2 kişilik wc yuh artık

shadow2

Profesör
23 Eylül 2009
1,132
23
218
valla şöyle bir durum var ben türki devletlere gittigimde gördüm adam içki içip namaz kılıyordu günah oldugunu bile bilmiyordu,
dediğinde çok haklısın müslümanlar ama günah kavramını bilmiyorlar. milliyetçiyiz diyorlar ama kendi aralarında zaman zaman rusça konuşmayı tercih ediyorlar. Ankara' bir çok Türki Cumhuriyetten gelen insan tanıma şansım oldu. şahsen çok üzülmüştüm.

7/24

Profesör
5 Kasım 2007
3,816
51
228
Shakespeare in love filminde o dönemi gayet açık ve net bir şekilde dile getirmişler. illa görmek istiyorsan izleyebilirsin.
avrupa ülkesi derken romanyada avrupa ülkesi forumda romanya resimleri ararsan şaşıp kalabilirisin bu arada. ben şok olmuştum şahsen.

Ağzına sağlık, neler var neler, romanya zaten hijyen açısından 0 altı.

LeAnDeK

Asistan
19 Eylül 2009
196
1
0
Ne güzel işte muhabbeti olur

"Hikmet abi maşşallahın varmış. O ne öyle."

"Abi az daha yanaş şu deliğe. Üstümü başımı rezil ettin."

"Len Ali, Rıfkı'nın yüzüne bak. Sanki doğum yapıyor:)"

"Salih o gördüğüm domates kabuğu mu?"
.
.
.

Bir de biri oturmuşken yandaki boş kısma başka biri gelip ayakta işi hallederken:

" Oha. Getir getir ağzıma sok bari."

Ya da aynı durumda ayaktakinin sarhoş biri olma ihtimali ve sana sıcak bir duş aldırması :D

Güzelmiş bu ha bayağı muhabbet çıkar bundan...:lol:

bunları sen mı uydurdun cok guldum:lol::lol::lol:
hapıshanede muhabbetler olur orda tanısanlar vardır soranlara derlerkı hapıste tanıstık burda tanısanlar ne dıcek yav bır gun tuvalete gıttım ordada bu arkadas vardı ... yaparken tanıstık ıste bıraz uzun surdude :lol::lol::lol::lol: