4 Günde 4 Milyon Windows 8 Yükseltildi

Bu konuyu okuyanlar

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Gerçekten çok güzel bir işletim sistemi.Ben beğendim.

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
4 milyon kişi yükselttide kaç milyon kişi pişman oldu sizce ? bence 4 milyondan fazladır :D

strKullaniciAdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok ucuza satıyorlar bu forumdan bile hayatında hiç legal windows kullanmamış kişiler bile satın aldı(ki bunlardan biride benim), 4 milyon az bile :)

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
:D baktı microsoft bu kadar dandik bir işletim sistemini kimseye satamıcağız sürümden kazanalım bare dedi.sözde açık adı altında binlerce kişiye bedavada dağıtıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uyduruk bilgilerle 30 Tl ye windows 8 alınırsa tabi 4 milyon olur.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
bende uyduruk bilgilerle almayı denedim olmadı kardeş:D nasıl yaptın sen. 79 tl vermek gelmiyor içimden. öğrenciyiz şurda :D

esawq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence güzel bir işletim sistemi, 29 TL ye bu kadar ucuz bir işletim sistemi almamak bana mantıklı gelmiyor. Herkese tavsiye ederim. Ben şu an kullanmış olduğum bilgisayarı 6 yıl önce almıştım. Bu bilgisayarda bile iyi bir performans görüyorum.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bu sisteme nasıl dandik diyorsunuz anlamış değilim.Herhalde sisteminiz 15-20 senelik o yüzden sorun çıkartıyor.Yoksa bir açıklaması olamaz.:blush:

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
100 liraya kadar olursa orjinal alırım yoksa win7 devam.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
mağazalarda satış başladı.340-50 tl arası...ulüfe dağıtır gibi dğıtılan sürüm üstüne kurulumdur..bende aldım 121 tl......xp ye kurdum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
müthiş bi işletim sistemi mağza da 10000 uygulama flan olunca mac ı ezer bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
windows 7 den ne farkı varda beğeniyorsunuz anlamıyorum birçok işi daha zorlaştırmış kısayollar vs. 10 gün kullandım dayanamadım artık kaldırdım her yeni windows sürümünü (vista dahil) ilk 3-6 ay içinde geçtim en kötüsü win8 zaten bu win7 nin üstüne dandik bir giriş ekranı çamışlar metro mu ne haltsa 3 ekrandan geçmek gerekiyor masa üstüne geçmek için metroda herşey var diyenlere cevap: aç bakalım ie metroda nasıl masaüstünde nasıl aynı mı ? ara
örneğin son kullılanlara ulaşmak ve arama facia
win 7: başlat menüsüne tıkla yaz ( 2 hamle )
win8 : sağ üst köşeye mouse la git aşağı sürükle araya tıkla yaz ara sonra bir alt satıra tıkla (sadece uygulamalarımı ne buluyor)

Son mesajlar