16 yaşındayım 165 boyum var

Bu konuyu okuyanlar

kattyypryy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
boy uzama tavsiyleri verin lütfen en az 1.70 olmak istiyorum

muhsinozer0

Asistan
Reaksiyon puanı
39
basketboll oyna. Gerçekten. Ben şu an 9. sınıfı bitirdim. 8. sınıfta basket oynamaya başladım. 8. sınıfta sıska, kısa, herkesin dalga geçtiği biriydim. Şimdi ise insanlar benden kokuyor. 1,73 boyum var. Her yerimde kas var

miepretk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Boyunun % 80 i genetik ti yanlış hatırlamıyorsam. O yüzde anne ve babanın boyuna kıyaslama yaparak düşünebilirsin . Bende yeni 16 yaşıma girdim 3 ayda 3 cm boyum uzadı . Çok ekstrem bir şey yapmadım sadece günlük zıplama hedefi koydum kendime her sabah belli set zıpladım (kendimi çok yormadım) ve akşam 10 gibi hep yataktaydım uyuyor olurdum. Çünkü büyüme hormonu en fazla gece salgılanıyor . Artı olarak yoğurt ve süt içmen de kemiklerine faydalı olucak .Eğer çok kafana takar isen doktora gidip iğne vurdurabilirsin boyunun uzaması için ama pek tavsiye edilmiyor sonuçta yapay hormon takviyesi. Kısaca spor yap sağlıklı beslen düzenli uyu genlerindeki boy genleri en iyi şekilde kendilerini göstersinler.

kattyypryy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
basketboll oyna. Gerçekten. Ben şu an 9. sınıfı bitirdim. 8. sınıfta basket oynamaya başladım. 8. sınıfta sıska, kısa, herkesin dalga geçtiği biriydim. Şimdi ise insanlar benden kokuyor. 1,73 boyum var. Her yerimde kas var
boyun kaç bro

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Ben de 16 yım 1,83 üm ama giç basket oynamadım denebilir. Tabi bnim üvey annem olan inaklar sayesinde ise onu bilemem hocam. ?