200-300TL arası mekanik klavye önerisi

Bu konuyu okuyanlar

emrekök2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Başıkta belirttiğim gibi 200-300 tl arası bütçem var.Mkanik klavye almak istiyorum önerebileceğiniz klavye var mı?

merduino

Asistan
Reaksiyon puanı
253
Mekanik klavyelerle pek ilgilenmiyorum ama bu klavye keşke türkiyeye gelse... Hiçbir yerde yok çok şık ve james donkey kalitesi. inceleme

merduino

Asistan
Reaksiyon puanı
253
Ürünün yorumlarında güzel kullanışlı olduğu belirtilmiş. Fakat trendyoldan kaynaklan bazı sıkıntıkardan bahsedenlerde olmuş. Bu tarz teknolojik ürünleri alırken trendyoldan başka bir firma seç derim. Çünkü daha önceden de replika ürün sattıklarını gördüm.(kanıt var) Rampage ise güzel f/p ürünler satan bir firma. Korkacak bir durum olduğunu sanmıyorum. İlerleyen zamanlarda Rampage'den bende alışveriş yapacağım.

emrekök2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hepsi buradadan buldum bir tane.Yorumların çoğu olumlu ama aralarından birkaçı tuşların basılı kaldığını söylemiş.

merduino

Asistan
Reaksiyon puanı
253
Ya aslında teknoloji biraz şans işi. 40 yorumdan 4'ü kötü demiş. Biraz senin şansına bağlı. Ama dediğim gibi çok ilgilenmediğim için mekanik klavyelerle bu fiyata daha iyisi de vardır belki. Başka forum kullanıcılarını bekle derim.

emrekök2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu klavyeyi alacağım baya beğendim.

Son düzenleme:

Son mesajlar