2 Tane Antivirus Programı Yüklemek istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaşalar ben bilgisayarımda 2 tane anti-virüs sistemi kullanmak istiyorum acaba mümkün mü? Eyer kullanabiliyorsam sizinn önerdiğiniz anti-virüs sistemleri neler benim ki NOd32 kullandığım bunun dışında neler önerirsiniz :)

MOD NOT: Lürfen başlıklar anlaşılır olsun. DÜZELTİLDİ. Forum kurallarını buraya tıklayarak okumayalım. ;)

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
NOD32, AVG ve Kaspersky. 8) Bana kalırsa aynı anda iki Anti-virus sistemi kullanma çünkü birbirleriyle çakışıyor ve ikiside hiçbir işe yaramamış oluyor. ;)

asimileci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nod32 kur
on-demand olarakta kasperky kur
süper oluyor

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Aktif olarak nod32 kullanıyorsan ücretsiz olan antivirüs yazılımlarından birini mesela Avira Antiviri on demand ( yani sadece tarama amaçlı ) kurmanı önerebilirim.

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim yardımlarınız için teşekkürler

Titus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir tane güncel AV olduktan sonra ikincisine ne gerek var ki?
1+1 matematiksel olarak 2 yaparken ne yazıkki bilgisayarda 2 etmez, mutlaka çakışma ya da birbirlerini virüs olarak görme gibi sıkıntıları olacaktır.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
bence sen tehlikeli sitelere girme sorun olmaz :)

bote

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bencede iki tane kurmak çok akıllıca değil. Tek başına KIS veya NOD32 yeterli olur kanımca. Kolay gelsin.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bir tanesi aktif ve diğeride pasif olarak 2 ayrı antivirüs yazılımı kullanmak bence gayet mantıklı , şöyleki birinin kaçırdığını diğeri bulabilir , çünkü en iyi antivirüs yazılımları bile %100 koruma ne yazıkki sağlıyamıyor.

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Link dedi ki:
Bir tanesi aktif ve diğeride pasif olarak 2 ayrı antivirüs yazılımı kullanmak bence gayet mantıklı , şöyleki birinin kaçırdığını diğeri bulabilir , çünkü en iyi antivirüs yazılımları bile %100 koruma ne yazıkki sağlıyamıyor.
evet Nod32 var ama var trojenli dosyayı güzelce indirim hiç de uyarı vermedi allahtan virus total a arattırdımda trojen oldugunu öğrendim onun için sordum 2 tane olsa ne olur diye

Reaksiyon puanı
0
İkiside çalışır durumda ise sistemin rahat çalışmaz. Ama biri çalışırken diğeri kapalı olsa düzgün çalışırlar. İkiside açık olursa çakışma olur ve tam güvenlik sağlayayım derken hiç korunamaz bilgisayarınız.

Jemand

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Link dedi ki:
Aktif olarak nod32 kullanıyorsan ücretsiz olan antivirüs yazılımlarından birini mesela Avira Antiviri on demand ( yani sadece tarama amaçlı ) kurmanı önerebilirim.

arkadasin da dedigi gibi birini on-demand olarak kurup sadece tarama amacli kullanabilirsin diger türlü ikisi cakisir..