2. El iphone x hk.

Siroccøoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaslar 9 ay garantisi kalmis iphone x siyah 5.250₺ ye alinirmi?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kesinlikle hayır gidip bir s10 alın derim iphone x'den daha iyi bir cihaz samsung türkiyede uyguna satıyor bazı cihazlarını özellikle s10 serisi yurt dışı iphone ve samsung fiyatları ile burdakileri kıyaslayın farkı görürsünüz. Ayrıca s10 her yönden donanım olarak üstün iphone x'den.

Siroccøoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kesinlikle hayır gidip bir s10 alın derim iphone x'den daha iyi bir cihaz samsung türkiyede uyguna satıyor bazı cihazlarını özellikle s10 serisi yurt dışı iphone ve samsung fiyatları ile burdakileri kıyaslayın farkı görürsünüz. Ayrıca s10 her yönden donanım olarak üstün iphone x'den.

Dogru diyorsunuz fakat s10 hosuma gitmedi ve iphone x ten note 9a gecmistim simdi note 9 u satarak iphone x alacagim. Androide hic guvenemiyorum banka hesaplari ve diger guvenlik gerektiren uygulamalar konusunda. Cevap icin tesekkurler. O zaman o fiyata garantisi fazla bir cihaz almaliyim.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Dogru diyorsunuz fakat s10 hosuma gitmedi ve iphone x ten note 9a gecmistim simdi note 9 u satarak iphone x alacagim. Androide hic guvenemiyorum banka hesaplari ve diger guvenlik gerektiren uygulamalar konusunda. Cevap icin tesekkurler. O zaman o fiyata garantisi fazla bir cihaz almaliyim.

Android'in nesine güvenmiyorsunuz?

Sanki iOS daha mı güvenli?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ben olsam alırdım. İOS cuyum biraz.
Ama o fiyata daha iyi cihazlar var.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
X in ederi maksimum 4000 4500 dahada üste alınmaz o fiyatta s10 lar var

Siroccøoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
X in ederi maksimum 4000 4500 dahada üste alınmaz o fiyatta s10 lar var

Dediginiz fiyatlardaki iphone x lerin kasasi felan elden cikmistir. Temiz duzgun almak istenirse 5 ten yukari cikmak gerekli. Sifir Xs max yurtdisi alsam garantilik bir durumda sknti olurmu sizce?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Dediginiz fiyatlardaki iphone x lerin kasasi felan elden cikmistir. Temiz duzgun almak istenirse 5 ten yukari cikmak gerekli. Sifir Xs max yurtdisi alsam garantilik bir durumda sknti olurmu sizce?
Demek istediğim iphone x in hakettiği fiyat aralığı 4000 4500 yoksa dün teknosaya gittim 8900 tl ye x satıyo adamlar , yurtdışı cihazları garanti kapsamına girmiyo anca parasını verip tamir ettirebilirsin

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Aynen iosu daha guvenli ve stabil buluyorum. Hernereye bakarsaniz ve sorarsaniz sorun ios daha guvenli.

Stabil olması ayrı bir şeydir güvenlik ayrı bir konudur.

iOS'un stabil olma sebebi fragmantasyona uğramış bir donanım yelpazesinde olmadığındandır. Yani iOS destekli cihaz üreten sadece 1 marka var o da Apple ve hardware config belli.

Android tarafında ise muazzam bir fragmantasyon var. Üstüne üreticiler kendi UX/UI ve bloatware'lerini entegre ediyor. O sebeple stabilite düşebiliyor.

Ama güvenlik konusunda sizinle aynı fikirde değilim.

Siroccøoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Stabil olması ayrı bir şeydir güvenlik ayrı bir konudur.

iOS'un stabil olma sebebi fragmantasyona uğramış bir donanım yelpazesinde olmadığındandır. Yani iOS destekli cihaz üreten sadece 1 marka var o da Apple ve hardware config belli.

Android tarafında ise muazzam bir fragmantasyon var. Üstüne üreticiler kendi UX/UI ve bloatware'lerini entegre ediyor. O sebeple stabilite düşebiliyor.

Ama güvenlik konusunda sizinle aynı fikirde değilim.

Gorusler farklidir :) ben iosu daha guvenli buluyorum.

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
bence hasarsız ise iyi, beş bine bağlarsın belki.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
X yerine 8 Plus alın derim

Siroccøoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
X cok güzel. Bir mağazada bakmanizi ellemenizi tavsiye ederim.

Eline alip kullanmayan bilemez guzelligi bende on yargiliydim centik var bu iphone alinmaz almam kesinlikle diye ama aldim cok guzel alisiyor insan o ekran muhtesem [emoji23]