2016 MacBook Pro mu? 2015 MacBook Pro mu?

Bu konuyu okuyanlar

Wake4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Az sonra MacBook satın almaya gideceğim. Alacağım yerde 2016 ve 2015 model MacBook Pro var. 2015 Modeli çok daha güzel gözüktü gözüme. Ama 2016'da alabilirim. Sizce hangisini almalıyım? Biraz seri cevap verirsek daha iyi olur.

hsinan93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aynı kararsızlık içerisindeyim. Hangisini tercih ettiniz?

xemreg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Buna sizin karar vermeniz daha doğru macbook dan beklentiniz nedir? Ne yapmak istediğinize göre değişir. Yeni teknoloji ve daha kas gücü gerekliyse 2016 iyi bir seçenek. 2016 da MacBook Pro ile 2015 arasında baya teknolojik farklar var. Eğer sadece yazı ve günlük işlemler yapacaksanız bu durumda gidip yerinde görüp klavye ve trackpad ini kullanıp almanızda fayda görüyorum.

Kolay Gelsin..

zaknafein_dourden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha önce Mid. 2015 kullanıyordum 2016 touchbarsız modele geçtim. Amatör olarak fotoğrafçılık yaptığım için Macbook pro kullanıyorum. Aralarında fark yok demek yanlış olur. 2016 2015'ten kat kat daha iyi. Hem teknik hemde dizayn anlamında. Ekran baştan aşağıya yenilenmiş. Çerçeve önemli ölçüde azaltılmış bu da bize mobilite anlamında çok iyi katkı sağlıyor. Ekran parlaklığı ve çözünürlük önemli ölçüde iyileştirilmiş. Daha ince ve hafif olmuş. Bunlar artı yönleri. Bunun yanında yalnız Type-c çıkışı var bu da bizi kablosuz çözümlere itiyor. Kablosuz çözüm demek extra maliyet demek bunu unutmayalım. Merak ettiğin başka şeyler varsa yardımcı olmaya çalışırım.