160 Lira Altı Elektronik Eşya Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

[TR]`Spark

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar Max 160 Liram var Bu para ile a101 1 tane mouse ve klavye alsam 1 tanede USB çoklayıcı mı alsam yoksa işe yarayan başka birşey mi alsam?

realsim85

Asistan
Reaksiyon puanı
99
merhaba, üstad biz senin neye ihtiyacın var neye yok nerden bilelim paranı nasıl kullanmak istiyorsan öyle kullan, ha sorsan ki şu ürünü mü bu ürünü mü diye kıyaslama sorsan neyse gereksiz bir post olmuş....

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Arkadaşlar Max 160 Liram var Bu para ile a101 1 tane mouse ve klavye alsam 1 tanede USB çoklayıcı mı alsam yoksa işe yarayan başka birşey mi alsam?
Neye ihtiyacınız varsa onu alın. Eğer dediklerinize ihtiyacınız varsa onları alabilirsiniz. (Ayrıca artık elektronik satılmıyor olması lazım A101'de vs.)

[TR]`Spark

Asistan
Reaksiyon puanı
40
merhaba, üstad biz senin neye ihtiyacın var neye yok nerden bilelim paranı nasıl kullanmak istiyorsan öyle kullan, ha sorsan ki şu ürünü mü bu ürünü mü diye kıyaslama sorsan neyse gereksiz bir post olmuş....
Birşeye İhtiyacım Yok Zevk İçin Harcamak İstiyorum (biliyorum çok saçma :D)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neye ihtiyacınız varsa onu alın. Eğer dediklerinize ihtiyacınız varsa onları alabilirsiniz. (Ayrıca artık elektronik satılmıyor olması lazım A101'de vs.)
A101 Onlinedan Alıcam (A101 Kapıda)

Kennpachto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Birşeye İhtiyacım Yok Zevk İçin Harcamak İstiyorum (biliyorum çok saçma :D)
Mesaj otomatik birleştirildi:

A101 Onlinedan Alıcam (A101 Kapıda)
Mısır patlatma makinası alın. Uğraşsız dizi, film yanına atıştırmalığınız olur.
Bir 10 pakette mısır stoklarsınız, oh mis.