2017'de iphone 6 alınır mı ? (3-4 yıl gidecek)

Kamilbey06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2300 e kadar bütçem var iphone yada samsung istiyorum.Önerinoz varmı? Ve iphone 6 alsam 3 yıl 4 yıl gidermi sizce Acil yardım...

Ahmet_Özdemir

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Apple yeni telefon ve tabletlerinde 2gb ram'e yer veriyor. İphone 6'da 1gb ram bulunmakta ve yeni gelecek olan güncellemeler de sorun çıkarma ihtimali var.
İphone 5se almak donanım bakımından daha avantajlı. Bozulmazsa eğer 3-4 sene gider diye düşünüyorum.

Kamilbey06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Apple yeni telefon ve tabletlerinde 2gb ram'e yer veriyor. İphone 6'da 1gb ram bulunmakta ve yeni gelecek olan güncellemeler de sorun çıkarma ihtimali var.
İphone 5se almak donanım bakımından daha avantajlı. Bozulmazsa eğer 3-4 sene gider diye düşünüyorum.
Yorumunuz için teşekkür ederim ya s6 edge yada iphone 6 kararsız kaldım hangisini tercih etmeliyim ?

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
2300 e kadar bütçem var iphone yada samsung istiyorum.Önerinoz varmı? Ve iphone 6 alsam 3 yıl 4 yıl gidermi sizce Acil yardım...

Merhaba,

Iphone 6 almanizi tavsiye etmem. Hele ki 4 yil gibi uzun bir vade icin. Iphone se modeline yonelebilirsiniz. 4 yil gibi bir surede 6s ile ayni donimi kullanan se performans sorunu yasatmayacaktir. Heleki kutu icerisinden cikan surum ile kullanir hicbir guncellemeyi yapmazsaniz daha memnun kalirsiniz.

Onun disinda iphone 6s modeli icin esnafta sifir ama musteri faturali cihazlara bakmanizi tavsiye ederim. Iphone 6s 16 gb 2300 tl bandinda 6s 32gb'ı 2600 tl civarina alabilmek mumkun.

reyonidas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam ıphone 6 cıkıs 2014 kasım 5 yıl guncellme verecegını dusunursek her cıhazına 5 yıl vermekte 2019 da guncellemeyı keser daha sonrasında da 1 yıl kullanılır mı kullanılır sıze baglı tabı bu durumlar en ıyı android cihaz guncellemesı 2 yıl sonra ki 1 yıl cıvarı kullanmaya devam edebılırsınız bu boyle olmuyo buyuk ıhtımal ama gunumuz kosullarında sony xz htc 10 sıddetle tavsıye edebılrım bu ıkı cıhaz sız 3 4 yıl uzmez devam ettırır.