Huawei 3 telefon arasında kaldım

Ama işlemci konusunda s10+ daha iyi ekran konusunda huawei iyi akıcılık konusunda iPhone iyi
Samsung S10+ alıp geç bence. Sadece pil konusu sıkıntılı ama 8 Plus ile kıyasladığına göre pili de başarılı. Uzuun süre kullanırsın S10+'ı. S10 kullanan arkadaşım pili dışında her yönünden memnun cihazdan. Performansı özellikle Exynos olmasına rağmen sorun yaşatmıyor. (Exynos sevilmiyor pek o yüzden dedim)

3 cihazda seni üzmez günlük kullanımında. Hız farklarını sentetik testlerde görürsün. Çünkü dediğin 3 cihaz şu anda her oyunu oynatacak , her uygulamayı çalıştıracak donanımda. Ben Huawei Mate serisini sevmediğim için pek araştırmadım bilgim olan 2 cihazı söyleyeyim ona göre şekillensin kafanda.

8 Plus alırsan çerçeveleri bir süre sonra gözüne batabilir. Donanım , kamera olarak üzmez gayet güçlü ve başarılı bir cihaz. Ancak dediğim gibi tasarımı günümüze göre geride kalıyor.

S10+ ise güncel donanımlı , yeni teknolojileri barındıran güzel bir cihaz. Tek eksisi pili diğer rakiplerine göre zayıf (8 Plus kıyasla daha iyi) onun dışında üzecek bir yanı yok. Tasarım olarak bence gayet başarılı. Tavsiyem S10+ alman yönünde olur ama karar senin. One UI ile Samsung amiral gemilerinde akıcı bir deneyim sunuyor kullanıcılarına.

drocco

Profesör
Birisi şu konumu hortlatabilir mi rica etsem