16 mbps'ye Geçemeyen TTNet'liler !

Bu konuyu okuyanlar

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Dün akşamdan beri bende bekliyorum geçmeye ama ne modemim resetlendi nede olağan dışı başka bir şey oldu. Az önce aradım müşteri hizmetlerini ilk adam geçmişsiniz dedi bir daha kontrol edin dedi, ikinciye yine aradım kadın çıktı ve sistemlerimizi güncelliyoruz dedi, üçüncüye tekrar aradım ve yine aynı şeyi güncelleme olduğunu söyledi ilerleyen saatlerde vs... Galiba hafta sonuna denk getirdiğimiz için böyle oldu ve geçemedik. Sanıyorum ya ilerleyen saatlerde olacak ya da pazartesiye kaldı. Saygılar.

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
valla dostum bende dün çok denedim aradım ttneti online yapmayı denedim ama bir sonuç alamadım bugün sabah 9,30da online olarak denedim ve internetim gitti ttneti aradım bi sorun var dediler biz size dönüş yapıcaz dediler ben ümidi kesmiştim 1 hafta ne arıyan olur ne soran diye ama ben odaya gitmeden aradılar ve 10dk sonra modemi resetleyin biz sizi tekrar arıyacaz diye 10dk sonra modemi resetledim ve internetim 16mbps oldu tekrar arayıp duruma baktılar test ettiler .. ttnet ten bu performansı beklemiyordum açıkcası bence direk teknik servise bağlan müşteri hizmetleri hiç iş yapıyor sadece başından savıyor milleti

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ben dün akşam yaptım sorun çıkmadı sabah açtığımda başarılı oldu

trafiklife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iki gündür bende internetten online yapmaya çalışıyorum ama daha sonra tekrar deneyin ikazı veriyor.

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
zaten 444 0 375 den teknik destek alma bölümüne bağlanıyorum.. yoksa ayrı bir nosu mu var teknik desteğin..

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
zaten 444 0 375 den teknik destek alma bölümüne bağlanıyorum.. yoksa ayrı bir nosu mu var teknik desteğin..

444 0 375 i ara teknik servise bağlanmak istediğini sölersen yönlendiriyorlar zaten

yazkan84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 8mb netlimitsiz kullanıyorum hızımı 4 mb sabitlemişler, 16 mb'e geçsem hızım değişirmi.

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Fiyat aynı mı kalıyor ?

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
online işlem merkezindeki tarifem 16 mbps gözüküyor ama bana gelen hala eski tarifem 8 mbpsye kdr olan.... offff

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
belkide hattın max 8 mbps destekliyordur. :unsure:

yok hocam santral yanı başımda ya. 8 mbps ye kdr olanından 7 sien kadar alırken neden 16 da 15 alamıyayımş. sorun onlarda..
modemim bile 24 mbps ye kadar destekliyor.

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
en iyisi smile , şu ocak ayı içinde netimi kapattırıp ona geçme planım var bi aksilik olmazsa eğer.

http://www.smileadsl.com/Campaigns_yuzde50indirim.aspx

9 ayda indirimli öderim mis gibi . ttnet 16mbite kadar nette bana en fazla 10mbit verilcekmiş zaten , ttnetin bana bi yararı olmucak o yüzden . 8mbite kadar kullanırım smile adsl geçer 9 ay indirimli öderim . En mantıklısı bu duruyo sanırım

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
bende dn gece 00.06 da geçiş yaptım hala 16mb alamıyorum neti aradım az önce gece 00.00 a kadar bekleyin hala düzelmezse arayın dedi abi bu işi santralde olan adamlar yapıyor santralde de adam yok şimdi arıyorum kimse acmıyor daha önce arkadasınkinide bene yükselttirmiştim yükselmemişti gittim santrale yakında adama anlattım derdimi 2 dakikada halletti sonra numarasını aldım o odanın şimdi acan yok

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
bende dn gece 00.06 da geçiş yaptım hala 16mb alamıyorum neti aradım az önce gece 00.00 a kadar bekleyin hala düzelmezse arayın dedi abi bu işi santralde olan adamlar yapıyor santralde de adam yok şimdi arıyorum kimse acmıyor daha önce arkadasınkinide bene yükselttirmiştim yükselmemişti gittim santrale yakında adama anlattım derdimi 2 dakikada halletti sonra numarasını aldım o odanın şimdi acan yok

dediğim gibi hafta sonuan denk geldi bu yüzden böyle. yarına kesin düzelir..

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
en iyisi smile , şu ocak ayı içinde netimi kapattırıp ona geçme planım var bi aksilik olmazsa eğer.

9 ayda indirimli öderim mis gibi . ttnet 16mbite kadar nette bana en fazla 10mbit verilcekmiş zaten , ttnetin bana bi yararı olmucak o yüzden . 8mbite kadar kullanırım smile adsl geçer 9 ay indirimli öderim . En mantıklısı bu duruyo sanırım
fiyatlar güzel ama 24 ay taahüt istiyorlar. ttnetin 24 ay taahütü bitti de kurtuldum. bir daha taahüt imzalamam. :)

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6

kardeş alta kampanyalar için şu yazıyorr. Kampanya 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerlidir.

BaY-NaMe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bügün gectım şu an 1.35 MİB/s indiriyorum

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
konu dışına çıkmasak !

Haklısında , tarifemizin değişmesini beklemekten başka yapıcak birşey yok . Şikayet bildiriminde bulundum bekliyorum , sanırım herkesin durumu benimki ile aynı .

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 17:13 ----------

4.73 mbps olarak kullanıyorum şuan . Hızımıda 6mbite sabitlemişler , şaka sanırım bu . 16mbite kadar dan 8mbite kadara düşürücem internetimi . Böyle saçmalık mı olur yahu .

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Haklısında , tarifemizin değişmesini beklemekten başka yapıcak birşey yok . Şikayet bildiriminde bulundum bekliyorum , sanırım herkesin durumu benimki ile aynı .

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 17:13 ----------

4.73 mbps olarak kullanıyorum şuan . Hızımıda 6mbite sabitlemişler , şaka sanırım bu . 16mbite kadar dan 8mbite kadara düşürücem internetimi . Böyle saçmalık mı olur yahu .

sonunda bende birine anlattım derdimi acil arıza kaydı yaptırdım. herife diyoki belki 8 e kadar destekliyodur. a diyorum ki diyelim ki öle o zaman neden bana gelen net hızı halen eski tarifie gözüküyor. en azından 16 gözüksünde hani hızım 8 de kalsın. angutları koymuşlar oraya.....

şöle bişeyde söylim. dns sinizi otomatik al yapın ve modeminizi fişten tamamen çıkartın ve yarım dakka bekleyip bir d eöyle deneyin. bakalım sizde ne olacak...

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
sonunda bende birine anlattım derdimi acil arıza kaydı yaptırdım. herife diyoki belki 8 e kadar destekliyodur. a diyorum ki diyelim ki öle o zaman neden bana gelen net hızı halen eski tarifie gözüküyor. en azından 16 gözüksünde hani hızım 8 de kalsın. angutları koymuşlar oraya.....

şöle bişeyde söylim. dns sinizi otomatik al yapın ve modeminizi fişten tamamen çıkartın ve yarım dakka bekleyip bir d eöyle deneyin. bakalım sizde ne olacak...
Deniyim ama farkediceğini sanmıyorum , hızımı 8mbite sabitleyip 8mbite kadara geçicem sanırım , en sağlıklısı o bence

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
acele etme yarını bekle.

1-2 gün beklenir sorun değilde zaten ben arıza kaydı vermesem 1 ay bile geçse benim 16mbite geçmediğimden haberleri olmucaktı , şimdi ben iletişime geçmezsem yine bişey değişmez , ilk bi arıza kaydı vericem , forumdaki ttnetdestek adlı arkadaşla konuşarak hareket ediyorum , bakalım nolucak , belli olur 2-3 güne sanırım

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
1-2 gün beklenir sorun değilde zaten ben arıza kaydı vermesem 1 ay bile geçse benim 16mbite geçmediğimden haberleri olmucaktı , şimdi ben iletişime geçmezsem yine bişey değişmez , ilk bi arıza kaydı vericem , forumdaki ttnetdestek adlı arkadaşla konuşarak hareket ediyorum , bakalım nolucak , belli olur 2-3 güne sanırım

ttnet destek nedir ya ? .d

Son mesajlar