3D TV'de Yeni Nesil: LG Cinema 3D

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bir LG bayisinde yeni çıkan 3d cinema tv'leri denedim mükemmel yapmışlar gerek gözlük gerek televizyon çok güzel olmuştu.Kar televizyondan dışarıya yağıyordu resmen :D

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
selam arkadaşlar lg 42lm 760s tv nasıl sizce şuan vatanda 2500 tl fıyatı uygunmu önerirmisiniz veya varmı tafsiyeniz şimdiden tşkler

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
selam arkadaşlar lg 42lm 760s tv nasıl sizce şuan vatanda 2500 tl fıyatı uygunmu önerirmisiniz veya varmı tafsiyeniz şimdiden tşkler

fiyat çok çok iyi, alan herkes 3D'ye hayran kalmış.. ayrıca kutudan toplam 6 adet gözlük çıkıyormuş.. magic kumanda ise harika birşey...

Magic-Remote-Control.jpg

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18

lg'nin lm serisi iyi.. bu fiyat çok iyi.. fakat bence 3d televizyon söz konusu olunca 47" - 55" arası ekran daha uygun.. ama tabi kullanım yerine göre değişir..

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar kutuda gözluk çıkmıyormuş normalmidir sizce.. yoksa vatanbilgisayar ayrıcamı satacak onları bü yüzden fiyatını düşürmüş olabilirlermi

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
arkadaşlar kutuda gözluk çıkmıyormuş normalmidir sizce.. yoksa vatanbilgisayar ayrıcamı satacak onları bü yüzden fiyatını düşürmüş olabilirlermi

gözlük yüzünden indirimde olduğu belli.. çünkü 42lm670s 4 gözlük veriyor ve 760s ile aynı fiyat..
ama bunu araştırmak lazım.. gözlüklerin kutuda olması lazım...

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bilmeyenler icin soyleyeyim LG dunyada ekran uretiminin oncusudur. Samsung LG ekran kullanmaktadir. Galaxy'lerde bildigim kadariyla LG ekran var. Ayrica LG ekran cok kaliteli. HD kanal gosterimi muhtesem.. 42LW5400 kullaniyoruz.. MUH TE SEM!

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Gözlük çıkmıyorsa bir albenisi kalmıyor açıkçası, vatan yine uyanıklık yapmış..

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Teknosa Turuncuyu bekle diyecegim de cogunlukla Samsunglarda indirim yapiyorlar o zaman. Gozluk yoksa almaya degmez. Fazladan para verip gozluk alacaksin..

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=112885]EXPERT21[/MENTION]; lg'ye mail attım.
cc2nh.png

bu da gelen cevap..
cc2rb.png

anlaşılacağı üzere gözlükler kutunun içinde olmalı.. bu yüzden Vatan Bilgisayar kutuyu açmış demektir..

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
hepsiburada.com'dan mail geldi bana. 47LM615S 2.249 TL. 4 Adet 3D Gozluk yaninda..

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
hepsiburada.com'dan mail geldi bana. 32LM615S 2.249 TL. 4 Adet 3D Gozluk yaninda..

evet monitör olarak alınabilir :p 32 inç için fazla o para :D

hepsiburada.com'dan mail geldi bana. 32LM615S 2.249 TL. 4 Adet 3D Gozluk yaninda..

O zaman yanlış bilgi paylaşmışsını.. Paylaştığınız kodun başında yer alan 32 ekran büyüklüğünü inç türünden gösterir. LM harfleri seriyi, 615 sayısı ise modeli gösterir.Sonda yer alan S harfi ise üründe DVB-S dahili uydu alıcısı olduğunu gösterir.

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18

2.249 TL mi?
üzerine 2.350 TL daha koyar 47lm960v alırım vatan'dan... 6 gözlüğü ile beraber... :)
bu fiyatta hayatta olmaz.. yanlışlık var bence...

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
evet monitör olarak alınabilir :p 32 inç için fazla o para :D

O zaman yanlış bilgi paylaşmışsını.. Paylaştığınız kodun başında yer alan 32 ekran büyüklüğünü inç türünden gösterir. LM harfleri seriyi, 615 sayısı ise modeli gösterir.Sonda yer alan S harfi ise üründe DVB-S dahili uydu alıcısı olduğunu gösterir.

Yanlisligi anlayinca duzelttim pardon :)

Duzenledim fakat tekrar yazayim. 47LM615S 2.249 TL.

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
@EXPERT21; lg'ye mail attım.
cc2nh.png

bu da gelen cevap..
cc2rb.png

anlaşılacağı üzere gözlükler kutunun içinde olmalı.. bu yüzden Vatan Bilgisayar kutuyu açmış demektir..

ilgin için sağol dostum.. sizce ne yapmam gerekir şimdi .. bide bugun çok yakın bir arkadaşım beni aradı 47 lm 860s modelini 2500 tl verebileceğini söyledi teşhir ürünü tabi fiyat olarak süper kendisi mediamarkt tarzı bir elektronik firmasında çalışıyor almaya değermi sizce teşhir ürünleri ?

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ilgin için sağol dostum.. sizce ne yapmam gerekir şimdi .. bide bugun çok yakın bir arkadaşım beni aradı 47 lm 860s modelini 2500 tl verebileceğini söyledi teşhir ürünü tabi fiyat olarak süper kendisi mediamarkt tarzı bir elektronik firmasında çalışıyor almaya değermi sizce teşhir ürünleri ?

öncelikle rica ederim..
arkadaşım, 47lm860s' e çok iyi bir fiyat bu.. fakat teşhir ürünleri risklidir.. tamam yakın arkadaşın ama yine de riskli.. televizyondan çok iyi anlayan biri ile gidip ayrıntılı incelemen lazım... bana sorarsan "sen alırmıydın" diye? ALMAZDIM...

vatan bilgisayar konusunda da, lg'ye tekrar mail atıp neler yapabiliriz diye sorarım.. hangi vatan bilgisayar söylersen daha kolay olur.. özel mesaj at lütfen bana..

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar lg 47lm860v aldım.. interneti harika bir şey pc oturmak bile istemezsiniz.. klavye bile bağladım fakat şöyle bir sorun var smart internetinde tam ekran film izliyemiyorum bu konuda bilgisi olan ustadlarımıza danışmak istiyorum sayılarımla..

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bende 42LE5300 aldığımdan beri menunum hiç problem yaşamadım 2 senedir görüntü kalitesi mükkembel hele HD kanallarda cok memnunum cok

arkadaşlar lg 47lm860v aldım.. interneti harika bir şey pc oturmak bile istemezsiniz.. klavye bile bağladım fakat şöyle bir sorun var smart internetinde tam ekran film izliyemiyorum bu konuda bilgisi olan ustadlarımıza danışmak istiyorum sayılarımla..

internet üzerinde izliyorsan tam ekran izleyemesin internet üzerinde siteye yüklenen filmleri olabileceği boyuta kadar izlersin tv tam ekran yapamasın ancak o cözünürkükdeki bir film indirirsin usb ve ya media oynatıyca izlersen tam ekran olur otomotik men

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende 42LE5300 aldığımdan beri menunum hiç problem yaşamadım 2 senedir görüntü kalitesi mükkembel hele HD kanallarda cok memnunum cok

internet üzerinde izliyorsan tam ekran izleyemesin internet üzerinde siteye yüklenen filmleri olabileceği boyuta kadar izlersin tv tam ekran yapamasın ancak o cözünürkükdeki bir film indirirsin usb ve ya media oynatıyca izlersen tam ekran olur otomotik men
eyvallah dostum sağolasın dün itibariyle 100 adet 3d film bağladım.. 1tb hdd ile kessinlikle takılma vs olmadan izliyoruz blueray cihaza boşuna para vermeyin :D

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Samsung u gormeden karar vermeyin arkadaslar, lg nin tv yazilimlari yerlerde surunuyor, hangi devirdeyiz, son model lg led tv aldim, icinde 3-4 widget var, adamlar resmen dalga geciyor, bakiyorsun samsung tvlere, onlarca widget, internete girebiliyirsun, you tubeye girebiliyorsun, kisacasi sorfun alasini yapıyorsun, bu olmasi gereken bir sey, lg uyusun dursun, bir suru musteri kaybediyor, haberi yok.