2010 Eurovisiona maNga gidiyor!

Bu konuyu okuyanlar

origami__1988

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Şarkı da güzel olursa, birinci olma şansı artar maNga nın

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hadi hayırlıs olsun.:)

Yunus ÖZCAN

Doçent
Reaksiyon puanı
9
5. likten üstünü göremeyiz diyorum zaten önemli de değil!

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Daha önce Murat Boz'un gideceği yönünde iddaalar vardı, asılsız çıkmasına sevindim. Manga şu an için en iyi seçimlerden birisi olur. Yarışma bir önem teşkil etmese de başarılı olmalarını umuyorum...

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
bu haber kesin doğrumu hhaber sitelerinin çogunda haberi goremedim milliyet dışında

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
TRT resmen açıkladı, Manga gidiyor. :)

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Manga çıktığı ilk günden beri resmen nefret ettiğim bir Türk grubudur. Müziklerine, remix'lere kadar Linkin Park özentisi olmaya çalışmış ama onu bile becerememiş bir grup...

Linkin Park özentsi nedir ya? Dünyada binlerce nu metal grubu var, Limp Bizkit, Static X, Korn, Soil, Disturbed, Scars of Life, Trapt, Ill nino vs vs.. Siz hangisini dinleseniz Linkin park özentisi dersiniz. Manga türünde dünyaca ünlü bir grup olarak sadece Linkin Park'ı bildiğiniz için yok yere adamları kötülüyorsunuz. Türkleri bu yüzden sevmiyorum bilip bilmeden konuşuyorsunuz sadece :glare:

aynen katılıyorum
Eksik olmayın katılın hemen.

demasu_2000

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Linkin Park özentsi nedir ya? Dünyada binlerce nu metal grubu var, Limp Bizkit, Static X, Korn, Soil, Disturbed, Scars of Life, Trapt, Ill nino vs vs.. Siz hangisini dinleseniz Linkin park özentisi dersiniz. Manga türünde dünyaca ünlü bir grup olarak sadece Linkin Park'ı bildiğiniz için yok yere adamları kötülüyorsunuz. Türkleri bu yüzden sevmiyorum bilip bilmeden konuşuyorsunuz sadece :glare:

Eksik olmayın katılın hemen.

bu yazina bonus verdim, hayrini gör :wink:

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Sağol dostum yanlış yönlendirmeler bunların yaptığı ama sizin gibi bilinçli dinleyicilerin de olması sevindirici.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Manga hmm.Şarkılarını beğenerek dinliyorum.Heralde ilk 5'e gireriz diye düşünüyorum.(Her sene birinciyiz diyoruz ama... )

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
İngilizce şarkı şart ama. Mor ve ötesi her zaman duruşunu belli eden bir grup olduğu için Türkçeyle katılıp tarzlarının dışına çıkmamıştı. Ama Manga ingilizce bir şarkı yapacaktır.

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Linkin Park'ın pardon Manga'nın bu işin hakkını vereceğine eminim.