200-400 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Tregrast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu fiyat aralığında bir kulaklık almayı düşünüyorum, ancak ne alsam tam karar veremedim. Aklımda TaoTronics SoundLiberty 53 kulaklığı vardı. Telefonum 4.2 Blueetooth sürümüne sahip. Çoğu kulaklık 5.0 versiyonunda üretiliyor, ancak aradaki versiyon farkının seste nasıl bir etkisi var tam bilmiyorum. Bass ve tizzlerde fark yaratmadığı sürece sorun yok. Bu fiyat aralığında silikonlu (airpods gibi değil de airpods pro gibi) alınabilecek en iyi kulaklık hangisi? Çok bilgim olmadığından adminlerde yardımcı olursa çok sevinirim :)

NOT: Şuan için kulaküstü kulaklık düşünmüyorum. Kulaküstü kulaklık tavsiye etmenize gerek yok.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Liberty 53 tavsiye edilen bir model. Çoğu yerde tavsiye ediliyor.
Realme Buds Air Neo alınabilir, Buds air başarılıydı, bunun ses kalitesini bilmiyorum ama.

Tregrast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Liberty 53 tavsiye edilen bir model. Çoğu yerde tavsiye ediliyor.
Realme Buds Air Neo alınabilir, Buds air başarılıydı, bunun ses kalitesini bilmiyorum ama.
Peki bluetooth versiyonu arasındaki fark sesini etkiler mi? (Bass-tizz anlamında)

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Peki bluetooth versiyonu arasındaki fark sesini etkiler mi? (Bass-tizz anlamında)
Şuan Qcy T5 (5.0) kullanıyorum hocam. J7 Prime Bluetooth 4.1'di. Realme 6 Pro'ya geçtim, Bluetooth 5.1 kullanıyor. Bluetooth versiyonu ses kalitesini etkilemiyor diye biliyorum ancak 5.1'li cihaza geçtiğimde ciddi bir bağlantı mesafesi farkı oluştu, sinyalin çekim gücünü etkiliyor diyebiliriz.