350 Tl Ile Hangi Kulaklığı Alayım? Beats Flex , Taotronics Soundliberty 53 Pro Veya Önerilieriniz

Bu konuyu okuyanlar

Emrekoc03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar öncelikle. 350 tllik bir bütçem var ve telefonda her alanda kullanmak(müzik film sosyal medya) için bir kulaklık bakıyorum. Kulak içi. Biraz bakındım ve 250tlye taotronics soundliberty 53 pro modeli baya karşıma çıktı. Güzel gibi duruyor ama pek güven vermiyor.(burada sizin görüşleriniz çok önemli). Daha sonra 350 tlye beats flex modeli var. Kulaklık her yerde 500 tl civarlarında. Ve eğer gerçekten kaliteli (ses uzun ömür vs) ise bunu kaçırmak istemiyorum.Fosforlu yeşil rengi bu fiyatta bir tek ve ben beğendim açıkçası. Ama şöyle bir sıkıntı var kulaklık hakkında doğru düzgün bir inceleme videosu bile bulamadım ve o kadar para verip hüsran yaşamak istemiyorum. Sizin önerileriniz nedir her şeye açığım. (Bir de doğal olarak bu iki kulaklık farklı sınıflarda. Daha önce beats flex gibi boyunlu kulaklıklar kullandınız mı ben hiç kullanmadım kullanışlı mı merak ediyorum böyle de apayrı bir şey var)

dr.frankenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Sony ürünlerini tavsiye ederim, bu alanda en iyi o'dur. Kulak içi kulaklıklarını kulanmadım ama kulak üstü olanı kullanıyorum. WH500. 2 senedir beni götürüyor, ben giderim o kalır.

Son mesajlar