2 Telefon Arasında Kaldım ( Sony Xperia Z3 VS Samsung Galaxy Note 4 )

yigitcanerkus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Xperia Z3 ve Note 4 arasında kaldım. Fakat Z3'e daha yakınım gibi.

Z3'ün tasarımı,ses kalitesi ve renk seçenekleri hoşuma gidiyor. Onun dışında donanım olarak z3 ile note 4 aynı sayılır. Sizce hangisini almalıyım? Doğru düzgün açık ve kapsamlı bir öneri yazarsanız sevinirim herkese tesekkürler :D :dirol:

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
İkisinide alabilecek olsam z3 alırım direk. Kendin cevap vermişin. Sesi donanımı dayanıklılığı tasarımı stabilite arayüz sony kalitesi falan filan. Yani gerçekten inanamıyorum. Telefondan gerçek anlamda anlayan insan samsungu bu telefonların yanına bile koymaz. Ya s6 ya baktım. Bildiğin lag var telefonda ya g3 arayüzündeki gibi. S6 edgenin yan ekranlarının hiç bir albenisi yok. Sadece tasarım amaçlı resmen. 0.5 cm bile değil o yana eğimler. Ne anlamı var öyle ekranın anlayamadım. Abi bakın htc sony çin markaları apple falan. Hani samsungu bunların yanına koymayın. Hani discovery ile piranha ile fly ile karşılaştırın samsungu. Sonynin yanında samsung nedir yahu

yigitcanerkus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağolasın ben ordanda karşılaştırdımda ben bide sizlere sormak istedim. Sonuçta kullanan bilir performansını aldığı verimi :) o yüzden :)

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Xperia Z-Z2 kullanan ve bir ara da Galaxy S4 kullanmış biri olarak kesinlikle Z3 derim ve şiddetle tavsiye ederim.

cmondarling

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şahsen note 4 taraftarım. Sony e ısınamadım küçücük yuvarlak basamadığım güç tuşu beni delirtiyor performans olarak note 4 z3un 1080pde verdigi performansin daha fazlasini 2k ekranda sunuyor tabi bu batarya konusunda z3un daha basarili oldugu gercegini degistirmiyor z2den bence bi farki yok bir kac iyilestirmeler disinda tasarimida düz kalıp buz gibi arayuzu bunaltici note 4de kalem var gercekten muhtesem bir donanim tabi kullanana ilk 2 hafta oynayip sonra yerinden cikarmiycaksan gercekten yazik oluyor konudan konuya atliyorum ama kullanicak kisi sensin git bi media markt bimeks e eline al yan yana koy seninmiş gibi davran hangisi gunluk kullanimina uygunsa onu al (yinede çok kurcalama beyin sinirlerini okşayan alarm çalabilir)

yigitcanerkus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle yapıcam :D bi bakalım zaten orda karşılaştırp aldıgım zaman buraya yazarım herşeyi

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6

cmondarling

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende note 4 almayi dusunuyorum ayin 15inde sen benden once alicaksan buraya yazman gercekten guzel :)

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teknoloji şans isidir note 4 dede sorunlar çıkacaktır. Ben z3 tavsiye ediyorum cunki sarj omru ve performansiyla note 4 den ustun simdi gelip yok antutuda note 4 yuksek aliyo felan diycekler ama hersey antutu degil yazılım onemli.