2014 Yerel Seçimler için neler düşünüyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Benim Mesajımda Bu Ülkenin altına dinamit koyan birine yazılmış şeyler vardı.
Hakaret yoktu.O laf Hakaret ise bu ona söylenebilecek en hafif olanı idi.
Zira Bu Memleketin Yöneticilerine Sabahlara kadar Beddua Ayini düzenleyene az bile idi bu laflarım.

Neyse Sandık Dışında İktidar olmak isteyenlere Bu Millet Fırsat vermedi Bu Güne kadar.
Bu günde Demokratik Bir şekilde Sandıklara gidiliyor.
Oyum Tabii ki Adalet ve Kalkınma Partisine,Recep Tayyip Erdoğan'a .
Hayırlısı Olsun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yapımıza ters, kendi sevdiğimizi yüceltirken karşı tarafı tahkir meleke gibi yerleşmiş toplumumuzda sanki. Heryerde her konuda maalesef böyleyiz.

Yarın hayırlı sonuçlar çıkar inşallah.
Biz Sevdiğimizi Ülkemiz için severiz.
Bu Ülkenin Düşmanına,Altına Dinamit koyanın yaptığına ortak olmak Bizim Hamurumuzda yok.
Alim Kılıklı,örgütçülerlede işimiz olmaz.
Bugün Menfaatiniz gereği o örgütçüyü destekliyorsunuz.Yarın Gerçekler ortaya çıktığında ne yapacaksınız?Merak ediyorum.
Allah Bu Milleti,Dinimiz İslam'ı, Alim kılıklı münafıkların şerrinden Bedduasından Korusun...

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Vay arkadaş yeter yav,susayım siyaseti içimde yaşayayım diyorum da bir yere kadar biz ülkece ne ara böyle bir duruma düştük vallahi aklım almıyor,kardeşim Kuran'da hangi partinin adı var gözünü seveyim söyle,bende namaz kılan ve Kur'an okuyan biriyim ve ben daha görmedim ne tesadüfse(!) ,hangi suredeyse söyleyin okuyalım onu destekleyelim ama yok yani ne ara din bu kadar karıştırıldı siyasete ne ara din kullanılmaya başlandı ciddi ciddi düşünmemiz lazım,gelelim benim düşünceme ben düşünceyi desteklerim ki bence herkesin öyle olması lazım,unutmayın ki her partinin zarar verdiği şeyler var,mesela ben Atatürkçüyüm,parti seçimi de düşünceye göre olmalı yani elbet her gelenin bir kusuru olacak ama parti başkanlarından çok neyi desteklediğimiz önemli olmalı bence,dediğim gibi Atatürkçüyüm hangi parti Atatürkçüyse ondanım bu x partisi y partisi farketmez bu benim görüşüm tabikide,ayrıca x partisini desteklemeyen Müslüman değil y partisini desteklemeyen öcü değil bici değil demekte yanlış bence,bunlar benim görüşlerim hatam varsa affola,iyi günler iyi forumlar dilerim

harsh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AKP karşı olan partilerin başında adam yok ki saglam mualefet yapsın onları görünce direk akp diyorum.din düşmanu chye vereceğime hdpye veririm daha iyi

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Görevimizi yaptık geldik. ALLAH dualarımızı kabul eder inşallah.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Peki oy için orasını burasını bile satacak olan CHP'ye ne demeli?

Bu ülkenin başında CHP olsa ilk işi Camileri yıkmak olacaktır. CHP'ye oy verene Allah akıl fikir versin.

Hocam biraz abartmışsınız kusura bakmayın bu ülkede fikir özgürlüğü vardır her insan istediği partiyi savunabilir bunu dinle bağdaştırmak doğru değil . Ayrıca bu ülkede camiler sadece daha mükemmeli yapılmak üzere yıkılabilir camileri vs ortadan açıkça kaldırmak isteyenlerin yarım dakika şu ülkede barınamayacağını biliyoruz bir ağaç için hükûmeti indirme noktasına gelen vatandaş camilerini de savunur . Chpli filan değilim bu arada sadece bu olaylardan önce bilen birine danışıp bilgi edindim kanıt gördüm bu konularda en doğru tutum sana ve vatandaşa en az zararı verecek partiye yönelmektir çünkü doğrucu ve kusursuz bir iktidarın olmasının imkanı yoktur. Size göre a partisidir doğru olan , ona göre b partisi.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Cemaatinin adını verde bi molotof atayim ya

Teslaever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aksaray'da oturuyorum.Burayı AKP sırf kazanacam diye hor görüyor %5 alan chp bile hergün etkinlik düzenliyor.AKP 8 senedir buraya tren yolu vaadiyle geliyor gene geldi sonuç sıfır.Şehrin %95'inde kaldırım denen birşey yok.Nevşehir Aksaray arasında zift bitmiş full taş.Yollar berbat.Çarşı berbat.Sadece yaptıkları şehrin %5 lik kısmının kaldırım taşlarını söküp söküp takmak.Şehirde gezilecek alan yok.Apartmanları millet kafasına göre dikiyor inşaat iznini kim veriyor çok merak ediyorum.30.000 suriyeli de getireceklermiş aksaraya neymiş elit kesimmiş neymiş aksaray ekonomisi kalkınacakmış.
Eğer bugün birisine aksaralıyım diyince Niğde Aksaray mı yoksa İstanbul Aksaray mı diyorlarsa bu AKP'nin suçudur.Şehir değil köy ...

aynen kardesim bende aksariyliyim su appartman konusunu bende merak ediyorum ve aksarayliyim dedigimde aynen herzaman istabul aksaray mi diye soruyorlar ..bir istabulu var baska sehri yok sanki turkiyenin 68 AKSARAY

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İzmir'de askerlik yaptım. Tam bir hayal kırıklığına uğradım. Dedim ki ya Ankara çok iyiymiş ya da İzmir çok geri kalmış. AKP eleştirilecek çok yanı olabilir ancak Binali Yıldırım'ı seçmeyerek İzmir kendisine büyük kötülük yaptı. Ne diyelim mutlular demek ki pis denizle, gecekondularla, karışık trafikle...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bulunduğumuz yerde kurtulduk malum şahıslardan...

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Mersin'de Macit Özcan ve Cehape zihniyetinden kurtulduk. Şimdi Mehape ve Ak Parti kapışıyor. Daha %25 sandık açılmış. Oy farkı 1200 falan. İnşallah maciti yolladıktan sonra sıra Ak Parti'nin seçimi kazanmasında.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Eskişehir Büyük Belediye Başkanı Samanyolu TV ye canlı arama konuşması yaptı ve aynen böyle dedi.

- Oy çalınmaya çalışıldı arkadaşlarımız o kişiyi yakaladı ve şu anda tutuklu tutuyoruz. Büyük mahallerimizde elektrikler kesik. Elektrik Dağıtım Yerini arıyoruz cevap vermiyorlar dedi.
Burası Antep , yıl 2014 oy sayımı böyle.
1491606_10152303271078535_1811477066_n.jpg

Nasıl bir tesadüf ise elektrikler oylar sayılırken gidiyor.

Eskişehir,Antep gibi yerlerde bile elektrik kesilip bunlar yapılmaya çalışıldıysa Doğu Anadolu'da neler yapılmış kim bilir...

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
millet hala akp dedi bizede tebrik etmek düşer...

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Eskişehir Büyük Belediye Başkanı Samanyolu TV ye canlı arama konuşması yaptı ve aynen böyle dedi.

- Oy çalınmaya çalışıldı arkadaşlarımız o kişiyi yakaladı ve şu anda tutuklu tutuyoruz. Büyük mahallerimizde elektrikler kesik. Elektrik Dağıtım Yerini arıyoruz cevap vermiyorlar dedi.
Burası Antep , yıl 2014 oy sayımı böyle.

Nasıl bir tesadüf ise elektrikler oylar sayılırken gidiyor.

Eskişehir,Antep gibi yerlerde bile elektrik kesilip bunlar yapılmaya çalışıldıysa Doğu Anadolu'da neler yapılmış kim bilir...

Antep'te elektrik kesileceği dünden itibaren söylenmişti Tedaş açıklama yapmıştı.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Akp'nin kazanması süper olmasından değil muhalefet partilerde iş olmamasındandır iyi bile aldılar bence

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
190.000 sandık var,
100 sandıkta elektrik kesilse bunlar tüm Ülkede tüm sandıklarda elektrik kesildi propagandası yaparlar, elbette o elektriğin kesilmemesi gerekiyor ama elektriği seçimde hile var şaiyası yaratmak için muhalefetin, paralel örgütün kesmediğinin garantisi var mı? Neden hemen sorgusuz, yargısız hüküm veriyorsunuz?

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
muhalifet partileri kendi kalelerine gol yediler
pis.png

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yasakçı, çalan bir iktidarın belediyesine oy verilmez ama verenler savunanlarda var yapacak bir şey yok keşke herkes bir şeyleri görebilse.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ak troll=chp trollleri aynı troll her yerde troll

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Genel itibari ile çalanın, hırsızlık yapanın daha fazla oy kazandığını gördüysem Aziz Nesin kulakların çınlasın diyorum!...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu ülke kuran okunmasina yasak getirenleri de gördü, ezani Türkce'ye cevirenleri de. Bir zamanlar milletin hacca gitmesini engelleyenleri de gördü, satilan camileri de. Bacilarimiza yapilan zulmü de unutmadik, unutmayacagiz.

Yasakci diye oraya buraya saldiranlar, AKP'den önce yasagin krali vardi ne cabuk unuttunuz. Hatirlamak istemezsiniz cünkü isinize gelmiyor :)

Umarim bu sefer MILLETIN kararina saygi duyarsiniz.

Reaksiyon puanı
10,325
Benim Mesajımda Bu Ülkenin altına dinamit koyan birine yazılmış şeyler vardı.
Hakaret yoktu.O laf Hakaret ise bu ona söylenebilecek en hafif olanı idi.
Zira Bu Memleketin Yöneticilerine Sabahlara kadar Beddua Ayini düzenleyene az bile idi bu laflarım.

Neyse Sandık Dışında İktidar olmak isteyenlere Bu Millet Fırsat vermedi Bu Güne kadar.
Bu günde Demokratik Bir şekilde Sandıklara gidiliyor.
Oyum Tabii ki Adalet ve Kalkınma Partisine,Recep Tayyip Erdoğan'a .
Hayırlısı Olsun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Biz Sevdiğimizi Ülkemiz için severiz.
Bu Ülkenin Düşmanına,Altına Dinamit koyanın yaptığına ortak olmak Bizim Hamurumuzda yok.
Alim Kılıklı,örgütçülerlede işimiz olmaz.
Bugün Menfaatiniz gereği o örgütçüyü destekliyorsunuz.Yarın Gerçekler ortaya çıktığında ne yapacaksınız?Merak ediyorum.
Allah Bu Milleti,Dinimiz İslam'ı, Alim kılıklı münafıkların şerrinden Bedduasından Korusun...

Allahına gurban Mustafa'm, imzamı atıyorum.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Valla ne düşünelim işte. Millet yine montajın kralını yaptı. biz de çekirdeği aldık seyrediyoruz. :D

xtrem06

Top-notch Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
Genel itibari ile çalanın, hırsızlık yapanın daha fazla oy kazandığını gördüysem Aziz Nesin kulakların çınlasın diyorum!...

türkiyenin %50 si akılsız siz akıllısınız ! hehe canım çayda istermisiniz.yok pardon sizi şöyle etkili bir soda keser :D

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Öyle güzel uyuyordun ki uyandırmaya kıyamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar