4.7 ve 5.5 inç iPhone 6 Yan Yana!

cavess

Profesör
Reaksiyon puanı
0
4.7 ve 5.5 inç iPhone 6 Yan Yana!

Apple'ın merakla beklenen gelecek nesil iPhone modellerine ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf internete düştü. 4.7 inç ve 5.5 inç ekranlı iki cihaz aynı karede görünüyor.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Android'de kızıp "Donanımı yeterli kullanamıyor" diyerek, iOS'un düşük donanımı çok daha verimli kullanmasını övüyoruz ama, ortada acı bir gerçek var: En iyi kazığı Apple atıyor. Madem ki düşük donanımla daha verimli oluyor, düşük donanımı en güçlü donanımdan bile daha pahalıya satmasına neden kimsenin sesi çıkmıyor?

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
iPhone'nin bugüne kadar çıkardığı en çirkin kasa.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Geçmiş olsun iphone 6 ile bir fiyaskoya hazırlanıyor Apple derdim ancak isminden dolayı 5'ten az satmaz

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Android'de kızıp "Donanımı yeterli kullanamıyor" diyerek, iOS'un düşük donanımı çok daha verimli kullanmasını övüyoruz ama, ortada acı bir gerçek var: En iyi kazığı Apple atıyor. Madem ki düşük donanımla daha verimli oluyor, düşük donanımı en güçlü donanımdan bile daha pahalıya satmasına neden kimsenin sesi çıkmıyor?

Çünkü Apple parayı donanıma değil yazılıma verdiriyor androidin aksine

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
3Gs kasası geri gelse daha iyi.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Aslında bu kasa iyi ancak arkası hiç iyi olmamış eğer böyle çıkarsa almam (zaten almayacağım :D ama alacağımı farz ederek söyledim)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Haha hep Samsung'a b.k atarlardı Apple dan çalıyor diye ancak bu sefer Apple Samsung'dan çalmış.Alttakı yuvarlark home butonu olmasa 5,5" lik modele Note3 derim.

Ayrıca eminim Steve Jobs'un kemikleri sızlıyodur.Jobs en az 5 yıl daha 4" ile devam ederdi.Yapacağı en fazla büyütme 4,3" olurdu.5,5" iPhone u görse yemin ediyorum adam mezardan dirilir.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Çocuk gibisiniz resmen google da apple da hisseniz var sanki

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
5s in resmini çekip paintle resize yapmışlar alın size yeni iphone

sinan0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakmayın ama bu iphone alanların en az yüzde 60'ı sadece apple diye alıyor
Onun için apple satışları düşmez hatta marka çılgınlığının arttığını da göz önüne alırsak daha da artar

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Çin mali telefon gibi olmus. Ivenin bole bi telefon tasarlayacagina hala inanasim gelmiyor :D

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bizim Piranha Navigasyonun aynısı gibi olmuş Keşke İPhone 6 4.7 İnç 6C De 4 İnç çıksa 5.5 Çok büyük birde altta kocaman Ana Menü Butonu var :( Android kullanicisi olarak arkadasimin iPhone 4S ini kullanırken sanal tuşlar olmaması çok sıkıntı yaratmisti sanal tuş falanda olsa :(

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
iOS un çok iyi performans verdiği falan yok. Uygulama yapımcıları optimizasyona asılıyorlar

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
iOS un çok iyi performans verdiği falan yok. Uygulama yapımcıları optimizasyona asılıyorlar

Durum böyleyse gelişmiş bi yazılımı mı kullanmak mantıklı yoksa gelişmekte olan yazılıma para döküp tam anlamıyla gelişmesini beklemek mi ?

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Durum böyleyse gelişmiş bi yazılımı mı kullanmak mantıklı yoksa gelişmekte olan yazılıma para döküp tam anlamıyla gelişmesini beklemek mi ?
O ayrı konu. Iphone 2500 liraysa HTC One da o fiyat. Fakat her türlü konuda HTC daha üstün. Z2 G3 vs Androidin amiral gemileri üstün iphonedan

Apple piyasanın yüzde 20 sine hakim 1400 lira fiyatla yeni sürüm telefon çıkarsa siler süpürür.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
O ayrı konu. Iphone 2500 liraysa HTC One da o fiyat. Fakat her türlü konuda HTC daha üstün. Z2 G3 vs Androidin amiral gemileri üstün iphonedan

Apple piyasanın yüzde 20 sine hakim 1400 lira fiyatla yeni sürüm telefon çıkarsa siler süpürür.

Şahsi düşüncem , iphonun tek eksiği şarj konusu m8 ile aynı fiyat da ama m8'in şarj durumu çok iyi tek artısı bu benim için , çünkü 2 cihazda da yapacaklarım belli '' android '' diye farklı bişey yapmıyorum :) android kullanıyorum ama iphone dokunduktan sonra bana göre dedim

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çünkü Apple parayı donanıma değil yazılıma verdiriyor androidin aksine

Şu an orjinal Windows kullanıyor musun? Büyük ihtimal kullanıyorsundur. Hatta lisanslı bile değildir. Merak ettim; ne zamandan beridir işletim sistemine para bayılır olduk? Eğer iPhone'lara da sonradan işletim sistemi yüklenebilseydi, yine herkes korsan yüklerdi.

Bana "işletim sistemi pahalı" diyenlerde böyle mantık hataları buluyorum ne yazık ki :/ Adam normalde hiçbir zaman işletim sistemine para yatırmaz ama işin içinde iPhone varsa gönülden yatırır.

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Apple yazılımı tamam iyi anladık :D ama ben bi tele para vericem androitteki amiral gemilerinin yarısı performans vericek ama satabil diye onu alıcam :D haftada 1 G2 ONE8 vs rest atarım al sana stabilik :)

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Samsunglar dışında hangi Android Amiral Gemisinde Stabilite çok düşük ? Samsunglar bile o kadar kotu değil bence Artık stabilite farkı kapandı bu görüşümü İPhone 5 LG G2 Htc One Galaxy S4 Ve Xperia Z Kullanan birisi olarak söylüyorum

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Şu an orjinal Windows kullanıyor musun? Büyük ihtimal kullanıyorsundur. Hatta lisanslı bile değildir. Merak ettim; ne zamandan beridir işletim sistemine para bayılır olduk? Eğer iPhone'lara da sonradan işletim sistemi yüklenebilseydi, yine herkes korsan yüklerdi.

Bana "işletim sistemi pahalı" diyenlerde böyle mantık hataları buluyorum ne yazık ki :/ Adam normalde hiçbir zaman işletim sistemine para yatırmaz ama işin içinde iPhone varsa gönülden yatırır.

Haklısınız hocam hiç böyle düşünmemiştim.

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sony İle İphone bence birbirlerine çok yakın gözle görülen boyle bence

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Apple yazılımı tamam iyi anladık :D ama ben bi tele para vericem androitteki amiral gemilerinin yarısı performans vericek ama satabil diye onu alıcam :D haftada 1 G2 ONE8 vs rest atarım al sana stabilik :)

Kardeşim gerek performans gerek akıcılık olsun iPhone daha iyi diye idda ediyorum (Hemen saldırmayın :D)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bi bitmedi şu tartışma. :mrgreen:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iPhone ile Android telefonlar kıyasalanamaz bile fakat iPhone 6 eğer böyle gelecekse korkarım artık iPhone'nun sonu geliyor demektir:unsure: