2.El Oyuncu Kulaklığı

Bu konuyu okuyanlar

Metehngl7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba. Kulaklık fiyatları çok pahalı olduğu için 2.el kulaklıklara bakmaya başladım. Hijyen sorunu olabileceğinden dolayı internetten yeni kulaklık pedleri alıp takmayı düşünüyorum. Kafa bandından sorun olmayacağını düşündüğüm için kafa bandı almayacağım. Sizce böyle yaparak hijyen sorununu halledebilir miyim? (baktığım kulaklık modeli Arctis 3 )

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar Metehngl7,

Bütçen ne kadar bir bilgim yok fakat, Kulaklık gibi hijyenik ve kullanım açısından dikkat gerektiren bir ürün olduğu için ikinci el almanı tavsiye etmem. Ortalama fiyatı 500 TL olan Arctis 3 yerine farklı modeller daha uygun kulaklık alıp ama sıfır alman daha iyi olacaktır. Benim görüşüm bu yönde bütçeni söylersen ona göre bir kulaklık önerebilirim.

Teşekkürler, İyi Forumlar

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
İkinci el alınacak bir kulaklığın çok hijyenik olacağını düşünmüyorum. Mümkün oldukça sıfır almaya çalışmalısınız.

Metehngl7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamlar Metehngl7,

Bütçen ne kadar bir bilgim yok fakat, Kulaklık gibi hijyenik ve kullanım açısından dikkat gerektiren bir ürün olduğu için ikinci el almanı tavsiye etmem. Ortalama fiyatı 500 TL olan Arctis 3 yerine farklı modeller daha uygun kulaklık alıp ama sıfır alman daha iyi olacaktır. Benim görüşüm bu yönde bütçeni söylersen ona göre bir kulaklık önerebilirim.

Teşekkürler, İyi Forumlar
bütçem 300 tl

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
50 lira daha arttırabilirsen Corsair HS35 veya (ben olsam bunu alırdım) Rampage Drop Plus modelini almanı öneririm.

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489