2 Öneri :)

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Sn. SDN Yönetimine;

Öncelikle sitenizin çok güzel olduğunu, ve hemen kaynaştığımı söylemek istiyorum. Öneri yapabilecek yeterliliğe sahip miyim bilmiyorum ancak 2 konuda görüş belirtmek istiyorum.

Birincisi profildeki profil mesajı onay olayı. :D Yani bana gelen normal üye mesajlarını onaylamak zor geliyor. :icon_: Bunu aslında normal haline getirseniz çok iyi olacak. Gerçi profil mesajı özelliğini gereğinden fazla gereksiz kullandığımın farkındayım. :D Ancak bu işte öyle bir öneriydi.

İkinci olarak asıl belirtmek istediğim görüşüm, sitenizde Matematik ile ilgili bir bölüm olması gerektiği. Yani bilişimle bu kadar iç içe olan bir sitede, herşeyin temeli olan Matematik'le ilgili bir bölüm olması gerektiğini düşünüyorum. Biraz da bunu kendim için istiyorum. Çok sevdiğimden olsa gerek. Neyse, görüşlerimi bilginize arz ederek huzurunuzdan ayrılıyorum Sn. SDN Yönetimi. :)

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
En çok istediğim Bölüm Sağlık benim , Ama Matematik olmasıda çok güzel olur bencede.

Bide Zor geldi demi mesajları onaylamak :D:D:D:D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Sağlık ne alaka pek anlayamadım ama. :D:D

Evet çok zor geldi. :D:D:D

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bende şunu anlamış değilim profilime gelen mesajı onaylamama rağmen neden böyle oluyor...

Resim
loplokertonesmilanoretgqy7.jpg

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Onaylıyorsun mesajı, okumuş olmuyorsun. Mesaja cevap yazdığında veya sayfayı yenilediğinde o bildirim yok oluyor. vBulletin biraz saftır. :) Senin mesajı okuduğunu hemen anlayamıyor. :)

lDword

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende şunu anlamış değilim profilime gelen mesajı onaylamama rağmen neden böyle oluyor...

Resim
loplokertonesmilanoretgqy7.jpg

Aşağıdaki resimde gösterdiğim resimde işaretli alanı tıkladıktan sonra mesajı seçip onaylayın ;) .Direk mesajı seçip onaylama yaparsanız okunmamış sayıyor.

20080831210935lx9.jpg