2015 Genel Seçim Anketi

2015 Genel Seçimleri

• Kullanılan toplam oy
    206
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla koyu akpliydim siyasi tartışma olmasın bişey demiycem şimdi ... mahmut tanalın insan haklarıyla ilgili eşsiz duruşu , milletinvekili olduğunu her daim hissettirmesi(nerde sıkıntı var mahmut tanal orda ) oyumu chpye kaydırdı. Bu arada kendisi gibi bir hukukcuyum bende .)

ismail0100

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Milliyetçi partilerden birine basacağım mührü. Hepar mhp vs bilemem şimdi

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
[h=2]"Barışı sağlamak isterseniz politikacıları öldürün yeter, halklar birbirleriyle anlaşır."[/h]

George Bernard Shaw

.

fizikci

Doçent
Reaksiyon puanı
12
İssizlik Türkiye rekoru kırdı,Emekliye zam yok,Bazıları zevki Sefa yaşarken biz cefasını çekiyoruz,artık Allah'ın izniyle bitecek 6 haziranda

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
İşsizlik rekoru kırılmış ahahah :D Türkiyede işsizlik oranında %14 seviyelerine 2009 senesinde gelinmişti işte ozaman kötü durumdaydık.Hatta DB nin çok güzel bir sözü var yoksa 6 milyon işsizin işsazının işsazsız diye.

Adama sorsan işsizlik oranı kaç onu bile bilmez ne anlama geldiğinide bilmez. İşsizlik her ülkede vardır;

Amerika Birleşik Devletleri Dünyanın en güçlü ve en büyük ekonomisi ve en çok maaş olan ülkelerden biri işsizlik oranı : % 7.8 lerdeyken şuanda çok iyi yol kat edip % 5.8 lere geldi ve çok iyi rakam.

Fransa avrupanın en büyük ekonomilerinden ve Hatta Dünyanın en büyük ekonomilerinden biri ve Maaşların çok yüksek olduğu yer İşsizlik oranı : %10.3
Bulgaristan : %11.1 , Yunanistan% 25.9 ( Yunanistan çok vahim durumda işsizlik anlamında )
Türkiye : %10.7

Yani demek istiyorumki her ülkede işsizlik vardır görmüş olduğunuz gibi Amerikada bile var. Fransada bile var. Bu oran %15 i geçtiği taktirde ozaman kötü diyebiliriz. Hele %25 i geçtiyse vahim diyebiliriz.

Bizim % miz böyleyken nasıl oluyorda vahim durumda olabiliyoruz anlam veremiyorum ? Amacınızı ya açıkça belli edin yada iftira atmayı bırakın at gözlüklerinizi çıkarın !!

Onur Ibrahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Atatürk kurtardı ve belki şuan bizim hayatta olma sebebimiz ama akp bizi kurtarmadı diyemezsin siyaseti sevmesemde şuan ki chp zihniyeti atatürkün kurduğu ile hiç bir alakası yoktur sgk yı batıran birisi orada lider iken asla chpye oy vermem

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Atatürk kurtardı ve belki şuan bizim hayatta olma sebebimiz ama akp bizi kurtarmadı diyemezsin siyaseti sevmesemde şuan ki chp zihniyeti atatürkün kurduğu ile hiç bir alakası yoktur sgk yı batıran birisi orada lider iken asla chpye oy vermem

Önce gundemi takip et ondan sonra kime oy vereceğini seç.
Sağdan soldan duyduğun sgk batırma haberleriyle hareket etme önce bir araştır

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Önce gundemi takip et ondan sonra kime oy vereceğini seç.
Sağdan soldan duyduğun sgk batırma haberleriyle hareket etme önce bir araştır
YUH diyorum söylenecek laf yok cidden !! Adam SSK yı batırdı ve bunu herkes biliyor ve kanıtı var ( Kanıt : Halk ) ve hala sağdan soldan duyma bilgi diyorsun senin acilen at gözlüklerini çıkarmen gerek....!!!
Kardeşim senden tek istediğim var LÜTFEN bunu İZLE !! Ama tam olarak bak tarafsız olarak !!
[video=youtube;Jn3HLAaBlNo]https://www.youtube.com/watch?v=Jn3HLAaBlNo[/video]

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Zamanında gazetelerde yazıyordu
Kardeşim boşver cahil insanlarla muhattap olma at gözlükleri var onlarda anlatsan anlamaz , Göstersen bile görmez okadarlar yani .!!

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Siyasetin sevdigim tek yani su, herkes birbirine at gozluklu diyor ve herkes hakli :D ayrica konuyla alakasi yok ancak [MENTION=405855]KatyPerry[/MENTION] kardesim onlar konusur akp yapar konusunda sana cevap olarak bi kac kelam yazmistim cevabini bekliyorum hala.

ismail0100

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kemal varken Chpye oy vermek banada saçma geliyor. Yokki adam akıllı bi adam oy verelim. Bu yüzden milliyetçi bi partiye verecem oyu en azından batırakça onlar batırsın. Ne hırsız ne yalancı ne provakatör nede vatan haini olmasın.

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
[MENTION=424997]Kestane[/MENTION] Yazdıklarını okumadım. Gerekte duymuyorum halk gereken cevabı sandıkta veriyor zaten !

Siz boş boş konuşmaya devam edin.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
YUH diyorum söylenecek laf yok cidden !! Adam SSK yı batırdı ve bunu herkes biliyor ve kanıtı var ( Kanıt : Halk ) ve hala sağdan soldan duyma bilgi diyorsun senin acilen at gözlüklerini çıkarmen gerek....!!!
Kardeşim senden tek istediğim var LÜTFEN bunu İZLE !! Ama tam olarak bak tarafsız olarak !!
[video=youtube;Jn3HLAaBlNo]https://www.youtube.com/watch?v=Jn3HLAaBlNo[/video]

Kardeşim boşver cahil insanlarla muhattap olma at gözlükleri var onlarda anlatsan anlamaz , Göstersen bile görmez okadarlar yani .!!

Ben at gozlukluysem sende at kafasisin ozaman konusturma beni şimdi diyelim ki sgk batti zamaninda ama şuanda ülke batıyor sen o gözlükleri çıkar.

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Ben at gozlukluysem sende at kafasisin ozaman konusturma beni şimdi diyelim ki sgk batti zamaninda ama şuanda ülke batıyor sen o gözlükleri çıkar.
Zaten ne zaman ülkenin borcu olmasa , Hizmetler üst seviyede olduğunda ülke hep batıyor.
Ama ne zaman İMF DEN 20 milyar dolar borç aldığımızda , Ekonomimiz çöktüğü zaman , İşte ozaman ülke çok iyi oluyor.

Sende haklısın ! Sizin açınızdan bakınca doğru söylüyorsun sizin amacınız Türkiyeyi geriletmek , gelişmesini engellemek.

ismail0100

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herşey özelleştirildi, yolsuzlukların en babaları yapıldı kaçak saray bile dikildi, terör fırladı artık sokaktada var, yasalat uygulanamaz yada isteğe bağlı uygulanır oldu, seçimlerde hile yapıldı vs devam eden liste varken iyi yönlerde oldu tabi

Reaksiyon puanı
16,118
Türksen CHP'ye verecen oyunu o ssk batırma olayı iftira başka birşey değil .

XƎGØ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ortada oy verilecek parti mi kaldı sanki Mhp'ye yeni kan lazım artık bahçelinin uslubu cok eskidi siyaset yapamıyor kemal kılıcdaroglu desen boş boş vaatler veriyor artık erdogan zaten siyası görüşlerime uymuyor + dini kullanarak beyin yıkıyor resmen hele seçim yaklaştı mı vatan millet sevdalısı gibi reklamlar hazırlamıyolar mı çanakkale reklamına Atatürk'ü koymuşlar sanki Atatürk düşmanı oldugunu bilmiyor millet,milliyetçi kesimden de oy almaya çalısıyor böyle yaparak.

Osman Pamukoğlu gerek üslubu,gerek geçmişi çok mert bir adam olduğunun kanıtı umarım seçimlerde iyi destek alır.

Türksen CHP'ye verecen oyunu o ssk batırma olayı iftira başka birşey değil .

Çok talihsiz bir yorum...

Mhp'ye oy veren vatansever
Chp'ye oy veren cumhuriyetçi,Atatürk sevdalısı
Akp'ye oy veren de yobaz oluyor dimi o zaman ????

Geçelim bunları azizim

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Arkadaşlar sadece içinde olduğum durumdan örnek vereyim.Okulda her sene aidat toplanıyor (bağış adı altında) Çoğu kişi bu sene vermedi ve öğretmen ile müdür aidatları ödeyin yoksa hademe işi bırakacak.Eee noldu hani parasızdı eğitim siz gidin heryeri özelleştirin,saraylar yaptırın(neticede yaptırıldımı para harcandımı harcandı ona para varda halka yok mu ?) okullara para vermeyin .40BİN öğretmen açıkta.Dershaneler kapatılıp yerine okul kursları açılıcaktı sözde (Lafta kaldı isimler imzalar toplandı ama ders vericek öğretmen yok saati :11tl lyaparsan olmaz tabi) .Sen atanamayan öğretmenleri alıp kurslarda çalıştırsan adam gibide maaş versen.Okullara para versen daha çok okul daha çok sınıf yaptırsan (özellikle daha çok sınıf yaptırıp sınıf mevcudunu düşürseler) bu eğitim gelişmez miydi ?Ama olsun imamhatip her şeye yeter değil mi ?(Sözde din dersi eskiden iki sure dua öğretilirdi şimdi onuda kaldırdılar ) Daha ne diyeyim kendimden örnek verdim.Söz sizde

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Görevlisi oldugun sandiga sahip cikamiyorsan o isi yapmayacaksin. Her sene ayni masallari okumaktan biktik.

Sandigina sahip cik, olay bu kadar basit.

ismail0100

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Görevlisi oldugun sandiga sahip cikamiyorsan o isi yapmayacaksin. Her sene ayni masallari okumaktan biktik.

Sandigina sahip cik, olay bu kadar basit.
Bunu ciddi ciddi mi yazdın? Yanş sandığın başında olmazsan sahip çıkmazsan yapılan hile mübah mı

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Din ile dalga geçen bakanlar iki sözü birbirini tutmayan başbakan, yemin edip parti tutan cumhurbaşkanı .Yani bu kadarda olmaz buyrun videolar , montaj falanda değil !!

[video=youtube;jcICjAB7Chs]https://www.youtube.com/watch?v=jcICjAB7Chs[/video]

[video=youtube;D1S8dfJl9f0]https://www.youtube.com/watch?v=D1S8dfJl9f0[/video]

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yanş sandığın başında olmazsan sahip çıkmazsan yapılan hile mübah mı

Yazilani okuyup anlamaya calistin mi? Her parti sandik basinda kendi adamlarini görevlendirir. Sen orada isi savsaklayip sonra oylarimiz calindi diye agliyorsan o isi yapmayacaksin. Bir kere calinir iki kere calinir, ücüncü sefer sucluyu baska yerde degil yakininda ararsin.

Reaksiyon puanı
16,118
Yazilani okuyup anlamaya calistin mi? Her parti sandik basinda kendi adamlarini görevlendirir. Sen orada isi savsaklayip sonra oylarimiz calindi diye agliyorsan o isi yapmayacaksin. Bir kere calinir iki kere calinir, ücüncü sefer sucluyu baska yerde degil yakininda ararsin.
olay sandıkta olmuyor ysk'da oluyor seçim sistemi yanlış.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
olay sandıkta olmuyor ysk'da oluyor seçim sistemi yanlış.

Oylar sayilip döküldükten sonra sonuclar belli oluyor. Sonuclar parti görevlileriyle paylasilir ve parti görevlileri bu sonuclari merkeze bildirir.

Burada hile olsa bile akp kadar o partinin sandik görevlileride sucludur. Kimse aksini iddia edemez.

Reaksiyon puanı
16,118
Oylar sayilip döküldükten sonra sonuclar belli oluyor. Sonuclar parti görevlileriyle paylasilir ve parti görevlileri bu sonuclari merkeze bildirir.

Burada hile olsa bile akp kadar o partinin sandik görevlileride sucludur. Kimse aksini iddia edemez.
sandık görevlisi olmuştum bizim sandıktan 190 CHP 34 AKP 13 MHP çıkmıştı sorun olmamıştı...
en kötü sonuç Doğu Perinçek 0 idi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...