Öneri 4-5K bütçe ile Laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
Yaşadığımız hırsızlık vakasında ofisimizden laptop'umuz çalındığı için yeni bir laptop arıyoruz. Laptop'un kullanım amacı oyun veya render tarzı işler olmayacak. Microsoft'un Office yazılımları kullanılacak. Windows 10 kurulacağı için 8 GB RAM ve ortalama bir 512 veya 256GB SSD tercihimiz. Bütçeyi aşacaksa SSD yerine HDD tercih edilebilir fakat RAM mümkünse 8 GB olsun. @Görkem Say abim sizi bir çok laptop önerisi konusunda gördüm sizinde önerilerinizi almak isterim.

Windows Vista Empirw

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
Yaşadığımız hırsızlık vakasında ofisimizden laptop'umuz çalındığı için yeni bir laptop arıyoruz. Laptop'un kullanım amacı oyun veya render tarzı işler olmayacak. Microsoft'un Office yazılımları kullanılacak. Windows 10 kurulacağı için 8 GB RAM ve ortalama bir 512 veya 256GB SSD tercihimiz. Bütçeyi aşacaksa SSD yerine HDD tercih edilebilir fakat RAM mümkünse 8 GB olsun. @Görkem Say abim sizi bir çok laptop önerisi konusunda gördüm sizinde önerilerinizi almak isterim.
İmkansız 2.el belki.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
İmkansız 2.el belki.
SSD yerine HDD tercih edilse bile mi olmaz? Derdim güçlü bir işlemci ve ekran kartı bile değil sadece Office yazılımları kullanmak. Bütçe yetmez ise Intel HD Graphics ekran kartına bile razıyım öyle söyleyeyim.

Windows Vista Empirw

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
SSD yerine HDD tercih edilse bile mi olmaz? Derdim güçlü bir işlemci ve ekran kartı bile değil sadece Office yazılımları kullanmak. Bütçe yetmez ise Intel HD Graphics ekran kartına bile razıyım öyle söyleyeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam önerileriniz için teşekkürler açıkçası ilk ürünü sadece 120 GB'lık bir depolama alanı yüzünden tercih edemeyeceğim fakat ikinci ürün gayet iyi gibi gözüküyor. Başka arkadaşlarında önerilerini bekleyeceğim.

Son mesajlar