360 total antivirüs silinmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Bornfromtheashes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
resmi sitesinden 360 antivirüsü yükledim ama bin pişman oldum normalde silinmesi gerekiyordu silindi dedi sonra baktım silinmedi sildikten sonra ayarlar uygulaması yanıt vermedi ram sıkıntısı var diye korkuyorum ram 4 GB laptop kullanıyorum

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
resmi sitesinden 360 antivirüsü yükledim ama bin pişman oldum normalde silinmesi gerekiyordu silindi dedi sonra baktım silinmedi sildikten sonra ayarlar uygulaması yanıt vermedi ram sıkıntısı var diye korkuyorum ram 4 GB laptop kullanıyorum
360 ı kaldırdıktan sonra kaspersky free sürümü kur. 360 hiç bir işe yaramıyor kaspersky ondan kat kat daha iyi.

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Uninstall dosyasını bup bulamazsan progrem kaldır veya değiştirden silmeye çalış o da çalışmaşsa revo uninstallerdan sil

Bornfromtheashes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Çok sağolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uninstall dosyasını bup bulamazsan progrem kaldır veya değiştirden silmeye çalış o da çalışmaşsa revo uninstallerdan sil
şuan sildim ve şunu anladım bilgisayarın %90 performansını düşürüyor 360 antivirüsü yüklemeyin yüklettirmeyin

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ücretsiz internet security için :

Ücretli ve çok sağlam olsun dersen kesinlikle bu (Bir yıldan fazladır kullanıyorum) :

Bornfromtheashes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

Ücretli ve çok sağlam olsun dersen kesinlikle bu (Bir yıldan fazladır kullanıyorum) :

buna ihtiyacım vardı:)

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Bence crack yazılım,oyunla vs uğraşmıyorsan anti-virüs gereksiz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

Bu programı indirip önceden kurduğun 360 ın adını aratırsan kalıntı dosyaları da silme imkanın olur ama biraz hassastır iş, yanlışlıkla sistem dosyalarını silmeyesin.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Program değiştir veya kaldır'dan kaldırabilirsin.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775

Yerli malının kullanılmasını bende isterdim ama yapılan testlerde yol geçen hanı.Av-test,avcomparatives'e katılsınlar bakalım. :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Yerli malının kullanılmasını bende isterdim ama yapılan testlerde yol geçen hanı.Av-test,avcomparatives'e katılsınlar bakalım. :)
Hocam o testlerin adil olduğunu gerçekten düşünüyor musun? Bi zamanlar da iso 90001-9002 filan fişman sertifikası modası vardı kamu kurumları için :D Hani içini b.k götüren işletmeler parayı basıyordu ve kalite yetki belgesi alıyolardı, inanmam ben öyle sertifikalara...

Ama her iki antivirüs de sertifaka sahibidir:
1606677638954.png

1606677728638.png

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Hocam o testlerin adil olduğunu gerçekten düşünüyor musun? Bi zamanlar da iso 90001-9002 filan fişman sertifikası modası vardı kamu kurumları için :D Hani içini b.k götüren işletmeler parayı basıyordu ve kalite yetki belgesi alıyolardı, inanmam ben öyle sertifikalara...

Ama her iki antivirüs de sertifaka sahibidir:
Ekli dosyayı görüntüle 126380

Ekli dosyayı görüntüle 126381
Opswat'ın kaç tane antivirüse sertifika verdiğine bakın.O sertifikayla çok iyi antivirüs demek komik.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Kalite o şekilde ölçülmez bence, hem zaten dediğim gibi sertifikalara ben güvenip de bilgilerimi emanet etmem çünkü parayı veren düdüğü çalar anlayışı hakim.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Kalite o şekilde ölçülmez bence, hem zaten dediğim gibi sertifikalara ben güvenip de bilgilerimi emanet etmem çünkü parayı veren düdüğü çalar anlayışı hakim.
av comparatives vb antivirüsü gerçek zararlılarla sınıyor.Normal işi bilen kullanıcılar bile test edebiliyor.Opswat, kaspersky ve 360 total security'e sertifika vermiş arada dünya kadar kalite farkı var.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
av comparatives vb antivirüsü gerçek zararlılarla sınıyor.Normal işi bilen kullanıcılar bile test edebiliyor.Opswat, kaspersky ve 360 total security'e sertifika vermiş arada dünya kadar kalite farkı var.
Tamam dostum senin bildiğin sana, benim bildiğim bana... :)