2000 TL telefon önerisi

Ardablbl

Asistan
30 Aralık 2017
168
13
18
kasa kasa kullansın değil mi?umarım ironidir.
p10'nun tek artısı kamera ve teknik servis.geri kalan noktalarda op5 daha iyi.o fiyatın biraz daha üstünde u11 4gb ram versiyonu var onu almanı öneririm.
one plus 5 modelinin tasarımı benden sınıfta kalıyor yoksa özelliklerine laf edemem keza güncelleme konularındaki açık ara farklarını da kimse es geçemez.

TeknoBoss32

Profesör
15 Kasım 2014
1,647
494
263
one plus 5 modelinin tasarımı benden sınıfta kalıyor yoksa özelliklerine laf edemem keza güncelleme konularındaki açık ara farklarını da kimse es geçemez.
dediğim gibi u11'e bakın derim hocam
Note fe vs one plus 5 desem ne dersiniz ? peki
Note fe artıları:
-Su geçirmezlik
-Sana göre daha şık tasarım (bana görede)
-Daha iyi ekran
-S pen
-Daha iyi kamera
Op5 artıları:
-Bir nesil yeni işlemci
-Daha iyi güncelleme
Senin için yeni nesil işlemci çok önemliyse op5 ama diğer yanlar bence note fe

Ardablbl

Asistan
30 Aralık 2017
168
13
18
dediğim gibi u11'e bakın derim hocam

Note fe artıları:
-Su geçirmezlik
-Sana göre daha şık tasarım (bana görede)
-Daha iyi ekran
-S pen
-Daha iyi kamera
Op5 artıları:
-Bir nesil yeni işlemci
-Daha iyi güncelleme
Senin için yeni nesil işlemci çok önemliyse op5 ama diğer yanlar bence note fe
Dostum Samsung markada herkes gibi çekincelerim var bu model note olduğu için güvenebilirmiyim ?

Durmuşkandemir

Profesör
19 Mart 2017
3,942
1,098
293
33
dostum az önce note fe modelini gördüm one plus veya p10 modelleri arasından tercih edilebilir mi ?
Note Fe modelini hiç bilmiyorum incelemedim o yüzden ne desem boş olur bilgim Yok yani kardeşim
Vatan da iphone 6 var
ben 6s önermiyorum bırak 6 bir tarafa kalsın
hocam öyle kişilere çok özeniyorum ya ama ben o kadar fazla kullanamıyorum ya çalınıyor,ya kırılıyor,ya kasıyor bir şey oluyor elbet.
genel de bende sıkılıyorum son zamanlarda 6s ile yaşadığım sorunlar beni bezdirdi resmen son ıos cihazım olabilir o derece

Ardablbl

Asistan
30 Aralık 2017
168
13
18
Note Fe modelini hiç bilmiyorum incelemedim o yüzden ne desem boş olur bilgim Yok yani kardeşim

ben 6s önermiyorum bırak 6 bir tarafa kalsın

genel de bende sıkılıyorum son zamanlarda 6s ile yaşadığım sorunlar beni bezdirdi resmen son ıos cihazım olabilir o derece
az önce iphone 6 modeli açılırken müthiş derecede dondu ve bunu ilk defa yaşadım. Şaşırtıcı ve endişe verici bir hadise.

Ebubekir Demirhan

Profesör
7 Ekim 2016
1,067
222
243
2000 tl ye alınacak en kral telefon oneplus 5 dir. isteğe göre xiaomi mi6 da tercih edilebilir oneplus ın kamerası bi tık daha iyi.