2007 ÖSS Sonuçları İle İlgili Duyuru

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
BASIN DUYURUSU
10 Temmuz 2007

17 Haziran 2007 tarihinde yapılan Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ile 24 Haziran 2007 tarihinde yapılan Yabancı Dil Sınavının (YDS) değerlendirilmesi ve ortaöğretim kurumlarından alınan diploma notlarından adayların Ortaöğretim Başarı Puanlarının (OBP) hesaplanması çalışmaları tamamlanmış olup, sonuçlar 12 Temuz 2007 Perşembe günü saat 10:00'da Yükseköğretim Kurulu Toplantı Salonunda basına açıklanacaktır. Adaylar sonuçları 12 Temmuz 2007 Perşembe günü saat 10:30'dan itibaren http://oss.osym.gov.tr ve http://oss2007.osym.gov.tr internet adreslerinden öğrenebileceklerdir.

Yapılan incelemeler sonucunda Sosyal Bilimler-2 Testinin kamuoyuna açıklanan kopyasındaki 26. Mantık sorusunun iptaline karar verilmiş ve değerlendirme buna göre yapılmıştır.

Basın aracılığıyla kamuoyuna duyurulur.

Prof. Dr. Ünal YARIMAĞAN
Başkan

kaynak: http://www.osym.gov.tr/BelgeGoster.aspx?F6E10F8892433CFF1A9547B61DAFFE2A4C623E89A4E53F61

açıkçası ben bu kadar erken beklemiyordum (A) umarım ouanlar iyi gelir arkadaşlar (S) (L)

eminoasit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben 26 yaşındayım şansımı deyim dedim sınava hiç çalışmadım sınava girdim baktım kitapcığa ilk soru yu okudum baktım gözler ağrımaya başladı kapatım kitapcığı sagıma baktım çocuklar perişan durumda yazık dedim bu genclere hiç bir soruyu cevapsız bırakmadım kitapcık kapalıyken TR 1.si olmayı hayal ediyom...

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
eminoasit dedi ki:
ben 26 yaşındayım şansımı deyim dedim sınava hiç çalışmadım sınava girdim baktım kitapcığa ilk soru yu okudum baktım gözler ağrımaya başladı kapatım kitapcığı sagıma baktım çocuklar perişan durumda yazık dedim bu genclere hiç bir soruyu cevapsız bırakmadım kitapcık kapalıyken TR 1.si olmayı hayal ediyom...

Ya tutarsa ;D

eminoasit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynen ya tutarsa ama ODTÜ gelmezse girmeyecem giç bi ünv. :D

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
eminoasit dedi ki:
aynen ya tutarsa ama ODTÜ gelmezse girmeyecem giç bi ünv. :D

Kapışırlar seni :D ODTÜ ne demek.. Özel üni.ler broşürle doldurur posta kutunu gel bizde oku şu kadar burs sana :) Araba bile verirler.. Kendimden biliyorum :p

Reaksiyon puanı
0

Kapışırlar seni :D ODTÜ ne demek.. Özel üni.ler broşürle doldurur posta kutunu gel bizde oku şu kadar burs sana :) Araba bile verirler.. Kendimden biliyorum :p
[/quote]
ewet ya broşürleri toplarsan kitaplık bile açarsın o kadar çok üniversite cd ,broşür yollıyoki anlatamam bende abimden biliyorum

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bu arada abini kutlarım.Darısı bizim başımıza :D
Sakıncası yoksa sorabilirmiyim,peki abin o kadar broşür arasında nereye gitmeyi düşünüyor?