2000 tl limit telefon alıcam tavsiye

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Eğer beklerim diyorsan iphone 5s veya note 3 öneririm,ama bekleyemem diyorsan kesinlikle htc one al derim

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
htc one iphone 5 xperia z 3 ünden biri bana kalırsa xperia z al

pajkatt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 3 alıcak gibiyim ama iphonun elindeki kartı görmeden net cevap vermek zor sonuçta adamlar (apple) ülke olsa en zengin 20 ülke arasına giriyo :D

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Xperia Z1 öneririm şuan en üstün donanım ve ciddi dijital kamera düzeyinde güçlü bir kameraya sahip ve aşırı dayanıklı Xperia Z den bile kat kat dayanıklı bir cihaz

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Başlıktan da anlıyacağınız gibi 2000 tl limitim var hangi model yada markayı önerirsiniz ben S4 ile Xperia Z arasında kaldım ama cevaplarınız bekliyorum
Öncelikle telefonla ne yapacaksın çoğu zaman? Oyun mu oynacaksın?Güzel uygulama mı arıyorsun? Onları belirt ona göre sana en iyisini önermeye çalışayım :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Başlıktan da anlıyacağınız gibi 2000 tl limitim var hangi model yada markayı önerirsiniz ben S4 ile Xperia Z arasında kaldım ama cevaplarınız bekliyorum

s4 ile xperia z arasında kaldıysan kuşkusuz s4 ama note 3 ve xperia z1 i bekle derim.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
xperia z1 kaç ay sonra tr ye gelirki

- - - Mesaj Güncellendi - - -

note 3 çok büyük cebime koyamıcam iphonu 5s ve xperia z1 yi beklemek daha mantıklı sanırm

Note 2 ile note 3 aynı boyutta ve note 2 kullanıyorum; dar kot pantolon giyiyorum ve cebime raaat sigiyor.....

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Note 2 ile note 3 aynı boyutta ve note 2 kullanıyorum; dar kot pantolon giyiyorum ve cebime raaat sigiyor.....

Cebime sığmaz diyenleri anlamıyorum kişiden kişiye değişir benim boyum biraz ufak olduğundan pantolon ceplerim küçük bundan dolayı s3 bile zor sığıyor taşırma yapıyor ama DarkWane arkadaşımızın ceplerine rahat sığıyor ayrıca olmadı elinde gezdir telefonu zaten oturunca mecburen çıkaracaksın

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Cebime sığmaz diyenleri anlamıyorum kişiden kişiye değişir benim boyum biraz ufak olduğundan pantolon ceplerim küçük bundan dolayı s3 bile zor sığıyor taşırma yapıyor ama DarkWane arkadaşımızın ceplerine rahat sığıyor ayrıca olmadı elinde gezdir telefonu zaten oturunca mecburen çıkaracaksın
Boy 1.86 , ceplerin standart olduğunu biliyordum.
Ayrıca cepi önce elinize alıp iyice inceleyip öyle alın. Size uygun değilse zaten almayacaksinizda. Dedigim gibi önyargılı olmayın fazla bir deneyin ona göre karar verin.
1.63 boyunda bir bayaninda elinde note2 var sonuçta. ...

Son_Mohikan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2000 TL para vereceğim her telefon senin işini fazlasıyla görecektir...
Yok şunun işlemcisi daha hızlı,
Yok şunun yazılımı daha iyi...
Bu laflara bence fazla takılma...
Bizim gibi normal kullanıcılar için, 2000 TL aralığındaki telefonlardaki farkı fazla anlayamayızz.
Yani İphone de alsan, Samsung da alsan HTC alsan normal kullanımda çok fazla farkı anlayamazsın...
Hemen hemen bütün telefonları deneme imkanım oldu...
Gözle görülür fazla bir fark göremedim...
Bence telefon alacaksan en önemli şey, senin beğenmendir, başkalarının sözleriyle asla telefon alma derim...

droidfan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone 5 al bi de ios 7 kurdun mu oooh missss