2500 TL Civarı Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

SRASİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sa beyler telefon alacağım bütçem 2500 çok uzun suredir araştırıyorum aslında isteğim zenfone 3 deluxe ama ekim başı gibi geleceği soyleniyor kesin bir bilgide değil yani eğer bu telefon ekimin 1 inde burada olacaksa beklerim ama yok ekimin ortasına kadar sarkar derseniz beklemem samsung telefonlara karşı biraz ön yargılıyım yani alacağım telefonun en az 1-2 sene modası olsun istiyorum ama şimdiden s8 sızıntıları filan başladı yani iphone konusunda eğerki 2500 civarı bi 6s bulursam alabilirim lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin gerçekten bıktım yardım edin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Her firma her sene yeni cihaz çıkarıyor sadece delinin biri samsung için haber atıp duruyor .
6s 2500 ikinci el bulabilirsin veya hepsi buradan ithalatçı alabilirsin ama 16 gb adamı kanser eder
2500 2600 civarı s7 bulunabiliyor ben samsung mağazasından 2550 tl ye aldım birazda zorlayarakda olsa

SRASİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

SRASİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Zamanla doluyor sorun çıkarıyor en koyu Apple fanina sor bunu itiraf eder sıkıntılı bir durum hele oyun oynayan video fotoğraf dolduran biriysen üzer seni s7 daha mantıklı 32 gb üstüne hafıza kartı desteği var
videoyla işim olmaz fotografta pek çekmem instagram twitter facebook gibi 3-5 sosyal medya ve 3-4 te oyun yetmezmi

M

Murat Burç

SDN Okuru
videoyla işim olmaz fotografta pek çekmem instagram twitter facebook gibi 3-5 sosyal medya ve 3-4 te oyun yetmezmi
Ne oynadığına bakar ayrıca ben hala s7de ısrarcıyım 6sden daha guncel ve birçok yönden üstün bir cihaz ve ona yakın hatta ensesinde bir performans veriyor.
6si hava atmak için alırsın
ama s7ninde bir o kadar havası olur always on ekran onu pekistiriyor

SRASİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ne oynadığına bakar ayrıca ben hala s7de ısrarcıyım 6sden daha guncel ve birçok yönden üstün bir cihaz ve ona yakın hatta ensesinde bir performans veriyor.
6si hava atmak için alırsın
ama s7ninde bir o kadar havası olur always on ekran onu pekistiriyor
zenfone 3 hakkında ne düşünüyorsun

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
İphone 7 nin bile en az 32 gb hafıza ile geleceği söyleniyor.16 gb alanın tamamı sana kalmıyor yarısı belki de daha fazlasını sistem alıyor zaten.İphone 6s 16 gb alırsan zenginlik içinde fakirlik çekersin.Samsung galaxy s7 en az 1 sene rahat götürür ondan sonra hafiften güncellemeler geç gelir ama bir sıkıntın olmaz.Ekran ve kamera olarak iphone dan daha iyi zaten.Apk olayını da seviyorsan rahat rahat kullanırsın.Ben s7 öneririm.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Merhaba.
Eğer cihazınız 1-2 sene daha eskimesin istiyorsanız iphone 7 çoğunlukla iphone 6 komsepti ile çıkıcak o yüzden ön yüzden anlaılmıycak 7 mi 6 mı arka tarafında da kamera şekli değişik ve antel çizgilerinin yeri boyutu herşeyi aynı. Eğer temiz ikinci el iphone 6s bulabilirseniz öneririm.

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kamera sizin için önemlisye iphone 7 diğer bütün telefon modellerine göre kamerada iyi ama eğer kamera sizin için önemsizse iphone 6s 2.elini almanızı tavsiye ederim

tabakoglusadik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar ithalatçı garantili telefonları millete önermeyin her yönden eksisi var önermeyin aldıkta ne oldu herşeyin ucuzu kötüdür öneriye gelince
lg g5
samsung galaxy s6 edge plus
huawei p9
sony xperia x
samsung note 5
ben olsam bu sıralamadan yol alırdım öncelik sıralıdır

Hyggelig

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Sa beyler telefon alacağım bütçem 2500 çok uzun suredir araştırıyorum aslında isteğim zenfone 3 deluxe ama ekim başı gibi geleceği soyleniyor kesin bir bilgide değil yani eğer bu telefon ekimin 1 inde burada olacaksa beklerim ama yok ekimin ortasına kadar sarkar derseniz beklemem samsung telefonlara karşı biraz ön yargılıyım yani alacağım telefonun en az 1-2 sene modası olsun istiyorum ama şimdiden s8 sızıntıları filan başladı yani iphone konusunda eğerki 2500 civarı bi 6s bulursam alabilirim lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin gerçekten bıktım yardım edin.

yanlış hatırlamıyorsam ip 6s 64 gb 2400 e satıyorlar sahibinden de. yurtdışından gelen kutusu açılmamış cihazlar. 150tl de kayıt için ödersin 2550 tl ye 6s 64 güzel olur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kamera sizin için önemlisye iphone 7 diğer bütün telefon modellerine göre kamerada iyi ama eğer kamera sizin için önemsizse iphone 6s 2.elini almanızı tavsiye ederim
Bune nasıl karar verebiliyorsun 6s bile s6dan kötü kamerayla çıktı kafaya bak arkadaş s7 ailesnin rakibi olamaz iphone 7

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
S7 almanı tabsiye ederim ama alabilirsen tabikide s7 edge