Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Torrent ile 3D film indirdim VLC player ile açtığımda altlı üstü aynı görüntüden iki tane oluyor muhtemelen birisi 2d birisi 3D bunu nasıl tek hale getirebilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hayır, 3d izlemek için hdmı ile 3d hdmı kablosu almalısın. Yoksa 2 farklı frekanstaki görüntüyü normal bir hdmı kabloyla aktaramazsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim ben bir şey sorayım bende 3d smart tv aldım hangi siteyi önerirsiniz
3 d film seyretmek için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bizde nexon marka televizyon var ama 3d tuşu yok nasıl aYARLIYACAZ yardımcı olun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar en iyi yol hdd den izlemek lg lerdeki sıkıntıyı bilmiyorduk şimdi avi olarak indirdiğimiz 2 film den bir tanesini gostermiyor ve tanımlamıyor diğerinide izliyoz ikiside avi 2 side bilgisayarda gosteriyo ben bu işi anlamadım yorumlara baktım biraz ekran kartınız yuksek olucak bu laptoplarda olmaz genelde monster falan olması lazım kaplo işine gelince ne kadar kaplo uzarsa goruntu cözünürlük bozulur yani alın bi hdd rahat edin arkadaslar

ereneren55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung 55H7000 televizyonum var bilgisayarı hiç işin içine katmadan tv nin kendi web browserinda youtube dan 3D test videosu açıp(aynen sizin dediğiniz gibi yan yana iki görüntü geliyor) kumandadan 3D yi seçtiğimde Uygun Değil yazısı çıkıyor bu sorunun kaynağı ne acaba? TV nin kendi browserinda 3D görüntü izleyemeyecek miyim?
(Bu arada samsung müşteri hizmetlerini aradığımda Explore 3D diye bir uygulama indirtti o uygulamada açtığım videolar 3D görüntü veriyor)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg televiziyon aldim icinde eyney cikdi amma izlemesin bilmiyorum kim bilirse bana desin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm ben samsung 40h6470 3d tv aldim tvnin smart özelliginden tarayiciyi filmi aciyorum fakat tv 3d devre disi kaliyor neden acaba (not:
sadece tarayicida)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler şimdi benim gözlük var yani kırmızı ve yeşil gözlük değil direk 3d siyah gözlük var , onunla nasıl izleyebilirim ? :huh: , teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş flaşa 3 d film attım açtım ama 3d tuşuna basmadan önce 2 ekrena bölünüyor. 3D ye bastığımda 6 a bölünüyor alt alta yada üst üste seçeneği çıkmıyor bunu nasıl halledebirlim?

vega1977

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhaba arkadaşlar
Bende samsung smart led tv var netten 3d ve 3d
bluray filmler indirdim flaş a atıp tv ye taktım gözlüğü ve tv ayarlarını yaptım ama görüntü pek 3d gibi olmuyor derinlik ayarları nasıl olmalı 0 mi - 5 mi +5 mi 0 iken gözlüksüz bile izliyorum +5 de gölge sağda - 5 iken gölge solda oluyor ama hepsinde de öyle evin içindeymiş gibi olmuyor media mark ta lg tv de bi 3d izledim resmen yaprak mağazanın içinde havada uçuyor gibi olmuştu bunu kendi tvim de nasıl yapabilirim ayarları nasıl olmalı

G

glsnhll

SDN Okuru
Ben vestel 3d TV aldım filmde buldum ama pasif gözlüklü izleyemiyorum evde herkes 3d goruyory ben goremiyorym sanırım gözümle alakalı ama teknoloji markette Samsung TV aktif gözlükler 3d gördüm aktif gözlük alsam izleyebilirmiyim bana bi akıl verin

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,320
3D'mi kaldı piyasada millet 4K takılıyor. :D

ahmet ecer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi bende vestel 165 ekran var flas atıyom filmlerde en aşya 8 gb den başlıyo lam bu iki saat inmiyo diye falan iptal etmeyuim yanlış şeymi indiriyom diye flasa attıktan sonra ac 3d ayarını yap yan yana izle

vega1977

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Sağol kardeşim buldum o film 3d değilmiş ama 3d yazıyordu hallettim