16 Yaşındayım Futbolcu Olmak Istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Dark Future

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar ben İzmir'de oturan bir kardeşinizim küçüklükten beri hayalim olan futbola yeniden başlamak istiyorum 16 yaşındayım 6 kasım 2004lüyüm futbol için geç mi tam olarak bilmiyorum. 8-13 yaş arasına kadar hep futbola gittim 13 yaşımda lisansım çıktı sol ayağım ve biraz da yetenekliydim genellikle amatör kulübüm de asist yapardım futbolu neden bıraktın sorusuna gelecek olursak Kasık ve Bağırsak Büyümesi ameliyatı oldum bu iki ameliyattan sonra 2 yıl maalesef istemeyerek futbolu bıraktım tanıdıklarımız var acaba tekrardan başlasam mi diye düşünmüyorum değil korona işleri yüzünden bir türlü başvuramadım bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba fikirlerinizi yorumlarınızı konumun altına bekliyorum teşekkürler.
Amatör Kulübe giderken sol açık ve sol kanat oynuyordum
Hiç sigara içmedim arkadaşlarım içiyor ama ben asla içmedim.

Son düzenleme:

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Selamlar ben İzmir'de oturan bir kardeşinizim küçüklükten beri hayalim olan futbola yeniden başlamak istiyorum 16 yaşındayım 2004lüyüm futbol için geç mi tam olarak bilmiyorum. 8-13 yaş arasına kadar hep futbola gittim 13 yaşımda lisansım çıktı sol ayağım ve biraz da yetenekliydim genellikle amatör kulübüm de asist yapardım futbolu neden bıraktın sorusuna gelecek olursak Kasık ve Bağırsak Büyümesi ameliyatı oldum bu iki ameliyattan sonra 2 yıl maalesef istemeyerek futbolu bıraktım tanıdıklarımız var acaba tekrardan başlasam mi diye düşünmüyorum değil korona işleri yüzünden bir türlü başvuramadım bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba fikirlerinizi yorumlarınızı konumun altına bekliyorum teşekkürler.
Sizin şehrinizin liglerde oynayan kulüplerin altyapısına başvurabilirsin.
En basitinden göztepe
Lakin bir miktar eski performansınıza dönmeniz gerekebilir.

Reaksiyon puanı
68
Selamlar ben İzmir'de oturan bir kardeşinizim küçüklükten beri hayalim olan futbola yeniden başlamak istiyorum 16 yaşındayım 2004lüyüm futbol için geç mi tam olarak bilmiyorum. 8-13 yaş arasına kadar hep futbola gittim 13 yaşımda lisansım çıktı sol ayağım ve biraz da yetenekliydim genellikle amatör kulübüm de asist yapardım futbolu neden bıraktın sorusuna gelecek olursak Kasık ve Bağırsak Büyümesi ameliyatı oldum bu iki ameliyattan sonra 2 yıl maalesef istemeyerek futbolu bıraktım tanıdıklarımız var acaba tekrardan başlasam mi diye düşünmüyorum değil korona işleri yüzünden bir türlü başvuramadım bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba fikirlerinizi yorumlarınızı konumun altına bekliyorum teşekkürler.
Futbolun yaşı yoktur ailen izin veriyorsa geri dön bence bende futbola başlamak istiyorum fakat ailem izin vermiyor.

Dark Future

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Futbolun yaşı yoktur ailen izin veriyorsa geri dön bence bende futbola başlamak istiyorum fakat ailem izin vermiyor.
teşekkür ederim yorumun için dönmek istiyorum bakalım ailem izin veriyor şükür ki

Yunus5561

Asistan
Reaksiyon puanı
210
Belirli bir yaştan sonra kimseyi almıyorlar benim abiminde vardı ama yaşı geçti almadilar 18 yaşında şuan 16-17 yaşında almıyorlar diye biliyorum

Dark Future

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizin şehrinizin liglerde oynayan kulüplerin altyapısına başvurabilirsin.
En basitinden göztepe
Lakin bir miktar eski performansınıza dönmeniz gerekebilir.
yorumun için teşekkür ederim altyapı değil de amatör kulüplere başvursam daha iyi olacak gibi kondisyon eksikliği vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belirli bir yaştan sonra kimseyi almıyorlar benim abiminde vardı ama yaşı geçti almadilar 18 yaşında şuan 16-17 yaşında almıyorlar diye biliyorum
aynen almayabiliyorlar ama amatör kulüpte şansım biraz var gibi

CeyhunGoren

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
hocam futbolcu olmak için bu konuya ciddi manada kafayı takmak gerekiyor ve kendinizi bu işe vermelisiniz.
fizik kalite çok önemli. sadece topa vurmakla olmuyo bu işler.
o nedenle ekstra fittness çalışmalarına da dikkat edin derim