2000 TL telefon önerisi

M

Murat Burç

SDN Okuru
P10 fiyatina baska cihazlar var. Tam bütçeniz ne kadar? Ithalatcı garantili cihaz alır mısınız?

Umuutceliik

Öğrenci
4 Eylül 2017
30
8
8
29
Daha önce Sony kullanıcısıydım gayet memnundum. Ama şimdi iPhone 7ye geçince pişman oldum. Şahsen arka tarwfı şık geliyor XZ1 in o yüzden almak istiyorum

Çagatay Keser

Asistan
8 Ekim 2017
166
38
28
26
İtahalatçı garantili seçenek bol TR garantili mediamarktta Axon 7 var Tr garantili o fiyata alınabilicek en iyi cihaz sadece fiyat performans değil ekran kamera tasarım batarya performans ve özelliklede ses (hoparlör)performansı NET DÜNYANIN EN İYİSİ

Çagatay Keser

Asistan
8 Ekim 2017
166
38
28
26
P10 VE Zperıa XZ arasında kaldım beyler bi bakarmısınız.?

Öncelikle performans olarak xz daha iyi bi cihaz ama 3 gb ram seceneği var yani ilerki zamanlar için yetersiz olabilir ve bundan ayretten p10 2017 çıkışlı bi cihaz yani muhtemelen 1 ust android surumu alıcaktır kamera olarak p10 daha iyidir artı ön ve arka kamerada bokeh efekt var tasarım olarak bana kalırsa p10 daha iyi bi cihaz benim tercihim xz karşısında p10 olur

Ardablbl

Asistan
30 Aralık 2017
168
13
18
Öncelikle performans olarak xz daha iyi bi cihaz ama 3 gb ram seceneği var yani ilerki zamanlar için yetersiz olabilir ve bundan ayretten p10 2017 çıkışlı bi cihaz yani muhtemelen 1 ust android surumu alıcaktır kamera olarak p10 daha iyidir artı ön ve arka kamerada bokeh efekt var tasarım olarak bana kalırsa p10 daha iyi bi cihaz benim tercihim xz karşısında p10 olur
Xz tr garantili yuvarlak 2 milyar p10 3000 milyar ama ben xz alırsam tr garantili alacapım p10 alırsam ithalatçı garantili alacağım.

Çagatay Keser

Asistan
8 Ekim 2017
166
38
28
26
Xz tr garantili yuvarlak 2 milyar p10 3000 milyar ama ben xz alırsam tr garantili alacapım p10 alırsam ithalatçı garantili alacağım.

Önerdiler mi bilmiyorum ama ithalatçı garantili htc u11 var yada çıkabilirsen o fiyata 2600 e tr garantili xz1 var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ha hic ugraşmiyim tr garantili 2000 e iyi cihaz diyosan ben çok araştırdım axon 7. Aldım dediğim gibi 4 gb ram 64 gb hafiza xzde 3gb ram 32 gb hafiza axonda 2k ve 110ppi daha fazla kaliteki bi ekran var ve 5.5 ama sanal tus yok tam 5.5 inci + bence tasarimi dahs iyi performan olarak ikisindende iyi kamera olarak 3.sirada olur 3 arasindan ama kotu bi kamerasi yok fiyatina gore iyi sesi net soyluyorum hoparloru dunyadaki en iyisi dolby destekli yekpare metal batarya konusunda ve ekran kasa oraninda daha iyi axon 7 ois var axon 7 de artı ekran boyutu 0.3 inch dahs buyuk ve sanal tus olmadigi icin tum ekrani kullaniyosun ona ragmen boyutlari nerdeyse ayni axon 7 kavisli oldugu icin daha iyi oturuyo ele vede dedigim gibi ulaşılması kolay gidip mediamarktan rahatca 2000 tlye alabilirsin onerim quartz gri renkli modeli

Ha hic ugraşmiyim tr garantili 2000 e iyi cihaz diyosan ben çok araştırdım axon 7. Aldım dediğim gibi 4 gb ram 64 gb hafiza xzde 3gb ram 32 gb hafiza axonda 2k ve 110ppi daha fazla kaliteki bi ekran var ve 5.5 ama sanal tus yok tam 5.5 inci + bence tasarimi dahs iyi performan olarak ikisindende iyi kamera olarak 3.sirada olur 3 arasindan ama kotu bi kamerasi yok fiyatina gore iyi sesi net soyluyorum hoparloru dunyadaki en iyisi dolby destekli yekpare metal batarya konusunda ve ekran kasa oraninda daha iyi axon 7 ois var axon 7 de artı ekran boyutu 0.3 inch dahs buyuk ve sanal tus olmadigi icin tum ekrani kullaniyosun ona ragmen boyutlari nerdeyse ayni axon 7 kavisli oldugu icin daha iyi oturuyo ele vede dedigim gibi ulaşılması kolay gidip mediamarktan rahatca 2000 tlye alabilirsin onerim quartz gri renkli m

Ekli dosyayı görüntüle 32258

Bir türlü ss atamadım buyrun link
https://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/ZTE-Axon-7,Sony-Xperia-XZ/phones/10068,10218

Son düzenleme: