Öneri 3000 TL'ye telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Murat Kasrat

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Anladım sağolun arkadaşlar. Peki Poco x3 pro tavsiye etmemeninizin nedeni nedir?
Nedeni: Telefon gerçekten ağır bir telefon ve bana göre kaba da duruyor ben de almak istemem yani elinde tutarken insanın eli yoruluyor. Birde kamera olarak da bana göre başarılı bir model değil.

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Nedeni: Telefon gerçekten ağır bir telefon ve bana göre kaba da duruyor ben de almak istemem yani elinde tutarken insanın eli yoruluyor. Birde kamera olarak da bana göre başarılı bir model değil.
Anladım ama note 10 pro bütçeme göre çok pahalı. O zaman poco x3 nfc modeli poco x3 pro modele göre daha mı kullanışlı diyorsunuz? Hem de nfc modeli kamera kalitesi bir tık daha diyorsunuz değil mi?

Murat Kasrat

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Anladım ama note 10 pro bütçeme göre çok pahalı. O zaman poco x3 nfc modeli poco x3 pro modele göre daha mı kullanışlı diyorsunuz? Hem de nfc modeli kamera kalitesi bir tık daha diyorsunuz değil mi?
Hayır neredeyse aynılar poco x3 nfc ile poco x3 pro tek fark kamera da o kadar, ama bütçenizi aşıyorsa redmi note 10 pro o zaman bir şey diyemem.

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Hayır neredeyse aynılar poco x3 nfc ile poco x3 pro tek fark kamera da o kadar, ama bütçenizi aşıyorsa redmi note 10 pro o zaman bir şey diyemem.
Yani hangisini öneriyorsunuz bu durumda? Note 10 pro bütçemin çok üstünde.

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Mağaza da x3 pro ya bakın anneniz beğenirse ona ağır gelmezse alırsınız
Anneme telefonu (Poco X3 Pro) gösterdim, biraz kaba ağır dedi, ne yapacam ben bunu dedi? Anlaşılan başka bir cihaza bakacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi cihaza bakacağımı şaşırdım. ?

Son düzenleme:

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Yani bence çok detaylı bakmaya gerek yok önerdiğimiz telefonlara şikayet var dan bakarsınız size sıkıntı çıkaracak sorunları yoksa alırsınız
Telefondan çok beklenti yok sonuçta :)
Siz de haklısınız. İlgilendiğindiğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Artık öneriklerinizden birisini alırız. :D

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ağır ve kaba olması
Aynen öyle kardeşim. Gerçekten dediğiniz kadar var. Ayrıca yorumlarda çabuk ısındığını da yazmışlar. Performans için çok iyi tabi. Annem için artılar ve eksiler göz önüne alındığında bu modeli almamaya karar verdik. Artık nasip ne olacak göreceğiz. :D

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Aynen öyle kardeşim. Gerçekten dediğiniz kadar var. Ayrıca yorumlarda çabuk ısındığını da yazmışlar. Performans için çok iyi tabi. Annem için artılar ve eksiler göz önüne alındığında bu modeli almamaya karar verdik. Artık nasip ne olacak göreceğiz. :D
Mi 11 lite tavsiye ederim hem hafif hem ince

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Mi 11 lite tavsiye ederim hem hafif hem ince
Bu ürünün indirimli yada ucuz olanını arıyorum. Araştırıyorum. En uygun 3877 liraya buldum, bakmaya devam ediyorum. Çok sağolun. ?

Uygun fiyatlı olanı bulamazsam artık ram düşürüp 4 gb ramli bir telefon alırım.

Son düzenleme:

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar 3000-3100 lira bandında telefon alacağız. Bütçeyi düşürdük. Xiaomi Redmi 9T 128 GB ürününü düşündük ama ön kamerası üstten çıkıp çalıştığı için fazla güvenemedik.
Onun yerine Oppo A74 (4 GB Ram) 128 GB telefon almaya karar verdik. Hem uygun fiyata hem de geçerli resmi Türkiye Oppo Garantili güvenilir bir ürün almak istiyorum. Bana bu ürünü alabileceğim bir site önerir misiniz?

gibi.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Xiaomi Redmi 9T 128 GB ürününü düşündük ama ön kamerası üstten çıkıp çalıştığı için fazla güvenemedik.
pop up kamera olan mi9t redmi 9t ise çentikle geliyor :) Realme 7 önerirdim ama 128 gb olanı olmadığı için öneremiyorum onun dışında redmi note 8 pro yada redmi note 9s e de bakın bence

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
pop up kamera olan mi9t redmi 9t ise çentikle geliyor :) Realme 7 önerirdim ama 128 gb olanı olmadığı için öneremiyorum onun dışında redmi note 8 pro yada redmi note 9s e de bakın bence
Hemen inceliyorum. Sağolun. :)

İnceledim. Redmi note 8 pro MediaTek Helio G90T yonga setini kullanıyor. Redmi note 9s Qualcomm Snapdragon 720G (SM7125) yonga setini kullanıyor. Bu noktada note 9s'i düşündüm ama o da 209 gr ağırlığa sahip. Ya Redmi note 9s yada Oppo A74 alacağım. Kararsız kaldım şimdi. ?

Sizce ne yapmalıyım?

Sizce kullanılan işlemci yonga seti için Redmi note 8 promu iyi note 9s mi

Sizce bu güvenilir midir? Garantisi doğru mudur? Xiaomi redmi note 8 pro bu modellerin arasındaki en iyisiymiş kusuruma bakmayın, sizi de uğraştırdım.

Son düzenleme:

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
3100 bandındaki Mi 9T ithalatçı garantili ve çıkalı 2 yılı geçti. Kullanıyorum memnunum ama daha güncel modellere yönelin derim. Oppo A74 alınabilir tasarım ve batarya konusunda iyi bir cihaz, RAM ve depolaması yüksek olduğundan 6/256 TCL 10 Plus'a da bakmanızı öneririm.

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
3100 bandındaki Mi 9T ithalatçı garantili ve çıkalı 2 yılı geçti. Kullanıyorum memnunum ama daha güncel modellere yönelin derim. Oppo A74 alınabilir tasarım ve batarya konusunda iyi bir cihaz, RAM ve depolaması yüksek olduğundan 6/256 TCL 10 Plus'a da bakmanızı öneririm.
Anladım. İlgilendiğiniz için size çok teşekkür ederim. :blush: Az önce bana Xiaomi Redmi Note 10S önerildi. Sizin söylediğiniz TCL 10 Plus'ı ve bu Redmi Note 10S'i de inceledim. Güzel telefonlar ama Redmi Note 10S'i satış sitesini internette falan bulamıyorum.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Anladım. İlgilendiğiniz için size çok teşekkür ederim. :blush: Az önce bana Xiaomi Redmi Note 10S önerildi. Sizin söylediğiniz TCL 10 Plus'ı ve bu Redmi Note 10S'i de inceledim. Güzel telefonlar ama Redmi Note 10S'i satış sitesini internette falan bulamıyorum.
Redmi Note 10S için Türkiye romu yayınlandı yani gelmesi beklenen bir model ama daha resmi olarak hiçbir yerde satışı yok.

Reaksiyon puanı
1,768

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
:D Tabikide anlatırım. Yeter ki siz isteyin. ?:blush:
Çok sağ olun arkadaşlar. :)

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaş Xiaomi önermeyin alan pişman oluyor
Arkadaşım Xiaomi alırken de özelliklerine göre seçer alırsın, her telefon kötü değildir. Xiaomi biraz daha fiyat/performans ürünleri çıkarıyor ve gayet başarılılarda. Bence Xiaomi iyidir.
Mesela ben 3 yıldır Xiaomi Redmi S2, 3gb ram, 32gb dahili hafıza telefonu kullanıyorum ve memnunum. Tek sorunum dahili hafızanın yetmemesi onun dışında inanın ki gayet başarılı bir ürün. Xiaomi'lerde sevmediğim özellik olarak genellikle kamera efektlerinin abartılı olduğunu düşünüyorum. Onun dışında gayet başarılı ürünler çıkarıyorlar.

Sağolun arkadaşlar. Hepinize çok teşekkür ederim :relaxed:

Son düzenleme: