarak alabileceğin en ekonomik ve performanslı anakart bu giriş seviyesinin bi üstü anakart fazlasına gerek yok.

Drunken Master

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olur ama o işlemciye overclock yapmana gerek yok zaten ekran kartını fazlasıyla besleyecektir. Bu işlemciye overclock yapmak oyun performansını etkilemeyecektir.
anakart alınca 3200mhz mi geliyor yoksa kendinmi yapıyosun oc la
bide senin dediğinimi alayım bunumu

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
anakart alınca 3200mhz mi geliyor yoksa kendinmi yapıyosun oc la
bide senin dediğinimi alayım bunumu

Benim önerdiğim anakartı al. Ramlerin 1600mhz otomatikman 1600 mhz frekansında çalışacak biostan ayar yapmana gerek yok.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
geriside senin önerdiğin gibimi olsun yoksa benim dediğim gibimi

Oyun bilgisayarı toplayacaksan 4690k yerine 4590 4460 alabilirsin. Verdiğim sistem oyun için fiyat performans sistemidir benim önerdiğimi alman daha makul. 4700 TL verebileceksen i5 4690k almanı tavsiye ederim ama arada oyun performansı farkı olmaz sadece geleceğe yatırım için alabilirsin.

Drunken Master

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun bilgisayarı toplayacaksan 4690k yerine 4590 4460 alabilirsin. Verdiğim sistem oyun için fiyat performans sistemidir benim önerdiğimi alman daha makul. 4700 TL verebileceksen i5 4690k almanı tavsiye ederim ama arada oyun performansı farkı olmaz sadece geleceğe yatırım için alabilirsin.
bunu ben bayağ kullanmayı planlıyorum

böyle yapmak daha mantıklı olmaz mı öbür türlü çok güçlü ekran kartı oldu gerisi az gibiydi sanki

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
bunu ben bayağ kullanmayı planlıyorum

böyle yapmak daha mantıklı olmaz mı öbür türlü çok güçlü ekran kartı oldu gerisi az gibiydi sanki

Gtx 970 serisinde vram problemi var ya 980 alın yada 780 ti alın. Diğer bileşenler zayıf değil size öyle gelmiş sadece anakart farklılığı var. Anakartı pahalı almanız bişeyi değiştirmez sadece üzerindeki bazı bileşenler farklı bununda oyun fps'sine çok etkisi olmuyor.

Drunken Master

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gtx 970 serisinde vram problemi var ya 980 alın yada 780 ti alın. Diğer bileşenler zayıf değil size öyle gelmiş sadece anakart farklılığı var. Anakartı pahalı almanız bişeyi değiştirmez sadece üzerindeki bazı bileşenler farklı bununda oyun fps'sine çok etkisi olmuyor.
sadece oyun için degil ama 5-6 tane facebook oyununu aynı anda açıyorum filan video çekiyorum diğer şeylerde güçlü olması gerek

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
sadece oyun için degil ama 5-6 tane facebook oyununu aynı anda açıyorum filan video çekiyorum diğer şeylerde güçlü olması gerek

Ben sana en makul olanını söylüyorum 4690k işlemci msi gtx 980 ve dediğim anakartı alırsan çok rahat edersin. Zaten doların düşmesini bekleyecekmişsin dolar düştüğü zaman bunları almazsın bile

Drunken Master

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sana en makul olanını söylüyorum 4690k işlemci msi gtx 980 ve dediğim anakartı alırsan çok rahat edersin. Zaten doların düşmesini bekleyecekmişsin dolar düştüğü zaman bunları almazsın bile
ssd de önerirmisin bari 5000 e tamamlıyım :D

onurmx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence bu fiyata en iyi sistem bu olur
bl9YLm.png

onurmx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet kafa karışma son hızla devam ediyor :D
eğer oc yapmıcaksanız k işlemci almanızın hiçbir mantığı yok.Zaten i5 4690 tüm işlemlerinize fazlasıyla yetecektir onun yerine ramleri 2133 mhz cl9 luk aldımki bu sistem için baya uzun süre gider.

Drunken Master

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer oc yapmıcaksanız k işlemci almanızın hiçbir mantığı yok.Zaten i5 4690 tüm işlemlerinize fazlasıyla yetecektir onun yerine ramleri 2133 mhz cl9 luk aldımki bu sistem için baya uzun süre gider.
ileride ramları değiştirmeye kalkarsam sorun olur mu
Bide 2 tb kalsınmı

onurmx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ileride ramları değiştirmeye kalkarsam sorun olur mu
Bide 2 tb kalsınmı
ramleri değiştirebilirsiniz hiçbir sorun olmaz ama o ramler bilgisayaranızı emekli edecek kadar uzun süre idare eder.2tb olması keyfinize kalmış o kadar para vermişken 2tb mantıklı olur ama siz bilirsiniz.

Drunken Master

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ramleri değiştirebilirsiniz hiçbir sorun olmaz ama o ramler bilgisayaranızı emekli edecek kadar uzun süre idare eder.2tb olması keyfinize kalmış o kadar para vermişken 2tb mantıklı olur ama siz bilirsiniz.
harddiski değiştirebilirmiyim veya max kaç tane takabilirim