3D İle İlgili Bir Sorucuk :)

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Benim HP G62 Modelinde Laptopum var Ekran Kartı ATİ RADEON HD 5470.
Vestel 3D 42" bide TV var.
Laptopu HDMİ Kablosu İle TV ye Bağlıyorum. 3D Film İzlemek İstediğimde Görüntü Birbirine Oturmuyor.
Sorun Sizce ne Olabilir Yardımcı Olursanız Sevinirim Fakat ACİL :)

afacanmeto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dostum belki senin televizyonun nvidia 3d vision destekliyordur sadece? Birbirine oturmuyordan kastın nedir? Açar mısın biraz??

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
3d filmi harici bir diske atıp, tv ye USB den bağlayarak oynatmayı dene bakalım sorunun düzelecek mi? Düzelirse sorun pc kaynaklı diye düşünebilirsin. Ama düzelmezse TV' nin 3d ayarlarını kurcalarsan sonuca ulaşırsın. Ardışık kare gibi ayarları vardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam..

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Dostum belki senin televizyonun nvidia 3d vision destekliyordur sadece? Birbirine oturmuyordan kastın nedir? Açar mısın biraz??

3d filmi harici bir diske atıp, tv ye USB den bağlayarak oynatmayı dene bakalım sorunun düzelecek mi? Düzelirse sorun pc kaynaklı diye düşünebilirsin. Ama düzelmezse TV' nin 3d ayarlarını kurcalarsan sonuca ulaşırsın. Ardışık kare gibi ayarları vardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam..

Birbirine oturmuyor derken Örneğin usbden 3d görüntüyü televizyonda açınca sorun yok, fakat laptopdan açıp gözlüğü takınca görüntü bi acayip oluyo :) mesela sağ gözü kapayınca sağda yaklaşık 5cm ,solu kapayınca solda 5cm boşluk var ikisini açınca görüntünün bi kısmı sağda bi kısmı solda oluyor görüntü oturmuyor.3d ayarlarında sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü aynı ayarlarla usbden izleyebiliyorum.

afacanmeto tam anlayamadım Dostum belki senin televizyonun nvidia 3d vision destekliyordur sadece? biraz açıklarmısın bu 3d vision ne oluyo :)
ilgilendiğiniz için teşekkürler :)