250TL Kulaklık Önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
Daha önce konu açmıştım tutmadı tekrar açayım dedim.250 Gibi bütçe var Kulak üstü kulaklık alacağım oyuncu kulaklığı.Sağ sol sesleri iyi veren olursa iyi olur bende daha önceden Rampage rivia g20 vardı 2 sene kullandım kablosu aşındı bozuldu sağ sol sesleri gayet iyi veriyodu.Xiaomi bluetooth kulaklığı var şimdi ama sağ sol sesleri birleşik mono seside ayarladım ama yinede sağdan adam gelince ortadan geliyor gibi yapıyor.O Yüzden kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum.

Bu Kulaklığı Düşündüm sizce iyimidir ?

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Bize "Bütçeyi 300'e çıkarma şansın var mı?" demek düşer.
Bütçeyi 300'e çıkarma şansın var mı

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Daha doğrusu 320 TL.
Eğer şimdi değil 2 hafta sonra yükseltebilirim (o süre civarında) bence bekle. Bir kere almışken tam al. Yükseltemem dersen şu var:

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
Daha doğrusu 320 TL.
Eğer şimdi değil 2 hafta sonra yükseltebilirim (o süre civarında) bence bekle. Bir kere almışken tam al. Yükseltemem dersen şu var:
hyper x aslında kaliteli marka bilemedim pedere bi sormak lazım :D

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Oyun kulaklığı mı bilmem ama D&R'da Sony kulaklıklarda %70'e kadar indirim var.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Kulakiçi düşünseydiniz TaoTronics Soundliberty 53 Pro önerecektim ama kulaküstü kulaklıklarda o kadar bilgim yok. @Optikiyaza 'nın önerilerini dikkate alın derim.

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
Kulakiçi düşünseydiniz TaoTronics Soundliberty 53 Pro önerecektim ama kulaküstü kulaklıklarda o kadar bilgim yok. @Optikiyaza 'nın önerilerini dikkate alın derim.
blueatooth kulaklıklar oyunda sağ sol seslerini iyi vermiyor ses gecikmesi oluyor bende xiaomi var ondan biliyorum

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
blueatooth kulaklıklar oyunda sağ sol seslerini iyi vermiyor ses gecikmesi oluyor bende xiaomi var ondan biliyorum
Ses gecikmesi her kulaklıkta oluyor ama sesi iyi vermemesi veya kalitesi kulaklığa bağlı.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
Rampage alınmaz.

HS35 pek iyi bir model değil diye biliyorum. 6-7 ay sonra (süre bu civarda) kulaklıkta gıcırdama meydana gelebiliyormuş.
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

HyperX 7.1mi kalitelimidir?
Rampage rivia g40 var arkadaşımda var kablosu bozuldu teknik servise götürdü yapmışlar sizce o alınırmi @Optikiyaza

Son düzenleme:

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

HyperX 7.1mi kalitelimidir?
Rampage rivia g40 var arkadaşımda var kablosu bozuldu teknik servise götürdü yapmışlar sizce o alınırmi @Optikiyaza
HyperX kulaklık stereo olduğu için uygulaması yok yani Nguenity yazılımı çalışmıyor. Bass artırmak isterseniz voicemeeter (sanırım adı bu) gibi programlar var. Windows 10'un kendisinin Windows Sonic adı altında sunduğu 7.1 özelliği var.
Rampage sorunuza gelelim, Rampage gibi markalara yönelmeyin. Size attığım HyperX kulaklığı bütçenizi yükseltebilirseniz öneririm. Yükseltemezseniz Redragon öneririm. Redragon,yurtdışının alt markası diyebilirim. Yurtdışında ünlü bir marka. Bizim alt markalarımız maalesef Rampage, Gamepower ama onların alt markası Redragon.