17TL Steam hayatta kalma oyunu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
17TL Steam hayatta kalma oyunu önerisi yapar mısınız?

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Korku temalı seversen darkwood’a bakabilirsin , şuan indirimde mi bilmiyorum ama 4 liraya almıştım ucuzdu.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
The forest

tek başıma sıfır ölme bitirdim denildiği gibi zor değil sadece yarasalar biraz korkutuyo :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her şeyin toplama taktiği var oyunda oynayanlar bir sorununuz varsa söyleyebilirsiniz tüy toplama taktiği falan gösteriyim

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
The forest

tek başıma sıfır ölme bitirdim denildiği gibi zor değil sadece yarasalar biraz korkutuyo :D

Her şeyin toplama taktiği var oyunda oynayanlar bir sorununuz varsa söyleyebilirsiniz tüy toplama taktiği falan gösteriyim
Hocam başka ne var?
The forest'dan korkuyorum da :D

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Hocam başka ne var?
The forest'dan korkuyorum da :D
Hiç korkmana gerek yok ya bende ilk korkuyordum hatta ilk gün sildim ama sonra kaçma ve savaşma taktikleri öğrendim şimdi onlar korkuyo :D silahların yerini falanda gösteririm daha kolay olur senin için

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Hiç korkmana gerek yok ya bende ilk korkuyordum hatta ilk gün sildim ama sonra kaçma ve savaşma taktikleri öğrendim şimdi onlar korkuyo :D silahların yerini falanda gösteririm daha kolay olur senin için
Sağolasın hocam birde strandeed deep nasıldır?

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Hocam aslında
stranded deep pek beğenmedim ben o oyunu the forest dan korkmam bu oyundan korkarım :D
Hocam aslında The Forest aldım sonrasında iade ettim. Bana tek başıma sarmadı gibi geldi. Oyun aslında güzel gerçekten

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Hocam aslında

Hocam aslında The Forest aldım sonrasında iade ettim. Bana tek başıma sarmadı gibi geldi. Oyun aslında güzel gerçekten
Ben tek seviyorum böyle oyunları ondan kolay alışıyorum eğer oynıyacaksan ok kullanmayı öğren sınırsız ok stoğu yapmayı gösterebilirim ve oyunda aşırı kolay bulunan bir silah var kundaklı yay aşırı güçlü tek atıyor hatta hiç savaşmadan gidip alabilirsin

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Ben tek seviyorum böyle oyunları ondan kolay alışıyorum eğer oynıyacaksan ok kullanmayı öğren sınırsız ok stoğu yapmayı gösterebilirim ve oyunda aşırı kolay bulunan bir sila
Peki hocam oyunda canavarsız mod olduğunu biliyorum ancak hiç birmedim. Bu modda sadece hayatta kalma değil mi hikaye falan yok.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Peki hocam oyunda canavarsız mod olduğunu biliyorum ancak hiç birmedim. Bu modda sadece hayatta kalma değil mi hikaye falan yok.
O mod da evet hiç canavar yok ama öylede oyunun amacı olmuyor oyun keşfetme oyunu ben katanayı bala bulup yaşadığım mutluluğu yaşamak için hilesiz oynadım :D sadece 1 hile kullandım oda ev yıkılmama hilesi haritanın her tarafına ufak evler kurdum zorda kaldığımda save alıp devam ettim

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
O mod da evet hiç canavar yok ama öylede oyunun amacı olmuyor oyun keşfetme oyunu ben katanayı bala bulup yaşadığım mutluluğu yaşamak için hilesiz oynadım :D sadece 1 hile kullandım oda ev yıkılmama hilesi haritanın her tarafına ufak evler kurdum zorda kaldığımda save alıp devam ettim
Hocam sen oyunu çözmüşsün :D

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Hocam sen oyunu çözmüşsün :D
İlk oynayışımı gör bide :D açmışım ölümsüzlük mod korkusuzca oynuyorum baktım sıkıldım yeni save açıp hilesiz oynadım :D

Savaşmayı öğrenince korkmaya gerek kalmıyor son boss zor olur diye full mutant avlayıp 10 mutant zırhıyla girdim savaşa 2 mutant zırhı kaybettim sadece

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
İlk oynayışımı gör bide :D açmışım ölümsüzlük mod korkusuzca oynuyorum baktım sıkıldım yeni save açıp hilesiz oynadım :D

Savaşmayı öğrenince korkmaya gerek kalmıyor son boss zor olur diye full mutant avlayıp 10 mutant zırhıyla girdim savaşa 2 mutant zırhı kaybettim sadece
Peki bu hileleri nasıl yapıyorsun. Bende ilk başta hileli oynayıp sonrasında senin gibi yeni save açıp oynasam?

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
strandeep deep çok güzel oyun ama multiplayer yok o biraz üzücü tek seferde bitirebilirsin the forest oynamadım
raft kaç tl bilmiyorum ama onada bakabilirsin
Raft daha önce bitirdim. Ancak tabii yaklaşık 1. sene önce. Sizce tekrar alayım mı? Oyun gelişti mi?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
  • godmode on-off = Bu kod oyundaki karakterinizi ölümsüz yapar. Bu sayede karakterinizi ala yorulmaz acıkmaz veya fiziksel saldırılar ile öldürülemez. Hileyi godmode on veya godmode off yazarak açıp kapatabilirsiniz.
  • loghack on-off = Eğer oyunda sürekli odununuzun bitmesinden sıkıldıysanız bu hile tam size göre. Bu kod sayesinde oyunda sınırsız oduna sahip olabiliyorsunuz. Bu da yapı inşa ederken size fazlası ile kolaylık sağlıyor. Hileyi açıp kapatabilmek için loghack kelimesinin sonunda on-off yazabilirsiniz.
  • addallitems = Eğer her bir eşyayı tek tek uğraşıp toplamak istemiyorsanız bu kod sayesinde oyundaki bütün eşyalar envanterinize otomatik olarak geliyor. (Keycard hariç)
  • speedyrun on-off = Bu kod sayesinde oyundaki karakterinizin inanılmaz derecede hızlı hareket ediyor. On-Off yazılarak açılıp kapatılabilir.
  • buildhack on-off = Bu kod sayesinde oyunda istediğiniz kadar yapıyı hiç kaynak kullanmadan yapabiliyorsunuz.

Bu hilelerin listesi nasıl yapacağını şimdi atıcam

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Öncelikle The Forest oyununu açın. Oyun yüklendikten ve ana sayfaya geldikten sonra hiçbir şeye dokunmayın ve şu komutları yazın “DEVELOPERMODEON” , sonrasında ise oyuna girin. Oyuna girdikten sonra “F1” tuşuna basın, ekranın sol üst kısmında hile yazabileceğiniz bir ekran açılacaktır. Bu ekran açıldığında size aşağıda verdiğim kodlardan istediğiniz seçin ve sonrasında ENTER tuşuna basın. The Forest hile nasıl yapılır konusu ile ilgili bilmeniz gereken her şey bundan ibaret.

Vegan mode var oyunda aslında tam senlik hile yamyamları sadece geceleri ve mağaralarda çıkartıyor

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Öncelikle The Forest oyununu açın. Oyun yüklendikten ve ana sayfaya geldikten sonra hiçbir şeye dokunmayın ve şu komutları yazın “DEVELOPERMODEON” , sonrasında ise oyuna girin. Oyuna girdikten sonra “F1” tuşuna basın, ekranın sol üst kısmında hile yazabileceğiniz bir ekran açılacaktır. Bu ekran açıldığında size aşağıda verdiğim kodlardan istediğiniz seçin ve sonrasında ENTER tuşuna basın. The Forest hile nasıl yapılır konusu ile ilgili bilmeniz gereken her şey bundan ibaret.

Vegan mode var oyunda aslında tam senlik hile yamyamları sadece geceleri ve mağaralarda çıkartıyor
O çok iyiymiş. Peki hile kodları var mı?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Ayrıca şu seriyide izleyebilirsin ben böyle öğrendim oyunu

Bu arada oyuna başlayınca bi kere bilerek ölbi mağarada doğuyosun o mağarada harita ve pusula bulursun

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Ayrıca şu seriyide izleyebilirsin ben böyle öğrendim oyunu

Bu arada oyuna başlayınca bi kere bilerek ölbi mağarada doğuyosun o mağarada harita ve pusula bulursun
Çok sağolun hocam :D
İnşallah korkmadan oynarız :)
En iyisi ben önce hilelerle oynayayım sonrasında tam anlamıyla survival olarak oynarım.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Galiba alacağım hocam çok sağolun.
Stardew Walley almıştım. Çok beğenmedin.
Rica ederim oyunda zorlandığın bişey olursa söyleyebilirsin

Ben oyunda genellikle okçuluk ve molotofculuk yaparak oynadım yakıcı ok yap mutanlara ve kalabalık yamyamlara karşı ok yapmak için tüğ bulmak beni çok zorladı başta oyunda ama sonrasında kuş evleriyle çözdüm bunu yapmak için

Çok sağolun hocam :D
İnşallah korkmadan oynarız :)
En iyisi ben önce hilelerle oynayayım sonrasında tam anlamıyla survival olarak oynarım.
Kolay gelsin öncelikle şunu bil sen onlardan güçlüsün beni bitek yarasalar korkuttu şu oyunda :D

mehmet818181

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Rica ederim oyunda zorlandığın bişey olursa söyleyebilirsin

Ben oyunda genellikle okçuluk ve molotofculuk yaparak oynadım yakıcı ok yap mutanlara ve kalabalık yamyamlara karşı ok yapmak için tüğ bulmak beni çok zorladı başta oyunda ama sonrasında kuş evleriyle çözdüm bunu yapmak için

Kolay gelsin öncelikle şunu bil sen onlardan güçlüsün beni bitek yarasalar korkuttu şu oyunda :D
Hocam çok soru sordum ancak son bir şey sormak istyorum :)
Oyunda ev yaparken istediğimiz gibi özgür müyüz. Yoksa belli bir kalıp üzerinde mi yapıyoruz sadece

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Hocam çok soru sordum ancak son bir şey sormak istyorum :)
Oyunda ev yaparken istediğimiz gibi özgür müyüz. Yoksa belli bir kalıp üzerinde mi yapıyoruz sadece
Düz duvarlar ve temellerle yapabilirsin özel yapılarda var bu arada istediğin gibi soru sorabilirsin neden giriyoruz ki foruma :D