Sony Xperia z3+ ve Samsung Note 4 Arasında Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Merhaba. Sony Xperia z3+ ile Note 4 arasında kaldım. Sd 810 ısınma sorununu güncelleme ile çözülmüş diyorlar. Sony Xperia Z3 Plus Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ve Samsung Galaxy Note 4 (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı
Hangisini önerirsiniz
Z3 plus alsanız sizi pişman etmez sony güncellemeleri çok hızlı veriyor.Geçen haftalarda da sorun çıkartmayan(yazılım hatası vs.) en iyi marka seçildi .Tasarımı da bence note 4 ten çok daha güzel.

hesapmakinesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Isınma sorunu fazlaymış , güncelleme ile biraz düştüğü söyleniyor. Z3+ kullanan varsa sorabilir miyim ? Cevaplarınız için teşekkürler :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Z3+ revize edilmemiş sd 810 ile girdi piyasaya eline revize edilmemiş z3+ gelirse vay halinize güncellemeler ile dizginlemek için belli performans düşüşü olmalı ayrıca kamera yazılımı kötü bunu z5de guncelleme ile düzelttiler ama z3+ halini bilmiyorum.
Note 4 batarya ekran kamera konusunda hala çok güçlü

hesapmakinesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Z3+ revize edilmemiş sd 810 ile girdi piyasaya eline revize edilmemiş z3+ gelirse vay halinize güncellemeler ile dizginlemek için belli performans düşüşü olmalı ayrıca kamera yazılımı kötü bunu z5de guncelleme ile düzelttiler ama z3+ halini bilmiyorum.
Note 4 batarya ekran kamera konusunda hala çok güçlü

Aslında ben note 4 bakıyordum fakat z3+ fiyatı daha ucuz hem işlemcisi (kağıt üstünde) daha iyi olduğunu görünce sormak istedim. Teşekkürler. 1600-1700 civarı önerebileceğiniz başka telefon var mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aslında ben note 4 bakıyordum fakat z3+ fiyatı daha ucuz hem işlemcisi (kağıt üstünde) daha iyi olduğunu görünce sormak istedim. Teşekkürler. 1600-1700 civarı önerebileceğiniz başka telefon var mı?
İthalatçı düşünürsen 1900 e note 5 var
1800e g5 var
1500 e mi var ama servis ağı yok ithalatçı garantisi var ama bu cihaza pek destek verebileceklerini sanmıyorum. Ayrıca sar değeri yüksek.
Z5 compacy bulabilirseniz hızlı cihaz ama alan küçük olduğu için ne kadar ısınmaz sorunları çözülmüş olsa bile küçük alan ısıyı toplayacgindsn sıkıntı bir ihtimal çıkarabilir.
Huawei p9var ithalatçı videosu başarısız olsa bile iyi fotoğraflar çekiyor deniliyor hele gündüz donanımı bir g5 olmasada iyi bir donanımı var . Benim önerim aralarında performansı belli bir eşiği geçmiş herşeyiyle günümüz amiral. Gemilerine taş çıkarabilecek note 5 var ama 1900 tl İthalatçısi bu cihazın bilinen kronik sorunu yok kalemin ters takılması ile ilgili bi sorun vardı sonraki şeriflerde çözüldü yalnız sd kart desteği yok ve sana ilk kurulumda 24 gb lik bir yer kalıyor

hesapmakinesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İthalatçı düşünmüyorum aslında korkuyorum :) , G5 donanımsal olarak güzel ama tasarım kötü :( . Sizce 1- 2ay sonra note 5 fiyatı düşer mi ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
İthalatçı düşünmüyorum aslında korkuyorum :) , G5 donanımsal olarak güzel ama tasarım kötü :( . Sizce 1- 2ay sonra note 5 fiyatı düşer mi ?
Note 5in fiyatı hepsi buradada 2300 bimeks te 2400 vatan teknosada 2600
Bu cihaz 1 sene önce 2700den girdi tr garantili 2 sene önce 2200den girdi şuan TR garantili fiyatları 1700-1900 arası yani Note serisi kolay kolay düşmüyor belki esnafta daha ucuza tr garantili bulabilirsin gitti gidiyor felan ama güvenmediğini alma iyice emin ol Gelince Samsung tr garantilidir diye bandrol var mı bak

hesapmakinesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Çok teşekkür ederim öneriniz için :) Lg g5 te herhangi bir kronik hata var mı ?

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Note 5 in fiyatı zaten düşük nereden alacağınıza bakar 2000 tl ye bile var Samsung Türkiye garantili.Ama lg g5 öneririm zira performansı note 5 ten çok üstün lg g5 in rakibi note 7 note 5 değil.

hesapmakinesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
1 ay bekleyeceğim ikisinin fiyatına göre (büyük ihtimal ile g5 daha çok düşer) alacağım. Ama note 5 tasarım falan yanıyor :) teşekkür ederim