2022'de iPhone 11 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
2018den beri j7 kullanmaktayim artik degistirme zamani geldi iphone 11 almayi dusunuyorum 2022de alinir mi sizce? (oyunlarla pek aram yok yks ye hazirlandigimdan sosyal medyada kullanmiyorum wp spotify arada youtube ve soru cozum uygulamalari falan kullaniyorum) simdiden tesekkurler

humanlander

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
2018den beri j7 kullanmaktayim artik degistirme zamani geldi iphone 11 almayi dusunuyorum 2022de alinir mi sizce? (oyunlarla pek aram yok yks ye hazirlandigimdan sosyal medyada kullanmiyorum wp spotify arada youtube ve soru cozum uygulamalari falan kullaniyorum) simdiden tesekkurler
İOS son sürüm kullanmıyorsan veya alacağın telefon son sürüm değil ise şarjı tatmin eder seni. Ama şuan ki piyasada fiyatlar biraz fazla bana göre. Yani eğer 11 bin üzerinde bir fiyat çıkacaksa cebinden daha güncel bir modelini düşünmeni tavsiye ederim. Arasında zaten bin lira civarında bir miktar oynuyor fiyat bakımından.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
İOS son sürüm kullanmıyorsan veya alacağın telefon son sürüm değil ise şarjı tatmin eder seni. Ama şuan ki piyasada fiyatlar biraz fazla bana göre. Yani eğer 11 bin üzerinde bir fiyat çıkacaksa cebinden daha güncel bir modelini düşünmeni tavsiye ederim. Arasında zaten bin lira civarında bir miktar oynuyor fiyat bakımından.
alsam son surume guncellemem ama alcagim telefon son surum mu emin degilim 11 bin uzeri bi rakam degildi gecen sordum bu telefoncu arkadasa olmadi biraz daha ekleyip 12 mini falan alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ios un son surumde batarya suresi olarak ciddi bi fark var mi ki

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Bütçeyi artırabilirseniz iphone 12 almanızı öneririm ama bütçenizi artıramassanız alın iphone 11. Batarya konusunda gayet iyi drop yemiyor işlemcisi gayet güçlü fakat j7 amoled panel kullanıyor iphone 11 lcd kullanıyor alışmanız 1 hafta kadar sürer diye düşünüyorum. Batarya performansıda 12 miniden daha iyi 12 ilede çok fark yok diyebilirim ama batrarya konusu sizin kullanışınızada bağlı.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bütçeyi artırabilirseniz iphone 12 almanızı öneririm ama bütçenizi artıramassanız alın iphone 11. Batarya konusunda gayet iyi drop yemiyor işlemcisi gayet güçlü fakat j7 amoled panel kullanıyor iphone 11 lcd kullanıyor alışmanız 1 hafta kadar sürer diye düşünüyorum. Batarya performansıda 12 miniden daha iyi 12 ilede çok fark yok diyebilirim ama batrarya konusu sizin kullanışınızada bağlı.
buyuk ihtimal 11 alcam gibi 12 biraz butceyi zorluyor kullanimimi basligi acarken yazmistim zaten wp spotify soru cozum uygulamalari falan kullaniyorum 1 gunu rahatlikla cikarcagini dusunuyorum tesekkurler bu arada

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Android'e sıcak bakıyorsan S21'i düşün derim kesinlikle.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Android'e sıcak bakıyorsan S21'i düşün derim kesinlikle.
aslinda bi iki hafta once s20 fe alcaktim daha sonra biraz daha bekleyip iphone 11 almaya karar verdim 4 yildir android kullaniyorum biraz sıktı ondan dolayi iphone biraz daha cazip geldi bana

Samsung Fanboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İphone alınmaz. Samsung 1 numara.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Alınır,uzun yıllar kullanılır.

İphone alınmaz. Samsung 1 numara.
Samsung kendini rezil etmede 1 numara.??

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,075

Evet 2022 yılında İphone 11 alınabilir :)

PersonalJes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne gerek var? Heleki bir telefonun fiyatı iyi bir bilgisayardan daha pahalı iken? Al bi Galaxy A52 8GB ram li modelinden kullanırsın en az 4 yıl. 4 yıl sonraya neler çıkar kim bilir. Bende zamanında güncel Apple ürünlerini kullandım. Eskide kaldı o Apple ın günleri. Android gayet yeterli ve uzun ömürlü artık. Ama bilgisayarda Apple tek.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
iPhone 11 kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki bu fiyat etiketiyle alınmaz. Gelecek olan SE modelini beklemenizi öneririm.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
Performans konusunda sizi üzeceğini düşünmüyorum. Ama kamera konusunda fazla beklentiniz olmasın çünkü kamerası ortalama olsa da 12-13 serisine göre epey geri kalıyor. Bütçe arttırıp 12 serisine bakarsanız daha iyi olur gibi.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Ben olsam almazdım. Sonuçta 2 senelik bir cihaz. Eskidi yani. Ama zorlayıp 12 alırsanız uzun süre her ihtiyacınızı görür.

Reaksiyon puanı
7,997
Ben olsam almazdım. Sonuçta 2 senelik bir cihaz. Eskidi yani. Ama zorlayıp 12 alırsanız uzun süre her ihtiyacınızı görür.
Apple tarafında 2 yıllık olması bir şey değiştirmiyor. 2017’de çıkan iPhone 8 şu an piyasadaki çoğu Androidden kat kat üstün durumda.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Apple tarafında 2 yıllık olması bir şey değiştirmiyor. 2017’de çıkan iPhone 8 şu an piyasadaki çoğu Androidden kat kat üstün durumda.
Sonuçta kenarda 2 sene beklemiş bir cihaz almış oluyorsunuz. Pili boşta 2 sene bekleyen bir cihaz çok da sağlıklı çalışmayabilir.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Şu anki fyatından Iphone11 alınır mı bilemedim. Ben 2021'in sonunda almıştım ama 7 küsüre. Şimdi 11 olmuş. O yüzden üstüne biraz daha koyup 12 alabilirsin. Eğer üzerine koyamam dersen Iphone 11 de alınabilecek bir cihaz. Oyun sosyal medya, whatsapp vs. derken günde 8 saat ekran süresine rahat ulaşıyorum :) IOS sürümünü soranlar olacaktır. IOS 15.2.1. AyrıcaSamsung al diyenlere bakma. Şu an 11 alsan emin ol alacağın android cihazdan daha uzun süre kullanırsın. Apple'ın servis kalitesi de yanında +'sı tabiki.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
butceyi maalesef arttiramiyorum

Şu anki fyatından Iphone11 alınır mı bilemedim. Ben 2021'in sonunda almıştım ama 7 küsüre. Şimdi 11 olmuş. O yüzden üstüne biraz daha koyup 12 alabilirsin. Eğer üzerine koyamam dersen Iphone 11 de alınabilecek bir cihaz. Oyun sosyal medya, whatsapp vs. derken günde 8 saat ekran süresine rahat ulaşıyorum :) IOS sürümünü soranlar olacaktır. IOS 15.2.1. AyrıcaSamsung al diyenlere bakma. Şu an 11 alsan emin ol alacağın android cihazdan daha uzun süre kullanırsın. Apple'ın servis kalitesi de yanında +'sı tabiki.
hali hazirda samsung kullaniyorum 2. yilin sonundan itibaren kasmalar basladi bu yuzden samsunga sicak bakmiyorum buyuk ihtimal 11 alcam butceyi arttiramadigimdan dolayi 12 serisi alamam

Reaksiyon puanı
7,997
Sonuçta kenarda 2 sene beklemiş bir cihaz almış oluyorsunuz. Pili boşta 2 sene bekleyen bir cihaz çok da sağlıklı çalışmayabilir.
İyi de iPhone 11'ler 2 ay öncesine kadar üretime devam ediyordu nasıl 2 yıl beklemiş oluyor? Şu an satışta olan cihazlar yeni üretilen cihazlar.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
hali hazirda samsung kullaniyorum 2. yilin sonundan itibaren kasmalar basladi bu yuzden samsunga sicak bakmiyorum buyuk ihtimal 11 alcam butceyi arttiramadigimdan dolayi 12 serisi alamam
J7 kullanıyormuşsun ama S21 en az 4-5 yıl kasmadan götürebilecek bir cihaz. Marka değil ne kullandığın önemli. Ekosistem içinde olsan, sosyal medyada paylaşım kalitesi önemli falan deseydin zaten gözü kapalı iPhone 11 al derdim.