Yardım Msı Bravo 15 vs Asus Tuf Fx506 vs HP Victus vs Monster Abra A5

Bu konuyu okuyanlar

brkyuzxn52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Oyun ve yazılım için alacağım.Fazla oyun odaklı değilim.Görünüşünün fazla kaba olmaması ve ağır olmasa daha iyi olur gibi ama hangisini alacağımı bilemedim.Bütçe 10.000 TL.Yardımcı olursanız sevinirim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Diğer konuda önermiştim. Sürekli yeni konu açmana gerek yok. Attığım HP bunların hepsinden daha iyi.

brkyuzxn52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Diğer konuda önermiştim. Sürekli yeni konu açmana gerek yok. Attığım HP bunların hepsinden daha iyi.
Satıcıya güvenemedim hocam ya.Birde kasası çok kaba geldi bana.O fiyata o donanıma koyunca tırstım biraz dış plastik aşırı adi olabilir diye.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Satıcıya güvenemedim hocam ya.Birde kasası çok kaba geldi bana.O fiyata o donanıma koyunca tırstım biraz dış plastik aşırı adi olabilir diye.
O kasanın dış plastiği aşırı dandik değil. Bildiğim bir ürün. Monster Abra ve Casper G770'in kasalarından daha kaliteli hatta. O ürün yeni girdiği için şu an büyük ihtimalle fiyatı uygun. Birkaç gün içinde en azından 500 TL daha artar. Aynı kasanın 3050 Ti olanı 10200 TL'den satışa girmişti şimdi 11500 TL. Ayrıca satıcı Gpn Teknoloji resmi HP satıcısı ve hemen hemen her sitede satıyor. Ben kendilerinden geçtiğimiz yıl 11.500 TL'ye HP Omen almıştım.