2000TL Dizüstü tavsiyesi

pc-user

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lol cs pes tarzı oyunlar ve slayt shop tarzı programlar ile günlük kullanım için uygun 2.000 e kadar tavsiyeleriniz nelerdir arkadaslar? Üniversite için alacağım daha önce de masaüstü kullandığım için bir bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Ne kadar ağır işler yapacağınıza bağlı. Örneğin zamanında 1050 liraya HP 250 G3 almıştım, CS GO düşük ayarlarda 100 FPS sabit veriyordu. LOL oynamadım ama kaldırır herhalde. PES kaçıncı sürüm oynayacağınıza bağlı. Photoshop ile de uğraşmıştım bir yavaşlık sezmemiştim.

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bence mediamarkt, teknosa, yada vatan bilgisayara git

satış yöneticilerine yapacağın işleri anlat
en doğru ürünü önereceklerdir.

pc-user

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben gene de bir tavsiye almak istedim buradan tesekkürler :):)

SubstantiaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bence mediamarkt vatan vs. bunlari unut, freedos alman daha mantikli. isletim sistemine verecegin parayi da donanima ayirmis olursun.

pc-user

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acer Extensa Intel Celeron 3205U 4GB 500GB GT920M 2GB Ekran Fiyatı

• Harddisk Kapasitesi500 GB
  • İşlemci TipiIntel Celeron
  • İşletim SistemiYok (Free Dos)
  • Sistem Belleği4 GB
  • Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
  • Ekran Kartı Hafızası2 GB
  • Ekran Kartı TipiHarici Ekran Kartı
  • Ekran Boyutu15,6 inç

Acer Extensa Intel Celeron 3205U 4GB 500GB GT920M 2GB Ekran Kartı Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar NX.EF9EY.001
Bu ürün hakkındaki görüsleriniz nedir arkadaslar ?

Son düzenleyen moderatör:

Rtguela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar ben 2000 TLlik bir gaming laptop arıyorum. Bunun hakkında daha önce açılmış konulara baktım ama eski olduğundan dolayı ya güvenilir bir yerde o laptop kalmamış ya da üretimden kaldırılmıştı o yüzden yeni bir forum açmak zorunda kaldım fiyat 2000 TL'yi 100-200 tl geçmesi sorun değil. Daha çok rocket league gta 5 ve steamde bulunan hikaye oyunlarını orta ayarda akıcı bir şekilde oynayabilecek bir laptop istiyorum. Bilgisayardan çok fazla anlamam işletim sistemi olan bir laptop istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. :) Ha bir de işletim sistemi Windows 8 veya 8.1, 8.1 Pro olursa sevinirim. Windows 8'e çok alıştım da.

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
2000TL'ye biraz zor gibi ya :( Biraz baktım laptop ama yemez. Tatmin olmazsın hiçbirinin performansından. Alabiliyorsan masaüstü bak.

Rtguela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hangi laptop peki? Vatan bilgisayar, Teknosa, mediamarkt gibi mağazalarda var mı? Varsa link atsana sana zahmet :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Aslında düşündüm de para biriktirmek için çok fazla zamanım var o zamana kadar baya birikir param. Konuyu 3000 tl olarak güncelleyebilirim