Soru 3400G İle Gtx 1060 Kullanılır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Şu an APU olarak kullanıyorum. İleride bir arkadaşım sistem değişecek. Eski kartını bana satacak. GTX 1060 kartı sistemime taksam darboğaz vs. yaşamam diye düşünüyorum ama yine de sormak istedim. Sistemim:
  • Ryzen 5 3400G
  • 2x8 GB 3000mHz
Bir de kartı yıllardır sadece oyun için kullandığını biliyorum. RDR 2, Star Wars gibi ağır oyunlar oynuyodu sürekli. Ayrıca kartın soketi kırık dedi ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Şu an hala sorunsuz kullanıyor kartı. Sizce bu kart alınır mı?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Şu an APU olarak kullanıyorum. İleride bir arkadaşım sistem değişecek. Eski kartını bana satacak. GTX 1060 kartı sistemime taksam darboğaz vs. yaşamam diye düşünüyorum ama yine de sormak istedim. Sistemim:
  • Ryzen 5 3400G
  • 2x8 GB 3000mHz
Bir de kartı yıllardır sadece oyun için kullandığını biliyorum. RDR 2, Star Wars gibi ağır oyunlar oynuyodu sürekli. Ayrıca kartın soketi kırık dedi ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Şu an hala sorunsuz kullanıyor kartı. Sizce bu kart alınır mı?
Kart alınır hala çok güçlü bir kart ama soketi kırıksa bence almayın kart elinizde kalır.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
  • Ryzen 5 3400G
  • 2x8 GB 3000mHz
İkisi besler ama kartın soketinde sorun varsa muhtemelen o karttan iş çıkmaz.