3 gün ömrün var!

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Kemal Sunal'ın bir filmi vardı bir ay sonra öleceğini söylemişti doktorlar.O da cesaret isteyen bir çok işe girişmişti nasılsa öleceğim diye.:)

Peki siz neler yaparsınız?

Ben,işyerimdeki yöneticiye onun hakkındaki pek de iç açıcı olmayan fikirlerimi yüzüne söylerdim:D

llavinya

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
92
İsteklerimi gerçekleştirebilmek için üç gün çok az malesef onu düşünürdüm :D:D ancak bir günümü bile ayıramadğım biriyle geçireceğimden ve dua edeceğimden şüphem olmaz:)

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benim hiçbir zaman gözüm yükseklerde değil gece konduda yaşasam bir villada da yaşasam bir.Aç kalıp açıkda kalmayalımda gerisi yalan Cebimde 1 kaç lira varsa ihtiyaclara karşılarım birikim yapmam nasıl olsa ölücegim ve benden sonrakilerde ölcek kefenin cebi yok.Bu arada Tvler de şahan cem ylmz vs. hiç birini Kemal Sunal ile kıyaslayamazsın ne zaman Tv de bi filmini görsem Cenaze töreni aklıma gelir gözlerim yaşarır.Zenginde ölüyor, Fakirde ölüyor, SDN'cilerde ölüyor Falan kişide...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Üç günde mutlu edilecek birilerini bulup onlara zaman ayırmak benim için en iyisi galiba.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Başlıkta 3 gün ömrünüz kalsa demişim.....

Şimdi düşündüm de....Gerçekten de ömür dediğin 3 gün...

Ona göre yaşamalıyız..

Ayrıca ben espri olsun diye açmıştım konuyu..Şimdi böyle makul ve mantıklı cevaplar gelince mahçup oldum..:)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Eğer hala piramitleri görmediysem gidip görmeye çalışırdım.Malum nalları diktikten sonra görme şansımız olmayacak.Birde gondol, kamikaze vs araçlara binip korkumu yenmeye çalışırdım :D O saatten sonra ne işe yaracaksa artık :D

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
çiğdem i bulup bol bol öpmeye çalışırım
3 bana ancak yeter

xxBlackPearl

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben hayır işlerine pek vakit ayıracağımı sanmıyorum ömrün boyunca yapmamış yada yapamamışsan bunu 3 güne sığdırmak biraz yanlış olurdu herhalde :) Hayatta her canlının intikam almak istediği kişiler vardır sanırım bende bir bir intikamlarımı alırdım :)

Son mesajlar