27 Mart - 7 Nisan Arasında Enfeksiyon Maksimum Seviyede!

Bu konuyu okuyanlar

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yarından itibaren,ekmek veya herhangi bir şey için evden ayrılmayın, çünkü en kötüsü başlıyor,inkübasyon tarihine göre birçok pozitif ortaya çıkmaya başlar ve birçok insan virüsü kapabilir, bu nedenle evde kalmak ve kimseyle ilişki kurmamak çok önemlidir,çok dikkatli olmak çok önemli

27 mart 7 nisan arasında kendimize dikkat etmeliyiz virüsün zirvesi 2 haftadır, normalde bu iki haftada enfekte olanların tümü ortaya çıkar, sonra iki hafta sakin olur ve sonra azaldığında yine gözlemlenen iki hafta vardır.

İtalyada olanlar bulaşma mevsimindeydiler ve ihmal ettiler ve bu yüzden vakalar beraberinde ortaya çıktı.

Ve son olarak aynı aileden bile olsa kimseyi misafir etmeyin. Bu hepimizin iyiliği için
ENFEKSİYON MAKSİMUM SEVİYESİNDE OLACAK.

Dolaşan böyle bir mesaj var ve ben bu mesajı sizlerle paylaşmak istedim. Dikkate alalım lütfen.​

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
7 Nisan' dan sonra yavaşlayacak mı oda belli değil, uygulanan tedbirleri Nisan ayının sonuna kadar tatbik etmeliyiz market ihtiyacı hariç sokağa çıkmamak daha iyi bence.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,088

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
7 Nisan' dan sonra yavaşlayacak mı oda belli değil, uygulanan tedbirleri Nisan ayının sonuna kadar tatbik etmeliyiz market ihtiyacı hariç sokağa çıkmamak daha iyi bence.
Kesinlikle öyle şuan için ön görülen tarih sanırım 7Nisan. Umuyorum ki en kısa sürede, en az kayıpla virüsün önüne geçilir.

Evet bunu gördüm. İslami kurallara uygun insanları gömmedikleri konusunda konuşmalar vardı ama aslında düşünemiyoruz. Kriz anında yapılan bir şey ve virüsün toprak ile teması sonucu toprağa bulaşması bile sorun. Yani nasıl bir virüs olduğu bilinemediği için çözümde aramak zorlaşıyor ve her yol deneniyor aslında.