23 kişi küçük kıza tecavüz etti

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bir utanç haberi de Bartın'dan. 14 yaşındaki ilköğretim öğrencisinin davranışlarından şüphelenen okul yönetimi, psikolog eşliğinde öğrenciyle görüştü ve korkunç gerçeği öğrendi.

Bartın'da, ilköğretim okulu öğrencisi 14 yaşındaki Ç.K'ye cinsel tacizde bulundukları iddiasıyla 23 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, bir köy ilköğretim okulunda eğitim gören 14 yaşındaki Ç.K'nin davranışlarından şüphelenen okul yönetimi, psikolog eşliğinde öğrenciyle görüştü. Öğrencinin cinsel tacize uğradığını belirtmesi üzerine durum güvenlik güçlerine bildirildi. Polis ve jandarma ekipleri, öğrenciye tacizde bulundukları iddiasıyla 23 kişiyi gözaltına aldı.
Vali İsa Küçük, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iddialarla ilgili güvenlik güçlerinin gerekli çalışmayı yaptığını belirterek, "Zanlıların ifadeleri soruşturmayı yürüten savcı tarafından alınıyor. Tecavüze yönelik de iddialar var ancak doğru olmayabilir. Soruşturmayı savcı yürütüyor. İdaremizin çok fazla bilgisi yok" dedi.İl Milli Eğitim Müdürü İsa Şeker de öğrencinin bir süredir farklı davranışları nedeniyle okul yönetimin dikkatini çektiğini, psikolog eşliğindeki görüşmede de durumun anlaşıldığını belirterek, olayda tecavüz değil tacizin olduğunu tahmin ettiklerini, soruşturmanın sürdüğünü kaydetti.2 TUTUKLAMA

Bartın'da bir ilköğretim okulu öğrencisine cinsel tacizde bulundukları öne sürülen 23 kişiden 2'si tutuklandı.
Alınan bilgiye göre, bir köy ilköğretim okulunda eğitim gören 14 yaşındaki Ç.K'ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 23 kişinin savcılıktaki sorgusu tamamlandı. Savcı 5 kişiyi serbest bırakırken, 18 zanlıyı mahkemeye sevk etti.Zanlılardan İ.Ö. ile E.Ö. tutuklandı, 16 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.İlköğretim okulunda eğitim gören 14 yaşındaki Ç.K'nin davranışlarından şüphelenen okul yönetimi, psikolog eşliğinde öğrenciyle görüşmüş, öğrencinin cinsel tacize uğradığını belirtmesi üzerine durum güvenlik güçlerine bildirilmişti.Polis ve jandarma ekipleri, söz konusu çocuğa tacizde bulundukları iddiasıyla 23 kişiyi gözaltına almıştı.
Mardin’de, 2002’de 13 yaşında olan N.Ç., kamu görevlilerinin de aralarında bulunduğu 26 kişinin tecavüzüne uğramıştı.
Mardin 1. Ağır Ceza Mahkemesi, sanıkların tamamına alt sınırdan ceza vermiş, kızın “kendi rızasıyla ilişkiye girdiği”ni savunmuştu. Karar temyiz edilmiş, Yargıtay Başsavcılığı da “N.ǒnin bu işi rızasıyla yaptığı” yolundaki görüşe itiraz etmemişti.

İdam gelsinde mayası bozuklar ya arlansın yada arındırılsın!
:cursing:

dana

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kız kendisi istemiştir.Sorun yok.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bu karaktersiz insan müsvettelerini asmak lazım .

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
terörist ve tecavüzcüler için idam kesinlikle gelmeli.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Şerefsizler 100 lirandamı yok çok günaha girmeyi canın çekiyosa git ne halt yersen ye 100 lira ver....

Elin sübyanından ne istiyosun Bunların kızları yokmu acaba ..!!!!

İnsanlıktan cıkmak bu olsa gerek....

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
[MENTION=137719]madmex[/MENTION] ve [MENTION=183169]ismi[/MENTION]niyazmayaüşendiğim kişi konuyu bilmeden yorum yapmayın arkadaş bir kinaye yapmış. Aynı şekilde tecavüze uğrayan bir kız için mahkeme kız kendisi istemiş kararını verdiği için oraya gönderme yapıyor arkadaş.

Reaksiyon puanı
31
Lüzumsuzun biri çıkmış kız kendi istemiş diyor daha 14 yaşında çocuk o daha ÇOCUK be adam nasıl bir zihniyet sahibisiniz uçkuruna sahip çıkamayan 23 beyinsize hak ver vermek nasıl bir psikolojik tranvadana olduğunu gösteriyor görünürde yaş 19 beyin yaşı 0.

Sadr-azam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adalet...Peh.

''Canı yanan sabretsin, can yakan da yanacağı güne kadar beklesin.''

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Senin kardeşin ,bacın sevdiğin bir kız arkadaşın aynı konumda olsa kendi istemiştirmi diyeceksin ?

+1 dahada söylenecek bir şey yok.

Lüzumsuzun biri çıkmış kız kendi istemiş diyor daha 14 yaşında çocuk o daha ÇOCUK be adam nasıl bir zihniyet sahibisiniz uçkuruna sahip çıkamayan 23 beyinsize hak ver vermek nasıl bir psikolojik tranvadana olduğunu gösteriyor görünürde yaş 19 beyin yaşı 0.

Konuya ne kadar duyarlı olduğunuz!!!!!!!! yorumlarınızdan belli zaten. Burada yorum yapınca düzelmiyor maalesef bazı şeyler. Biraz çevrenizde olan bitenden haberdar olsanız bile yeterli. En azından bir başlangıç sayılır bir şeyler yapabilmek için.

Haberin son paragrafını okusanız bari en azından...

''Mardin’de, 2002’de 13 yaşında olan N.Ç., kamu görevlilerinin de aralarında bulunduğu 26 kişinin tecavüzüne uğramıştı.

Mardin 1. Ağır Ceza Mahkemesi, sanıkların tamamına alt sınırdan ceza vermiş, kızın “kendi rızasıyla ilişkiye girdiği”ni savunmuştu.

Karar temyiz edilmiş, Yargıtay Başsavcılığı da “N.ǒnin bu işi rızasıyla yaptığı” yolundaki görüşe itiraz etmemişti.''

Reaksiyon puanı
10,325
yahu Allah'ın adaletine inanmamış olsaydık mutlaka kafayı sıyırırdık.
kulların adaleti bu kadar oluyor işte.
Rabbim şükür ki sen varsın, şükür ki cehennemin var; yoksa biz nasıl teselli bulabilirdik.
o insan kılığına girmiş aşağılık ruhlu 23 hayvan (hayvanlardan özür dilerim, başka ifade edemediğim için) için söylenecek başka bir sözüm yok, çünkü onlar için bir kelime bile israf etmek günaha sokar bizi.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Durmaz insan hayvan olunca diye bir şarkı vardı.

dana

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Açıklama gereği hissettim. Ben sadece kinaye yaptım.
Özellikle çocuk yaştakiler olmak üzere cinsel istismarın hiç bir türlüsünün kabul edilebilir bir durum olmadığının ben de çok şükür farkındayım.
Ben de 26 yaşında genç bir kadınım.Biraz da cinsiyetimden dolayı empati yaparak zaten tecavüze uğrayan insanların halinden anlamaya çalışıyorum.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Yemem usulü uygulansın ,taksimde kursuna dizilsinler bak bakalım bir daha kimse yapıyormu ama yok insana değer vermiyoruz özellikle kadına hani kadınlara verdiğiniz haklar ilk önce kadına insan olarak bakmayı öğrenmeli .

hayatadair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir gün Gencin biri Peygamber Efendimize geliyor.Herşeye tamam da zina yapmadan duramam diyor.Peygamber Efendimiz HZ MUHAMMED SAV de gence ;senin kız kardeşin,teyzen var mı diyor.
gencte var diyor.peki onların başka biriyle zina yapmasını ister misin diyor.
Genç te hayır diyor.
Peygamberimiz SAV diğer insanlarda senin gibi bacıları ile teyzeleri ile zina yapılmasını istemez diyor.