16 mbps'ye Geçemeyen TTNet'liler !

qKTe

Profesör
Dün akşamdan beri bende bekliyorum geçmeye ama ne modemim resetlendi nede olağan dışı başka bir şey oldu. Az önce aradım müşteri hizmetlerini ilk adam geçmişsiniz dedi bir daha kontrol edin dedi, ikinciye yine aradım kadın çıktı ve sistemlerimizi güncelliyoruz dedi, üçüncüye tekrar aradım ve yine aynı şeyi güncelleme olduğunu söyledi ilerleyen saatlerde vs... Galiba hafta sonuna denk getirdiğimiz için böyle oldu ve geçemedik. Sanıyorum ya ilerleyen saatlerde olacak ya da pazartesiye kaldı. Saygılar.

Genero

Profesör
valla dostum bende dün çok denedim aradım ttneti online yapmayı denedim ama bir sonuç alamadım bugün sabah 9,30da online olarak denedim ve internetim gitti ttneti aradım bi sorun var dediler biz size dönüş yapıcaz dediler ben ümidi kesmiştim 1 hafta ne arıyan olur ne soran diye ama ben odaya gitmeden aradılar ve 10dk sonra modemi resetleyin biz sizi tekrar arıyacaz diye 10dk sonra modemi resetledim ve internetim 16mbps oldu tekrar arayıp duruma baktılar test ettiler .. ttnet ten bu performansı beklemiyordum açıkcası bence direk teknik servise bağlan müşteri hizmetleri hiç iş yapıyor sadece başından savıyor milleti

qKTe

Profesör
zaten 444 0 375 den teknik destek alma bölümüne bağlanıyorum.. yoksa ayrı bir nosu mu var teknik desteğin..

qKTe

Profesör
online işlem merkezindeki tarifem 16 mbps gözüküyor ama bana gelen hala eski tarifem 8 mbpsye kdr olan.... offff

acabuco4

Profesör
en iyisi smile , şu ocak ayı içinde netimi kapattırıp ona geçme planım var bi aksilik olmazsa eğer.

http://www.smileadsl.com/Campaigns_yuzde50indirim.aspx

9 ayda indirimli öderim mis gibi . ttnet 16mbite kadar nette bana en fazla 10mbit verilcekmiş zaten , ttnetin bana bi yararı olmucak o yüzden . 8mbite kadar kullanırım smile adsl geçer 9 ay indirimli öderim . En mantıklısı bu duruyo sanırım

serkanbb06

Profesör
Onursal Üye
bende dn gece 00.06 da geçiş yaptım hala 16mb alamıyorum neti aradım az önce gece 00.00 a kadar bekleyin hala düzelmezse arayın dedi abi bu işi santralde olan adamlar yapıyor santralde de adam yok şimdi arıyorum kimse acmıyor daha önce arkadasınkinide bene yükselttirmiştim yükselmemişti gittim santrale yakında adama anlattım derdimi 2 dakikada halletti sonra numarasını aldım o odanın şimdi acan yok

qKTe

Profesör
bende dn gece 00.06 da geçiş yaptım hala 16mb alamıyorum neti aradım az önce gece 00.00 a kadar bekleyin hala düzelmezse arayın dedi abi bu işi santralde olan adamlar yapıyor santralde de adam yok şimdi arıyorum kimse acmıyor daha önce arkadasınkinide bene yükselttirmiştim yükselmemişti gittim santrale yakında adama anlattım derdimi 2 dakikada halletti sonra numarasını aldım o odanın şimdi acan yok

dediğim gibi hafta sonuan denk geldi bu yüzden böyle. yarına kesin düzelir..

YellowRed

Rektör
en iyisi smile , şu ocak ayı içinde netimi kapattırıp ona geçme planım var bi aksilik olmazsa eğer.

9 ayda indirimli öderim mis gibi . ttnet 16mbite kadar nette bana en fazla 10mbit verilcekmiş zaten , ttnetin bana bi yararı olmucak o yüzden . 8mbite kadar kullanırım smile adsl geçer 9 ay indirimli öderim . En mantıklısı bu duruyo sanırım
fiyatlar güzel ama 24 ay taahüt istiyorlar. ttnetin 24 ay taahütü bitti de kurtuldum. bir daha taahüt imzalamam. :)

kardeş alta kampanyalar için şu yazıyorr. Kampanya 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerlidir.

Son mesajlar