2 kişilik wc yuh artık

hüzün_

Dekan
Katkıda Bulunan
metsepman_yuh.jpg

İki kişilik değil, araya paravan konuyo. Benzin istasyonlarının bazıları böyle. Saçma bi tasarım o ayrı :D

ciddi olamazsın..montaj gibi:lol:

resmi ben cekmedim emsal olmasi acisindan koydum ama bizzat gordugum de oldu , genelde arada oturdugun zaman birbirinin kafa hizasina denk gelecek kadar (tahmini tabii denemedim :D ) bir ufak set var o kadar , hepsi boyle degil tabii
ama anaokul seviyesi okullarda genelde kiz erkek karisik ve hic bir bariyer yok arada ,cocuklar ole konusa konusa ....

Ne güzel işte muhabbeti olur

"Hikmet abi maşşallahın varmış. O ne öyle."

"Abi az daha yanaş şu deliğe. Üstümü başımı rezil ettin."

"Len Ali, Rıfkı'nın yüzüne bak. Sanki doğum yapıyor:)"

"Salih o gördüğüm domates kabuğu mu?"
.
.
.

Bir de biri oturmuşken yandaki boş kısma başka biri gelip ayakta işi hallederken:

" Oha. Getir getir ağzıma sok bari."

Ya da aynı durumda ayaktakinin sarhoş biri olma ihtimali ve sana sıcak bir duş aldırması :D

Güzelmiş bu ha bayağı muhabbet çıkar bundan...:lol:

Ne güzel işte muhabbeti olur

"Hikmet abi maşşallahın varmış. O ne öyle."

"Abi az daha yanaş şu deliğe. Üstümü başımı rezil ettin."

"Len Ali, Rıfkı'nın yüzüne bak. Sanki doğum yapıyor:)"

"Salih o gördüğüm domates kabuğu mu?"
.
.
.

Bir de biri oturmuşken yandaki boş kısma başka biri gelip ayakta işi hallederken:

" Oha. Getir getir ağzıma sok bari."

Ya da aynı durumda ayaktakinin sarhoş biri olma ihtimali ve sana sıcak bir duş aldırması :D

Güzelmiş bu ha bayağı muhabbet çıkar bundan...:lol:

Hepsini sen uydurduysan harikasın. Baya bir güldüm. :lol:

eski sovyetlerden ayrılan devletlerde de böyle diye duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Osmanlı olmasaydı avrupa daha betermiş çanaklara doldurup doldurup pencereden aşağı gönderiyorlarmış. şimdi bizi beğenmiyor adamlar.

Çin Avrupada mı ? :D Hiç bi avrupa ülkesinde böyle olduğunu ne gördüm, ne duydum.
Shakespeare in love filminde o dönemi gayet açık ve net bir şekilde dile getirmişler. illa görmek istiyorsan izleyebilirsin.
avrupa ülkesi derken romanyada avrupa ülkesi forumda romanya resimleri ararsan şaşıp kalabilirisin bu arada. ben şok olmuştum şahsen.

kominist ülkelerde var hatta türki ülkelerde var malum onlarda ruslarca baya oralara hükmetti bir insandan dini alabilmek için ar namus duygusunu almak lazımdır burdan yola cıkarak uygulanmıştır krelim sarayında aynen bu şekilde wc mevcut

valla şöyle bir durum var ben türki devletlere gittigimde gördüm adam içki içip namaz kılıyordu günah oldugunu bile bilmiyordu, belkide boy abdest almadan kılıyorlardır. grup mu yapıyorlar bilmiyorum ama kremlinde her halde amerikalıların tek dinlemedigi yer olarak devlet işlerini hacet ediyorlardır