3000tlye telefon önerisi

yusuf3422

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
işlemcisi snapdragon ve eis olan iyi bir telefon önerirmisiniz almışken iyi birşey almak istiyroum xiaomi mi 9 t vs xiaomi mi mix 2s yada xiaomi mi 9 lite arasında kararsız kaldım geniş açılı lensli telefon almalımıyım almamalımıyım kararsızım yardım edermisiniz

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
işlemcisi snapdragon ve eis olan iyi bir telefon önerirmisiniz almışken iyi birşey almak istiyroum xiaomi mi 9 t vs xiaomi mi mix 2s yada xiaomi mi 9 lite arasında kararsız kaldım geniş açılı lensli telefon almalımıyım almamalımıyım kararsızım yardım edermisiniz
Bu üçü arasından tabiki de Mİ9T almalısın bende kullanıyorum kesinlikle öneririm hangi telefondan geçeceksin bilmiyorum ama ben İPhone 5s'ten geçtim büyük bir sıçrama geçirdim çağ atladım diyebilirim
Mİ9 Lite ise ortalama bir kullanıcı için yeterli bir telefondur fakat Mİ9T varken ben şahsen almam ama aile fertlerinden biri için düşünülebilir örneğin ben ablam için düşünüyorum

Son düzenleme:

yusuf3422

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mi mix 2 s in geniş kamerası yok o yüzden almamam daha mantıklı demi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu üçü arasından tabiki de Mİ9T almalısın bende kullanıyorum kesinlikle öneririm hangi telefon geçeceksin bilmiyorum ama ben İPhone 5s'ten geçtim büyük bir sıçrama geçirdim çağ atladım diyebilirim
Mİ9 Lite ise ortalama bir kullanıcı için yeterli bir telefondur fakat Mİ9T varken ben almam şahsen ama aile fertlerinden biri için düşünülebilir örneğin ben ablam için düşünüyorum
öncelikle önerini dikkate aldım teşekkür ederim ama mi 9 lite taki şu özelliği yok o yüzden üzülüyorum kızılötesi özelliği mi 9 tde yok jak girişine bir parça takar o özellik kazandırılabilirmi eğer kazandırılabilirse mi 9 t almayı düşünüyorum

Üçü arasında en iyisi mi 9t.
nedenki mi mix2s işlemci olarak daha iyi değilmi

Son düzenleme:

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Siz bir telefon alırken sadece işlemci'ye mi bakıyorsunuz ?
Ekran, batarya ve kamera'nın sizin için bir önemi yok mu ?

Mesela mi 9t'de amoled ekran var ve batarya kapasitesi daha yüksek.Ama mi mix 2s'de ips lcd ekran var ve batarya kapasitesi daha düşük.Ayrıca mi 9t'nin işlemcisi 8nm işlemci üretim teknolojisi ile üretilmiş, mi mix 2s'in işlemcisi ise 10nm işlemci üretim teknolojisi ile üretilmiş.Mesela bu verilere bakarak mi 9t'nin ekran süresinin daha iyi olacağını tahmin edebiliriz.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Sahibinden de 2500₺ ye sıfır mi9 - mi9t pro satıyorlar yahu. Ne uğraşıyorsunuz orta seviye ile. 2500₺ ye sd855 veriyor adamlar siz hala orta seviye peşindesiniz.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

öncelikle önerini dikkate aldım teşekkür ederim ama mi 9 lite taki şu özelliği yok o yüzden üzülüyorum kızılötesi özelliği mi 9 tde yok jak girişine bir parça takar o özellik kazandırılabilirmi eğer kazandırılabilirse mi 9 t almayı düşünüyorum

kızılötesi özelliği senin için önemliyse RN8 Pro'ya yönelmen gerekebilir fakat o zamanda AMOLED ekran ve ekrandan parmak izi okuyucusuna da veda etmen gerekiyor çünkü RN8 Pro'da parmak izi okuyucusu arkada ve ekran IPS LCD ayrıca malzeme kalitesi olarak da düşüş yaşayacaksın tabi ben RN8 Pro kullanıcısı olmadığım için performansı nasıl bilmiyorum o konuda @AlteredTech hocam sana yardımcı olur

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Kızılötesi çok önemliyse mi 9 lite ya da rn 8 pro al yok değilse tabi ki mi 9t

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Sahibinden de 2500₺ ye sıfır mi9 - mi9t pro satıyorlar yahu. Ne uğraşıyorsunuz orta seviye ile. 2500₺ ye sd855 veriyor adamlar siz hala orta seviye peşindesiniz.
Onlar genelde çakılmış IMEI.

Mi 9t

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,178

Kamera mi 9t
Performans mi mix 2s

yusuf3422

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Siz bir telefon alırken sadece işlemci'ye mi bakıyorsunuz ?
Ekran, batarya ve kamera'nın sizin için bir önemi yok mu ?

Mesela mi 9t'de amoled ekran var ve batarya kapasitesi daha yüksek.Ama mi mix 2s'de ips lcd ekran var ve batarya kapasitesi daha düşük.Ayrıca mi 9t'nin işlemcisi 8nm işlemci üretim teknolojisi ile üretilmiş, mi mix 2s'in işlemcisi ise 10nm işlemci üretim teknolojisi ile üretilmiş.Mesela bu verilere bakarak mi 9t'nin ekran süresinin daha iyi olacağını tahmin edebiliriz.
teşekkürler bnlara dikkat ettim

redmi note 8 pronun ekranı nasıl kötü bir panelmi mi 9 tden kötümü