2000 TL telefon önerisi

asdwe3361

Asistan
23 Ağustos 2016
489
132
43
29
Oneplus 5 alanlarda kronik sorunlar başgösteriyormuş.Xiaomi mi 6 kullanıyor ve şiddetle öneriyorum

asdwe3361

Asistan
23 Ağustos 2016
489
132
43
29
Jelly efect filan diyorlar ve şikayetler mevcut forumlarda muhakkak araştır öyle al.Sallama filan muhabbetine girmicem hiç iyice araştır kardeşim sen.Baktin hoşuna gitti al.Anti reklamcilara takılma.Ben kullanan biri olarak öneriyorum.Hayatinda savunduğu telefonu görmeyenler olabilir.Ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun.

Görkem Say

Guru
Emektar
22 Nisan 2017
26,078
8
25,447
8,958
Jelly efect filan diyorlar ve şikayetler mevcut forumlarda muhakkak araştır öyle al.Sallama filan muhabbetine girmicem hiç iyice araştır kardeşim sen.Baktin hoşuna gitti al.Anti reklamcilara takılma.Ben kullanan biri olarak öneriyorum.Hayatinda savunduğu telefonu görmeyenler olabilir.Ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun.
Jelly efect kronik bir sorun değildir ilk önce bunun ne olduğunu araştırmanızı öneririm.OnePlus 5 alan binlerce insan var bir tane kötü yorum görmedim isterseniz Hepsiburada'ya girip bakabilirsiniz.Hadi onları geçtim telefon çıkalı uzun zaman oldu 1 tane bunla ilgili haber görmedim.Kullanan yabancı editörler var onlar dahil herhangi bir sorun ile karşılaşmadıklarını söylüyorlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
20-30 OnePlus 5 kullanıcısının özellikle bu konuda yorumlarını okudum. Bazıları az çok diyor bazıları da unututtm gittim bazıları ise yok bunda jelly falan diyor. :D

Ardablbl

Asistan
30 Aralık 2017
168
13
18
2000 TL civarı bütcem var

İPHONE 6 32 GB
HUAWEİ P10 64 GB
XİAOMİ Mi6 64 GB
SONY XPERİA XZ 32 GB
Bu dört model arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
2000 TL civarı bütcem var

İPHONE 6 32 GB
HUAWEİ P10 64 GB
XİAOMİ M6 64 GB
SONY XPERİA XZ 32 GB
Bu dört model arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.
6'yı at çöpe gitsin. P10 ile XZ aynı güçte. Mİ6 bunlardan daha güçlü. Mİ6'ya güvenip ithalatçı alabiliyorsan HTC U11 veya OnePlus 5 al bunlar seni uzun ıllar götürür.

Ardablbl

Asistan
30 Aralık 2017
168
13
18
6'yı at çöpe gitsin. P10 ile XZ aynı güçte. Mİ6 bunlardan daha güçlü. Mİ6'ya güvenip ithalatçı alabiliyorsan HTC U11 veya OnePlus 5 al bunlar seni uzun ıllar götürür.
Soeun çıkartmayacak stabil çalışacak bir model arıyorum Mi6nın işlemcisinin daha güçlü olması beni pek etkilemez ama Mİ 6 olmazsa hangi modeli önerirsin?