2020'de İphone 7 Almak?

Bu konuyu okuyanlar

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Bence iphone se 2020 ve powerbank al malum şarjı çok kötü.
Ama cihaz gayet sağlam tavsiyem bütçen el verirse se al.
Bütcem yok dersen o kadar 7 plus ın altına düşme bence
Herkesin diline SE pili kötü diye yapışmış anlamadım gitti şunu kim söyledi başta.

6 saat günlük kullanımda gayet yeterli nasıl az oluyor pili?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059

Iphone kullanan herkes bilir 1 yıl sonra veya yeni güncelleme gelince 3-4 saat altına düşer o pil performansı. O kadar yüksek paralar verip o sıkıntıları çekmek bence sıkıntılı.
Paran varsan iyisini alacan yoksa zorlamayacan. Fiyat - Performansa yönelecen.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Iphone kullanan herkes bilir 1 yıl sonra veya yeni güncelleme gelince 3-4 saat altına düşer o pil performansı. O kadar yüksek paralar verip o sıkıntıları çekmek bence sıkıntılı.
Paran varsan iyisini alacan yoksa zorlamayacan. Fiyat - Performansa yönelecen.
Daha çıkalı 2 3 ay olmayan telefona şu an pat diye pili kötü demelerine benim sitemim.

Reaksiyon puanı
6,381
Yanlız madem o kadar ıphone 7 almak istiyorsunuz sormayın. Android al diyenler gelmesin. Oldu. Öneri istemiyorsanız, size sadece alınır denilmesini istiyorsanız sormayın.

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Herkesin diline SE pili kötü diye yapışmış anlamadım gitti şunu kim söyledi başta.

Dostum Sihirli elöada paylaşıldı videosu sıfır bir se nin günlük pil gidişatı buradan bakabilirsin saygılar.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Dostum Sihirli elöada paylaşıldı videosu sıfır bir se nin günlük pil gidişatı buradan bakabilirsin saygılar.
Forumda SE kullananlar zaten bu videoya katılmadığını söyledi. Herkes minimum 5 saat alırken videoda 3 buçuk saat alması çok ilginç. Ben 3 buçuk saat ekran süresinde hep %50 civarında şarjda kalıyorum.

Videoda arkaplanda bir uygulama sürekli konum kullanıyor , hücresel veri açık parlaklıkta büyük ihtimalle yüksek.

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Forumda SE kullananlar zaten bu videoya katılmadığını söyledi. Herkes minimum 5 saat alırken videoda 3 buçuk saat alması çok ilginç. Ben 3 buçuk saat ekran süresinde hep %50 civarında şarjda kalıyorum.
Doğrudur fakat yinede pili çok iyi değil ilk aldığınızda iyi olabilir fakat 1 mac 2 sene sonra her iphonenin pili ölüyor fakat se nin pil kapasitesi zaten düşük olduğu için 2021-2022 yılı gibi sanki elinizde iphone 6 varmışçasına yiyeceğini düşünüyorum şarjını

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
2.el almayı planlıyorum video çekimi güzel mi,2.el alan var mı sıkıntı yaşatır mı bana,ve tabiki bu telefon alınır mı bu devirde (o paraya android alcılar gelmesin).
Alınmaz. Malzeme kalitesi, işlemcisi ve arka kamera performansı dışında artık geride kalmış bir cihaz. Batarya ömrü rezalet.