2.nesil işlemci w10 kurulurmu

Bu konuyu okuyanlar

01nyx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Explorer.exe'yi kapatıp yeniden açmayı denediniz mi oradan?
hayır komut veremiyorum sadece pencere geliyor hiç birşey yapamıyorum ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

güvenli modda başlatmayıda denedim fakat bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeiden başlatılması gerekiyor dedi başlatınca otomatik onarma yaptı ama sonra onarılamadı dedi

01nyx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Siz bilirsiniz, bence iş gördüğü sürece hangi işletim sisteminin yüklenmiş olduğu pek önemli değil.
birisi ramden yada anakarttan olabilir dedi ben pek ihtimal vermiyorum ama sizce de olabilirmi
bu arada pc bi arkadaşımın w10 kurdurmuş birine biraz zaman sonra yükleniyor ekranında kalmaya başlamış açılmıyormuş hiç bayadırda kullanılmıyor pc

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
birisi ramden yada anakarttan olabilir dedi ben pek ihtimal vermiyorum ama sizce de olabilirmi
bu arada pc bi arkadaşımın w10 kurdurmuş birine biraz zaman sonra yükleniyor ekranında kalmaya başlamış açılmıyormuş hiç bayadırda kullanılmıyor pc
Yüksek ihtimal win isosu sakat kurulmuş...

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Olabilir fakat olmayabilir de, anlamanın en kesin yolu deneme yanılma.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Eğer linux mint i cd den çalıştırırsan yani live diyolar, o şekilde sorunsuz çalışırsa ama kurduğunda sorun çıkarıyorsa hdd arızalıdır demek.

01nyx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Eğer linux mint i cd den çalıştırırsan yani live diyolar, o şekilde sorunsuz çalışırsa ama kurduğunda sorun çıkarıyorsa hdd arızalıdır demek.
Eğer linux mint i cd den çalıştırırsan yani live diyolar bunu bilmiyordum sağol söylediğin için araştırıp denerim hepinize teşekkürler bu arada arkadaşlar ilgilenipyardımcı oldugunuz için

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
Windows key + Ctrl + Shift + B kombinasyonunu dene olmazsa ekran kartı driverından problem olabilir. Ya da sıfırdan yeniden windows 10 indir kurulum yap elindeki kurulum bozuk olabilir. İstanbulda isen yardımcı olabilirim.

01nyx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Windows key + Ctrl + Shift + B kombinasyonunu dene olmazsa ekran kartı driverından problem olabilir. Ya da sıfırdan yeniden windows 10 indir kurulum yap elindeki kurulum bozuk olabilir. İstanbulda isen yardımcı olabilirim.
istanbulda değilim malesef ama teşekkür ederim söylediğini deniycem

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
İso degistir tekrar olursa hdd mort...
Fotoğraf-0012.jpg

Bunda 10 sl x64 var 4gb single ramle sahibi keci ram almiyor...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Siz ona SSD RAM birde CPU benimki gibi PGA988 ise I7 3630QM almanızı öneririm.
Sahibi kılçık para harcamam diyor elletmiyor o notebook sahibine kıllık yapıyor bazen o açmak istediğinde açılmıyor batarya yok şarji takili değil gibi sahibini sevmeyen kedi gibi tırmalaması eksik....

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
windows 10 hızlı başlat seçeneğini kapat belki düzelir eski sistemlerde yeniden başlattıktan sonra siyah ekran hatasına neden olabiliyor.